Valentīndienas koncerts 18. februārī Arēnā Rīga – biļetes SMScredit.lv klientiem

Saviem klientiem SMScredit.lv piedāvā lielāko un sirsnīgāko Valentīndienas koncertu – „Mīlestība īstajā brīdī”. Šis koncerts norisināsies 2013. gada 18 februārī Arēnā Rīga – un svarīgi – tas ir paredzēts tikai Sms Credit klientiem – jaunajiem un esošajiem! Divas biļetes uz šo koncertu var saņemt ikviens, kurš aizņemsies naudas summu no 150 latiem.

Valentīndienas koncertā uzstāsies tādas Latvijas mūzikas zvaigznes kā Intars Busulis, Aija Andrejeva, grupa – Musiqq un Latvijas radio Bigbands ar Maestro Raimondu Paulu pie klavierēm. Visu pasākumu vadīs Lauris Reiniks. Koncerts – plašam klausītāju lokam ar dažādām muzikālajām gaumēm.


Valentīndienas koncerts 18 februārī notiks Arēnā Rīga. Koncerta sākums – 20:00, ieeja no 19:00. Aptuvenais ilgums – 2, 5 stundas.

Pirmais kredīts pie Sms Credit ir bez maksas – kā jau tas ir bijis vienmēr! Ja vēl ne reizi neesi izmantojis Sms Credit sniegtos pakalpojumus – ātros kredītus, tad šī ir iespēja saņemt bezmaksas kredītu un divas bezmaksas koncerta biļetes. Tik cik aizņemsies, būs jāatmaksā! Pirmajā reizē tiek sniegta iespēja aizņemties līdz 200 latiem, ja vēlies saņemt biļetes uz Valentīndienas koncertu – ir jāizņemas vismaz 150 lati.

Valentīndienas koncerts 18. februārī Arēnā Rīga – biļetes SMScredit.lv klientiem

Lai tiktu pie divām biļetēm uz šo koncertu:

1)      Jāreģistrējas www.smscredit.lv un jāpiesakās kredītam – naudas summai no 150 latiem;

2)      Jau pēc 15 minūtēm naudas kredīts tiks ieskaitīts bankas kontā;

3)      Vienas stundas laikā saņemsi arī speciālo kodu – tas nepieciešams 2 koncerta biļešu saņemšanai – kodu saņemsi savā e-pasta adresē un mobīlajā tālrunī;

4)      Kodu iemainīt pret biļetēm varēs gan „Biļešu servisa” mājas lapa, gan kādā no tuvākajām „Biļešu servisa” tirdzniecības punktiem.
Apmaiņu veic laicīgi un bez kavēšanās – jo koncerta biļešu skaits ir ierobežots!


Akcijas koda izmantošanas laiks ir ierobežots – to apmainīt pret divām biļetēm ir iespējams no 05.01.2013. līdz 18.02.2013. 

Kādas dziesmas būs iespējams dzirdēt šajā koncertā? Tikai skaistākās mīlas dziesmas no visas pasaules – dažādās valodās – gan jaunas, gan vecas. Skanēs izmeklētas melodijas, lai radītu patiesi romantisku un sirsnīgu vakara gaisotni.

Sms Credit Valentīndienas koncertā būs iespējams ne tikai dzirdēt visu laiku skaistākās un populārākās mīlas dziesmas iemīļoto mūziķu izpildījumā, bet arī nofotogrāfēties Valentīndienas foto salonā.

Valentīndienas koncerts 18. februārī Arēnā Rīga – biļetes SMScredit.lv klientiem, aizņemoties no 150 latiem – ar atmaksas laiku līdz 30 dienām.  Kredīta atmaksu ir iespējams veikt arī pirms iepriekš noteiktā termiņa, kā arī – aizdevuma atmaksu ir iespējams atlikt – laicīgi jāpagarina atmaksas termiņš. Atmaksas termiņa pagarināšanas maksājums pie Sms Credit, salīdzinot ar citiem ātro kredītu aizdevējiem, ir salīdzinoši draudzīgs – atmaksas laiku kontrolēt ir ērti un vienkārši.


Valentīndienas koncertā uzstāsies, ar muzikāliem priekšnesumiem priecēs, pašmāju populārākie un iecienītākie mūziķi. Koncertā piedalīsies arī pats Maestro – Raimonds Pauls. Raimonda Paula vārds komentārus vairs neprasa – tas ir viens no šī vakara „trumpjiem”, kas gādās par to, ka vakars tik tiešām būs izdevies. Aizņemies atbildīgi un tiekamies Valentīndienas koncertā Arēnā Rīga!

 

3.76 avg. rating (84% score) - 46 votes

Tavs komentārs