Soho Credit ātrais kredīts

Ātros kredītus piedāvā ne viens vien aizdevējs. Lai atrastu sev piemērotāko aizdevumu, iepazīsties ar piedāvājumu un izvēlies kredītu kompāniju, kuras sniegtie pakalpojumi ir Tev atbilstoši un pietiekami, lai realizētu savas  ieceres un plānus.


Viens no populārākajiem aizdevējiem Latvijā, kura vārds tiek plaši atpazīts – SOHO CREDIT. Soho Credit savas darbības laikā ir iemantojis daudzu klientu uzticību, un, to loks turpina paplašināties, jo šīs kredītu kompānijas aizdevumi joprojām tiek dēvēti par ātriem, ērtiem, vienkāršiem un izdevīgiem!

Lai saņemtu kredītu nav nepieciešamas liekas formalitātes – nebūs nepieciešama ne ķīla, ne galvojums ne dažādas izziņas un citi dokumenti! Turklāt – pirmais Soho Credit ātrais kredīts ir bez maksas!

Soho Credit ātrais kredīts – tas ir naudas aizdevums, kas paredzēts, lai novērstu īslaicīgas finansiālās problēmas. Šo naudas aizdevumu var saņemt Latvijas iedzīvotāji, kuri ir:

  • Vecumā no 18 līdz 65 gadiem;
  • Ar aktīvu mobilā tālruņa numuru;
  • Ar bankas kontu kādā no Latvijas bankām;
  • Bez kavētiem maksājumiem un pārkāptām kredītsaistībām;
  • Ar regulāriem ienākimiem – kuri būs pietiekami, lai aizdevumu atmaksātu.

Pirmais kredīts pie Soho Credit ir pieejams bez maksas! Bez maksas aizņemas kompānijas jaunie klienti. Bezmaksas Soho Credit ātrais kredīts jaunajiem klientiem ir no 50 līdz 150 latiem. Pirmo kredītu Tu vari aizņemties ar atmaksas laiku līdz 30 dienām.


Soho Credit ātrā kredīta pieejamās summas:

Pirmajā aizņemšanās reizē – no 50 līdz 150 latiem – bez maksas!

Otrajā aizņemšanās reizē – no 50 līdz 200 latiem;

Trešajā aizņemšanās reizē – no 50 līdz 250 latiem;

Ceturtajā aizņemšanās reizē – no 50 līdz 350 latiem.

Atmaksas termiņu vari noteikt Tu pats – izvēlies laiku, kad kredītu atmaksāsi – no 8 – 30 dienu laikā. Bet arī gadījumā, ja noteiktajā datumā Tavā rīcībā nebūs naudas summa, ko atmaksāt – neuztraucies, bet gan varēsi pagarināt kredīta atmaksas termiņu. Sava kredīta atmaksu ir iespējams pagarināt tik reizes, cik vien būs nepieciešams – tātad, neierobežotu reižu skaitu. Kredīta atmaksu varēsi atlikt uz 7, 14 vai 30 kalendārajām dienām. Piemēram, ja Tu būsi aizņēmies 100 latus, lai atliktu kredīta atmaksu uz 7 dienām, būs nepieciešams veikt maksājumu 7 latu apmērā. Atlikšana uz 14 dienām maksās 11.99, uz 30 dienām – 21.99. Kredīta atmaksas pagarinājuma summa ir atkarīga no Tava esošā aizdevuma apmēra.


Soho Credit ātrais kredīts var tikt arī atteikts gadījumā, ja esi – pieļāvis kādu kļudu reģistrācijas laikā vai arī neatbilsti kādai no kredītu kompānijas noteiktajam prasībām, pēc kritērijiem – vecums, kredītvēsture un ienākumi.

Soho Credit ātrais kredīts – tā var būt arī Tava iespēja kā aizņemties naudu brīžos, kad tā tik tiešām ir steidzami nepieciešama. Ja Tavs naudas maciņš un bankas konts ir tukšs, bet esi nonācis situācijā, kad neparedzēti izdevumi izjauc visus plānus un ieceres – rīkojies! Aizņemšanās ir kļuvusi patiesi vienkārša. Aizņemies neizejot no mājām – aizņemies izdevīgi!

Kredītu salīdzināšanas tabulā atradīsi arī citus ātro kredītu aizdevējus, kurus ir iecienījuši Latvijas iedzīvotāji. Tabulā apkopoti aizdevēji, kas piedāvā pirmo kreditu bez maksas, kā arī kredītu kompānijas, kas piedāvā salīdzinoši lielākas aizdevumu summas. Aizņemies gudri un atbildīgi!

4.76 avg. rating (95% score) - 54 votes

Tavs komentārs