Vai ātrais kredīts ir izdevīgs?

Kur, Tavuprāt, ir iespējams aizņemties visizdevīgāk? Noteikti pie aizdevēja, kas nepielāgo papildus komisijas maksu. Šādu iespēju jaunajiem klientiem piedāvā vairākas kredītu kompānijas, kas izsniedz ātros kredītus. Ja esi Latvijas iedzīvotājs, kurš ir sasniedzis pilngadību, ātrais kredīts var būt piemērots arī Tev.


Pirmais bezmaksas jeb bezprocentu ātrais kredīts ir pieejams pie:

SMS Credit – aizņemies līdz 200 latiem;

Soho Credit – aizņemies līdz 150 latiem;

Open Credit – aizņemies līdz 200 latiem;

Ja izvēlēsies aizņemties atkārtoti, pēc viena kredīta atmaksas, Tev pieejamās kredīta summas limits tiks paaugstināts. Trešajā vai ceturtajā aizņemšanās reizē tiek sasniegta maksimālā kredīta summa – tā ir videji 350 – 400 latus liela. Ja nepieciešams lielāks naudas aizdevums, ir jāvēršas pie Open Credit vai Credit24, kur naudas kredīts ir pieejams krietni lielāks – līdz 100 un 1500 latiem.


Ātrais kredīts ir pieejams internetā un, lai to saņemtu nav nepieciešams pamest mājas. Ātrais kredīts tiek izsniegts īstermiņā – aizņemies uz pāris dienām vai nedēļām. Pirmais ātrais kredīts bez maksas tiek izsniegts uz 30 dienām. Tev ir iespēja kredītu aizdevējam atmaksāt ātrāk vai arī pagarināt atmaksas termiņu. Kredīta atmaksas pagarināšana ir maksas pakalpojums, ko ir iespējams veikt neierobežotu reižu skaitu.

Lai saņemtu ātro kredītu, Tev būs nepieciešams: dators ar interneta pieslēgumu, mobilā tālruņa numurs un bankas konts.

Lai gan ātrais kredīts ir salīdzinoši nelielas naudas summas aizdevums, tas ir piemērots, lai novērstu īslaicīga rakstura finansiālās problēmas. Ātrais kredīts ir noderīgs situācijās, kad naudas maciņš ir iztukšots pēkšņi un negaidīti. Ja nu ir pienācis laiks, kad ienākumi nespēj nosegt izdevumus – rodas nepieciešamība aizņemties. Ātro kreditu visbiežāk cilvēki izvēlas pirmsalgas periodā – kad līdz ienākumiem ir vēl jāgaida vairākas dienas, bet naudas maks un bankas konts nespēj segt pat vienkāršākos ikdienas tēriņus.


Ātrais kredīts ir ne tikai veids kā aiznemties izdevīgi, tam ir arī citas priekšrocības:

–          Ātrais kredīts ir veids kā aiznemties maksimāli ātri – naudas kredītu Tu savā bankas kontā vari saņemt 10 līdz 15 minūšu laikā;

–          Ātrais kredīts ir veids kā aizņemties vienkārši un ērti – aizņemšanās norisinās interneta vidē – nav nepieciešams iziet no mājām – pat ne, lai parakstītu aizdevuma līgumu. Kredīts ir pieejams bez ķīlas un galvojuma – bez liekām formalitātēm un izziņām!

–          Ātrais kredīts ir veids ka aizņemties drošikredītu salīdzināšanas tabulā ir apkopoti populārākie aizdevēji, kuri ir saņēmuši speciālu atļauju un ir tiesīgi sniegt kreditēšanas pakalpojumus. Tev tiek nodrošināta pilnīga anonimitāte un Tavu datu drošība.

Ātrais kredīts ir pieejams arī personām, kuras ir bez darba. Kompānijas nenorāda, ka aizdevuma saņēmējam ir nepieciešama darba vieta, bet gan personai ir jābūt ar regulāri ienākumi. Regulāri ienākumi ne vienmēr nozīme, ka persona saņem samaksu par algotu darbu. Par ienākumu avotu var kalpot arī, piemēram, studiju stipendija, sociālais pabalsts un vecuma pensija.


Ātrais kredīts pie:

SMScredit:

 • Pirmais kredīts bez maksas;
 • Pirmajā reizē pieejams naudas kredīts līdz 200 latiem;
 • Maksimālā kredīta summa – 400 lati;
 • Ātrais kredīts pieejams Latvijas iedzīvotājiem no 18 līdz 75 gadu vecuma;
 • Ātrais kredīts pieejams personām bez pārkāptām kredītsaistībām un kavētiem maksājumiem;
 • Kredītu vari saņem arī tad, ja Tev jau ir kāds nenomaksāts aizdevums citā kredītu kompānijā;
 • Naudas pārskaitījumus Sms Credit veic katru dienu no 7:00 līdz 24:00.

Open Credit

 • Pirmais ātrais kredīts bez maksas;
 • Aizņemies pie Open Credit līdz 1000 latiem;
 • Pirmajā reizē ir pieejams naudas kredīts līdz 200 latiem;
 • Ja esi 18 – 20 gadus vecs – pirmais kredīts līdz 50 latiem;
 • Ātrais kredīts pieejams Latvijas iedzīvotājiem no 18 līdz 70 gadu vecuma;
 • Ātrais kredīts pieejams personām bez pārkāptām kredītsaistībām un kavētiem maksājumiem;
 • Naudas aizdevumus Open Credit veic katru dienu no 8:00 līdz 22:00.

Credit24

 • Ātrais kredīts internetā no 50 līdz 1500 latiem;
 • Atmaksas termiņš līdz 24 mēnešiem;
 • Ātrais kredīts pieejams Latvijas iedzīvotājiem no 18 līdz 70 gadu vecuma;
 • Ātrais kredīts pieejams personām bez pārkāptām kredītsaistībām un kavētiem maksājumiem;
 • Naudas pārskaitījumus Credit24 veic katru dienu no 8:00 – 22:00.

Vai ātrais kredīts ir izdevīgs? Jā – ātrais kredīts var palīdzēt ātri, ērti, vienkārši un izdevīgi uzveikt īslaicīga rakstura problēmas. Izmanto iespēju aizņemties bez maksas – vēršoties pie aizdevēja pirmo reizi, Tev nebūs nepieciešams pārmaksāt ne santīmu! Apskati kredītu salīdzināšanas tabulu un izvelies labāko – aizņemies gudri un atbildīgi!

4.78 avg. rating (95% score) - 58 votes

Tavs komentārs