Vivus īpašais piedāvājums – 3 mēnešus nemaksā neko!

Vivus īpašais piedāvājums – 3 mēnešus nemaksā neko!

Vivus īpašais piedāvajums jaunajiem kompānijas klientiem – saņem aizdevumu tagad, bet sāc to atmaksāt tikai pēc trīs mēnešiem! Aizņemties ir iespējams no 50 līdz 1000 latiem, šī naudas aizdevuma atmaksas laiks – no 1 līdz 24 mēnešiem. Aizņemoties pie Vivus – saņem brīvdienas no sava aizdevuma – nemaksā par to turpmākos trīs mēnešus. Realizē savus plānus tagad, bet maksā vēlāk!

Kas ir jādara, lai saņemtu kredītu, bet to atmaksāt sāktu tikai pēc trīs mēnešiem?

  1. Reģistrējies Vivus mājas lapā;

  2. Piesakies kredītam – izvēlies sev nepieciešamo kredīta summu un tai piemērotu atmaksas laika periodu;

  3. Saņem naudu ātri un ērti savā bankas kontā!

Tas, cik ātri nauda var nonākt Tavā rīcībā, ir atkarīgs no tā, kurā bankā ir atvērts konts. Nauda Tavā rīcībā nonāks tikai 15 minūtēs, ja Tev atvērts bankas konts būs kādā no sekojošajām bankām: Swedbank, SEB banka, Citadele banka, Nordea banka, DNB banka, Hipotēku banka, GE Money banka un Norvik banka.

Līdz ar naudu savā kontā, saņemsi arī kredīta atmaksas grafiku. Uzsākt kredīta atmaksu būs nepieciešams tikai pēc trīs mēnešiem. Ikmēneša maksājuma lielums būs atkarīgs no kredīta apjoma un izvēlētā atmaksas termiņa ilguma. Ja vēlies, lai ik mēnesi būtu jāšķiras no pēc iespējas mazākas naudas summas – izvēlies ilgāku atmaksas termiņu. Maksājumu grafiku varēsi arī koriģēt, piemēram, mēnesī, kad Tavi ienākumi nespēs veikt ikmēneša naudas atmaksu – Tu varēsi maksājumu atlikt uz nākamo mēnesi. Atlikšanas maksājuma summa būs atkarīga no Tava kredīta apmēra.

Kas var saņemt ātro kredītu pie Vivus – aizņemties tagad, bet kredītu sākt atmaksāt tikai pēc trīs mēnešiem?

  • Latvijas iedzīvotāji sākot no 19 līdz 70 gadu vecuma;

  • Latvijas iedzīvotāji ar pozitīvu kredītvēsturi – bez kavētiem maksājumiem un pārkāptām kredītsaistībām;

  • Latvijas iedzīvotāji, kuriem ir savs bankas konts un mobilā tālruņa numurs.

To – cik liels var būt Tavs kredīts, vari uzzināt, reģistrējoties aizdevēja mājas lapā. Reģistrējoties, katrs klients izveido savu lietotāja profilu. Lietotāja profilā ir iespējams uzzināt sev pieejamo kredītlimitu – maksimālo aizdevuma summu.

Ātrais kredīts ir nelielas naudas aizdevums – pirmais ātrais kredīts parasti ir tikai 100 – 200 latu apmētā. Kredīti pie Vivus ir salīdzinoši lielāki kā ierastie ātrie naudas aizdevumi. Pie Vivus nav noteikts kredīta ierobežojums pirmajā aizņemšanās reizē. Tavu kredīta lielumu pie Vivus noteiks Tavas iespējas – kredītspēja un arī kredītvēsture.

Aizdevumi tiek izsniegti katru dienu, arī svētku dienās un brīvdienās. Kredītam var pieteikties jebkurā laikā, taču izsniegts tas var tikt no 07:00 līd 24:00! Aizņemies gudri – laikā, kad tas tik tiešām ir izdevīgi – tagad, jo 3 mēnešus nebūs jāmaksā neko! Aizņemies ar atbildību!

Piesakies ātrajam kredītam šeit – Vivus mājas lapā!

4.44 avg. rating (92% score) - 39 votes

Tavs komentārs