Vasaras mūzikas festivāls PESTIVALS kopā ar smscredit.lv

Ātrais kredīts smscredit.lv pestivāls

Sms Credit dāvina ieejas biļetes saviem jaunajiem klientiem uz vasaras festivālu PESTIVALS, kas norisināsies šī gada 28. Jūlijā Mežaparka Lielajā estrādē. Aizņemies pirmo reizi bez maksas no 150 līdz 200 latiem, un ieejas biļetes uz vienu no vasaras karstākajiem mūzikas festivāliem būs Tavā rīcībā. Viss, kas Tev ir jādara:

1)      Reģistrējies Sms Credit mājas lapā;

2)      Piesakies no 150 – 200 latu lielam naudas aizdevumam;

3)      Saņem ātro kredītu savā bankas kontā 15 minūšu laikā;

4)      Stundas laikā uz Tavu mobilā telefona numuru un e-pasta adresi tiks nosūtīts festivāla ieejas kods, kas derīgs vienai personai;

5)      Pie festivāla ieejas uzrādi ieejas kodu un baudi patīkamu atpūtu, ko sniedz vasara un mūzika!Lai saņemtu ātro kredītu pie Sms Credit nav nepieciešamas nekādas liekas formalitātes – kredīts bez ķīlas un galvojuma. Saņemt ātro kredītu un ieejas biļeti uz vasaras festivālu Mežaparkā Tu vari, ja esi:

–          Latvijas iedzīvotājs, kurš ir sasniedzis 18 gadu vecumu;

–          Tavā rīcībā ir aktīvs mobilā telefona numurs un bankas konts kādā no Latvijas bankām;

–          Tev nav kavēti maksājumi un pārkāptas kredītsaistības citās kompānijās.

Sms Credit kompānija piedāvā izdevīgu kredīta atmaksas pagarināšanas maksu, tas nozīmē, ka ja līdz atmaksas teriņa beigām Tavā rīcībā nebus nauda, ko kompānijai atmaksāt – veic pagarinājuma maksājumu un atliec atmaksas termiņu uz vēlāku laiku. Tev ir iespēja šo atmaksas termiņu pagarināt tik reizes, cik vien pats vēlēsies. Piesakies ātrajam kredītam jebkurā diennakts laikā! Naudas pārskaitījumu kompānija veic katru dienu no pulkstens 7 rītā, līdz 12 naktī. Aizņemies atbildīgi!Par PESTIVALA norises vietu ir izraudzīta Mežaparka Lielā estrāde, kur uz lielās skatuves uzstāsies 13 grupas un mākslinieki no dažādām pasaules valstīm – ASV, Lielbritānijas Rumānijas, Lietuvas, Igaunijas un Latvijas.

Galvenie mākslinieki pasākumā pārstāvēs dažādus mūzikas stilus – gan hip-hop, gan R&B, gan poproks. Pasākuma viesiem uzstāsies Amerikāņu hip-hop mākslinieks B.O.B, kura pasaules tūres ietvaros uzstāšanās PESTIVĀLĀ būs vienīgā Ziemeļeiropas un Austrumeiropas reģionos. Kā arī uz skatuves kāps amerikāņu R&B mākslinieks LLOYD, kurš iepriekš sadarbojies ar tādiem māksliniekiem kā Lil Wayne, 50 Cent un Ja Rule. No Igaunijas būs ieradusies popularitāti ieguvušās Vanilla Ninja grupas meitenes, kuras festivālā sniegs 10 gadu jubilejas koncertu.

Festivālā neiztrūks arī sportiskas aktivitātes, jautras atrakcijas kā arī gardi ēdieni un dzērieni. Ieeja pasākumā no 15:00. Noslēgums – 5:00. Baudi vasaru kopā ar Sms Credit un festivālu Pestivals! Aizņemies gudri un atbildīgi!3.90 avg. rating (86% score) - 42 votes

Tavs komentārs