Vivus ātrais kredīts

Interneta aizdevumi lieliski spēj aizvietot aizņemšanās procesu  no ģimenes locekļiem vai draugiem. Naudas aizdevuma rezultātā, draugi var kļūt par ne-draugiem. Ne velti dzirdēts teiciens – “negribi zudēt draugu – neaizdod viņam naudu.” Tas nozīmē, ka, ja lietā ir iesaistīta gan nauda, gan draugs, ne vienmēr gala rezultāts var būt iepriecinošs.

Par laimi mūsdienās, lai saņemtu naudas aizdevumu, ir iespēja vērsties pie kredītu kompānijām internetā. Aizdevumus internetā piedāvā ne viens vien aizdevējs. Kredītu kompāniju starpā ir atšķirības – gan to piedāvājums, gan to noteiktajā mērķauditorija.

Vivus ir aizdevējs, kas piedāvā aizņemties salīdzinoši lielāku naudas summu – Vivus ātrais kredīts no 50 līdz pat 1000 latiem. Maksimālā naudas summa, ko ir iespējams aizņemties, tiek piemērota katram klientam individuāli. Arī kredīta procentu likme tiek aprēķināta katram individuāli.

Aizdevumumi tiek izsniegti ar atmaksas laiku no 1 līdz 24 mēnešiem. Kredīta atmaksa notiek pēc iepriekš sastādīta kredīta atmaksas grafika. Saskaņā ar aizdevuma grafiku, ir nepieciešams veikt ikmēneša maksājumus. Ja atmaksas brīdī kredīta ņēmēja rīcībā nav nepieciešamā summa, ir iespējams šī mēneša kredīta atmaksu atlikt uz nākamo mēnesi – vien jāveic pagarinājuma maksājums. Pagarinājuma maksa ir jāpārskaita Vivus kontā. Kā arī – kredītu ir iespējams atmaksat arī pirms noteiktā atmaksas termiņa.

Kas var saņemt ātro kredītu Vivus:

  • Pastāvīgie Latvijas iedzīvotāji vecumā no 19 līdz 70 gadiem;
  • Personas bez kavētiem kredīta maksājumiem vai pārkāptām kredītsaistībām;
  • Personas ar aktīvu mobilā tālruņa numuru, e-pasta adresi un bankas kontu kādā no Latvijas bankām.

Kas ir jādara, lai pieteiktos naudas kredītam?

1)      Jāreģistrējas Vivus mājas lapā;

2)      Kredītu kalkulatorā jāpiesaka nepieciešamā aizdevuma summa un atmaksas termiņš.

Tas arī ir viss, vairāk nav nepieciešams veikt kādas citas darbības. Nav nepieciešams iesniegt jebkādus dokumentus. Ātrais kredīts – kā jau liecina šis aizdevuma nosaukums, ir naudas aizdevums, kas tiek izsniegts ātri – bez liekām formalitātēm. Vivus ātrais kredīts – tikai 15 minūšu laikā!

Kāpēc izvēlēties tieši Vivus?

  • Vivus ātrais kredīts ir izdevīgs, jo saviem klientiem piedāvā labas procentu likmes;
  • Kredīta ņēmējs ir persona, kas visu kontrolē – savā lietotāja profilā ir pieejama visa svarīgākā informācija  – līguma noteikumi, rēķini un aizdevuma grafiks;
  • Droši aizdevumi – 4finance grupas uzņēmumi naudas kredītus izsniedz jau sešās Eiropas valstīs, un, klientu skaits aug ar katru dienu;
  • Vivus darba laiks – jau no septiņiem rītā līdz pat pusnaktij. Ar saviem jautājumiem vari vērsties pie kāda no klientu apkalpošanas speciālistiem – Tev konsultāciju neatteiks;
  • Kredīta atmaksas termiņu var pagarināt ir viegli un ērti;
  • Garantēta konfidencialitāte, Tavu datu drošība;
  • Kredīts tikai 15 minūtēs. Tas attaisno sev doto nosaukumu – ātrais kredīts!

Vivus, rūpējoties par savu klientu drošību, ir noteicis situācijas, kad ātrais kredīts ir, un, kad nav piemērots. Kredītu kompānija iesaka aizņemties gadījumos, kad kredītvēsture atbilst noteiktajām prasībām – tā ir pozitīva. Aizņemties var personas laikā, kad gaida algas dienu – tad, kad ir jāveic kāds neatliekams maksajums vai īpaši izdevīgs pirkums. Vivus brīdina, ka aizdevums nav paredzēts, lai segtu citas ilgtermiņa saistības, kā arī, lai veiktu savai ekonomiskajai situācijai nepiemērotu pirkumu. Aizņemies tikai gadījumā, ja skaidri zini – kad un kā – aizdevumu spēsi atmaksāt.

Vivus ātrais kredīts tiek izsniegts, naudas pārskaitījumi tiek veikti aizdeveja darba laikā – katru dienu no 7:00 līdz 24:00. Bet kredītam vari pieteikties jebkurā brīdī – arī tad, kad aizdevēja darba laiks ir beidzies. Aizņemies gudri un atbildīgi!

Aizņemties no Vivus vari šeit – Vivus.lv

4.77 avg. rating (95% score) - 61 votes

Tavs komentārs