SMS kredīts

Steidzami nepieciešama nauda? Ātrais kredīts būs piemērotākais veids kā ātri, ērti, izdevīgi un droši aizņemties. Ātro kredītu kompānijas, domājot par klientu komfortu, piedāvā iespēju aizņemties, piesakot aizdevumu ar SMS palīdzību.

Reģistrējoties kredīta izsniedzēja mājaslapā ir jānorāda Jūsu telefona numurs – ar šī numura palīdzību arī vari pieteikt kredītu. Salīdzini kredītus izmantojot kredītu salīdzināšanas tabulu un izvēlies!

SMS Credit viens no variantiem kā aizņemties ir nosūtot SMS. Ir nepieciešams aizsūtīt īsziņu uz numuru 157, rakstot: LVL summa termiņš parole (ko esat norādījis reģistrējoties). Piemēram – LVL 100 30 nauda22

Soho Credit piedāvā iespēju pieteikt kredītu sūtot īsziņu no mobilā tālruņa numura, kuru Jūs esat reģistrējis sistēmā. Īsziņa jāsūta uz numuru – 144, ar tekstu: SOHO (parole) (summa) (termiņš)

Lai pieteiktu kredītu Via SMS, no reģistrētā tālruņa numura, sūti īsziņu uz numuru – 159 ar tekstu: VIA (summa) (termiņš) (parole). Piemēram – VIA 100 15 nauda22

Ir situācijas, kad nauda ir nepieciešami steidzami un iespēja pieteikt naudu internet nav? Bet Tev ir telefons ar iespēju no tā nosūtīt SMS? Atliek vien nosūtīt SMS un pieteikt nepieciešamo summu!

4.75 avg. rating (95% score) - 52 votes

Tavs komentārs