Tavs ātrais kredīts no 18 gadiem

Meklē aizdevēju, kas savus pakalpojumus piedāvā gados jaunām personām? Tavs ātrais kredīts no 18 gadiem ir pieejams internetā – ātri un ērti. Ātro kredītu kompāniju pakalpojumus izmanto dažādu vecumu cilvēki – tie pieejami no 18. līdz pat 75. gadu dzimšanas dienai. Pirmajā reizē iespējams saņemt ātro kredītu, kam nav piemēroti procentu maksājumi – tas ir bezmaksas! Šis bezmaksas aizdevums ir ar atmaksu, kas paredzēta līdz 30 dienām – bet to pavisam vienkārši un ērti var arī pagarināt.


18 gadus veciem jauniešiem ir noteiktas tādas pašas prasības kā citiem kredītu ņēmējiem – to kredītvēsturei un kredītspējai jeb ienākumiem ir jābūt piemērotiem – lai bez mazākajām problēmām jaunietis spētu veikt kredīta atmaksu. Ātrais kredīts ir īstermiņa finansiālo problēmu risinājums – tikai ārkārtas situācijām, kad steidzami nepieciešama nauda, lai veiktu kādu darbību – piemēram – apmaksātu rēķinu, vai, lai iegādātos kārotu preci/pakalpojumu, kā iegāde kredītspējai ir piemērota un nenodarīs kaitējumu.

Kādam jābūt jaunietim, lai tas saņemtu ātro kredītu?

 • Jaunietis ir Latvijas valsts iedzīvotājs, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu;
 • Jaunieša kredītvēsture ir pozitīva – iepriekšēja kredītu vēsture nav kavēti maksājumi un pārkāptas līgumsaistības;
 • Jaunietim ir patstāvīgi ienākumi, kuri ir pietiekami, lai veiktu kredīta atmaksu;
 • Darba vietas esamība nav kā obligāta prasība – ja vien jaunieša rīcībā ir citi ienākumi.


Tavs ātrais kredīts no 18 gadiem:

SMS CREDIT

 • Līdz 200 Ls liels kredīts – pirmajā aizņemšanās reizē;
 • Līdz 400 Ls liels kredīts – no trešās aizņemšanās reizes;
 • Aizdevums tiek izsniegts uz 30 dienām – tad tas pilnībā jāatmaksā vai , veicot nepieciešamo maksājumu, jāpagarina šis termiņš;
 • Pie Sms Credit pagarinājuma maksājums ir salīdzinoši izdevīgāks – to var veikt tik reizes, cik nepieciešams;
 • Aizņemties var arī jaunieši, kuriem jau ir kāds cits ātrais naudas kredīts – pie cita aizdevēja;
 • Aizņemšanās bez jebkādiem dokumentiem, reģistrējies aizdevēja mājas lapā – www.smscredit.lv!

SOHO CREDIT       

 • Līdz 150 Ls liels ātrais kredīts – kā pirmais aizdevums;
 • Līdz 350 Ls liels kredīts – no ceturtās aizņemšanās reizes;
 • Atmaksāt Soho Credit kredītu vari 30 dienu laikā, vai jāveic laicīgs termiņa pagarinājuma maksājums;
 • Aizņemies ātri un vienkārši, jo nav vajadzīgi nekādi dokumenti, tikai sniedz nepieciešamo informāciju – www.sohocredit.lv!


Svarīgi izvēlēties sev piemērotu un pieejamu kredīta summu – atbilstošu savām iespējām, naudas līdzekļiem, kas ik mēnesi nonāk jaunieša rīcībā. Pirmais naudas aizdevums var būt no 5 līdz 150 vai 200 latu liels. 200 lati ir maksimālā aizdevuma summa, bet ja jaunieša ienākumi nespēs šādu aizdevumu atmaksāt – ir jāizvēlas mazāka.

Vairāk kā par 200 latiem būs iespējams aizņemties tad, ja pirmais kredīts būs veiksmīgi atmaksāts – atmaksa veikta laicīgi un bez kredītsaistību pārkāpumiem. Tas nozīmē, ka jau tagad Tu vari parūpēties par savas nākotnes iespējām saņemt naudas aizdevumu – vienmēr kredīta atmaksu vai pagarinājuma maksājumu veic noteiktajā termiņā! Esi piesardzīgs un nesagrauj savu kredītvēsturi – tā būs nepieciešama arī turpmākajās dienās!

Tavs ātrais kredīts no 18 gadiem ir veids kā aizņemties pavisam vienkārši, jo to var izdarīt no jebkuras vietas – ikreiz, kad vien nepieciešama papildus naudas summa. Atceries, ka šis naudas aizdevums ir paredzēts tikai tiem jauniešiem, kuru kredītspēja šādu pakalpojumu spēj „atļauties”. Tas nozīmē – jauniešiem, kuriem piemīt ne tikai liela atbildības sajūta, bet to rīcībā ir savi ienākumi, kas noderēs, lai kredītu atmaksātu. Aizņemies ar atbildību!

tavs ātrais kredīts no 18 gadiem

4.41 avg. rating (92% score) - 27 votes

Tavs komentārs