SMScredit.lv īpašais Valentīndienas piedāvajums saviem klientiem

Kad vieni svētki pavadīti, Sms Credit jau sāk gādāt par nākamajiem. Straujiem soļiem tuvojas mīlestības diena – Valentīndiena. No rūpēm par to, kā šo dienu atzīmēt, atbrīvot var Sms Credit, kam jau ir kas īpašs padomā.

SmsCredit.lv savus klientus – jaunos un esošos – vēlas iepriecināt, un, tādā veidā parūpēties, lai Valentīndiena kļūtu par patīkamu notikumu – dāvina tiem 2 biļetes uz koncertu „Mīlestība īstajā brīdi”.


Valentīndienas koncerts „Mīlestība īstajā brīdī” norisināsies 18. februārī plkst. 20:00 Arēna Rīga.

Koncertā ar labākajām mīlas dziesmām no visas Pasaules – piedalās tādi mūziķi kā – Intars Busulis, Lauris Reiniks, Aija Andrejeva, Musiqq un Maestro – Raimonds Pauls.

18. februārī Arēnā Rīga Tev būs iespēja baudīt lielisku koncertu, kā arī – patīkamo vakaru iemūžināt Valentīndienas foto salonā. Klausies mūziku, fotografējies vai vienkārši patīkami un romantiski pavadi laiku mīļotā cilvēka sabiedrībā!

SMScredit.lv īpašais Valentīndienas piedāvājums saviem klientiem

Kas ir jādara, lai iegūtu divas biļetes uz koncertu „Mīlestība īstajā brīdī”?

1)      Tev ir jāpiesakās pirmajam vai atkārtotam aizdevumam no 150 latiem pie www.smscredit.lv;

2)      Saņem naudu savā bankas kontā – tikai 15 minūšu laikā;

3)      Stundas laikā Tev uz e-pasta adresi un mobilo tālruni tiks nosūtīts kods divu koncerta biļešu saņemšanai;

4)      Apmaini kodu pret biļetēm uz koncertu! Kodu apmainīt ir iespējams „Biļešu serviss” mājas lapā  vai jebkurā „Biļešu serviss” tirdzniecības vietā – to sarakstu Tu atradīsi šeit – tirdzniecības vietu saraksts;

5)      Kodu ir iespējams izmantot no 05.01.1013. līdz 18.02.2013;

6)      Atceries – biļešu skaits ir ierobežots! Pasteidzies un nenokavē!


Pie Sms Credit jaunie klienti joprojām var aizņemties izdevīgi – pirmais kredīts ir BEZ MAKSAS! Pirmajā reizē ātrais kredīts var būt no 5 līdz 200 latiem – lai saņemtu biļetes uz koncertu – ir jāizņemas naudas summa no 150 latiem.

Kredīta atmaksa – līdz 30 dienām. Pie Sms Credit joprojām pastav iespēja atmaksas termiņu pagarināt – par salīdzinoši izdevigu maksu.

Pie SMScredit.lv iespējams saņemt naudas aizdevumu no 5 līdz 400 latiem:

  • Pirmais aizdevums – no 5 līdz 200 latus liels;
  • Otrais aizdevums – no 5 līdz 300 latus liels;
  • Trešais un visi turpmākie aizdevumi – no 5 līdz 400 latu lieli.

Smscredit.lv īpašais Valentīndienas piedāvājums saviem klientiem ir Tava iespēja Valentīndienu atzīmēt īpašā gaisotnē, taču atceries – pirms aizņemies, izvērtē savu iespējas aizdevumu atmaksāt! Aizņemies tad, ja zini, ka kredīta atmaksu spēsi veikt. Patīkamu svētku atpūtu un atbildīgu aizņemšanos!


4.02 avg. rating (87% score) - 41 votes

Tavs komentārs