Vivus

Ātrie naudas aizdevumi tiek izmantoti dažādi – gan, lai glābtos no neatliekamiem maksajumiem, gan, lai iegādātos ko vērtīgu. Kredīts var būt nepieciešams ne tikai, lai novērstu finansiālās problēmas, bet arī, lai ar tā palīdzību varētu apmierināt augstākas vajadzības. Tā ir iespēja iegādāties preces vai pakalpojumus, bet maksāt par tiem vēlāk – sadalot pilno cenu vairākos maksajumos, tādēļ arī šo lietu iegāde naudas maciņam būs draudzīgāka.

Ātrie kredīti ir nelieli naudas aizdevumi, kas tiek izsniegti īstermiņā. Ātro kredītu kompāniju piedāvājumā ir aizdevumi līdz pāris simtiem latu, kuru atmaksas laiks ir līdz 30 kalendārajām dienām. Ātrais kredīts Vivus – tas ir salīdzinoši lielāks naudas aizdevums ar ilgāku atmaksas laika periodu.

Izvelies Vivus tad, ja Tev ir nepieciešama salīdzinoši lielāka naudas summa – līdz 1000 latiem – ar ilgāku atmaksas laiku – līdz 24 mēnešiem! Pie Vivus – izdevīgi aizdevumi bez slēptiem nosacījumiem. Aizņemšanās ir atklāta un godīga un ar iespeju to kontrolēt. Katram kredīta saņēmējam ir pieejama visa ar aizņemšanos saistītā informācija – piemēram – atmaksas grafiks un līgums. Kredīta saņēmējs ir ne tikai persona, kas pārrauga aizņemšanās procesu, bet arī ar iespējām to kontrolēt – atlikt kredīta maksājumu uz vēlāku laiku, uz nākamo mēnesi, gadījumā, ja bankas konts brīdī, kad jāpārskaita aizdevējm noteikta naudas summa, ir tukšs.

Par aizdevēju Vivus:

  • Kredīts no 50 – 1000 latiem;
  • Atmaksas laiks no 1 līdz 24 mēnešiem;
  • Labas procentu likmes;
  • Naudas aizdevums 15 minūtēs.

Vivus naudas aizdevums tiek piešķirts:

  • Kredītu var saņemt Latvijas pastāvīgie iedzīvotāji no 19 līdz 70 gadu vecuma;
  • Kredītu var saņemt personas, kurām ir bankas konts, e-pasta adrese un mobilā tālruņa numurs;
  • Kredītu var saņemt personas ar “tīru” kredītvēsturi – bez kavētiem maksājumiem un pārkāptām parādsaistībām.

Ātrajam kredītam pie Vivus vari pieteikties jebkurā brīdī – jebkurā dienas stundā. Piesakies naudas aizdevumam tikai tad, kad patiešām esi nolēmis spert šo soli – aizņemties. Lai aizņemšanās saistītos tikai ar pozitīvām emocijām un gandarījumu, aizņemies atbildīgi. Atbildīga aizņemšanās būs tad, ja skaidri zināsi, ka kredīts Tev ir nepieciešams, un, tā atmaksa neradīs liekas problēmas. Izvērtē savas iespējas – savu ienākumu apmēru – un izvēlies tām atbilstošu aizdevuma summu. Kā arī – izvēlies piemērotu ne tikai kredīta summu, bet arī atmaksas laiku. Ja vēlies, lai ikmeneša maksājums būtu mazāks, kredīts ir jānoformē uz ilgāku laiku posmu. Lai gan aizņemoties ar ilgāku atmaksas termiņu, procentu maksājumi būs augstāki, taču ikmēneša maksājums būs mazāks.

Ja esi nolēmis aizņemties, pieteikties kredītam vari jebkurā brīdī, bet nauda Tavā bankas kontā var nonākt tikai aizdevēja darba laikā. Vivus darba laiks – katru dienu no 07:00 līdz 24:00! Aizņemies ar atbildību un gudri!

Piesakies ātrajam kredītam šeit – Vivus mājas lapā!

4.78 avg. rating (95% score) - 54 votes

Tavs komentārs