Sms kredīti

Vai arī Tu esi nonācis situācijā, kad naudas maks un bankas konts ir iztukšoti? Tev naudas aizdevums ir nepieciešams, lai veiktu pavisam ikdienišķus tēriņus? Vai arī aizdevums ir nepieciešams, lai segtu kādu steidzamu un svarīgu maksājumu? Lai arī kāds būtu aizņemšanās iemesls, Tev var palīdzēt ātrais kredīts jeb sms kredīts, kas ir paredzēts, lai novērstu īslaicīgas finansiālās problēmas.


Īsumā – kas ir ātrais kredīts?

–          Ātrais kredīts ir pieejams internetā;

–          Pirmajā reizē kredīts ir vidēji līdz 150 – 200 latiem;

–          Aizņemties ir iespējams uz pāris dienām, nedēļām vai mēnešiem;

–          Pirmais kredīts bez maksas – pieejams pie vairākiem aizdevējiem;

–          Nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums, ne citi dokumenti!

Ātrie kredīti jeb sms kredīti ir mūsdienīgi naudas aizdevumi internetā, kas ir pieejami tikai dažu minūšu laikā. Lai aizņemtos nav nepieciešams iziet no mājām, jo viss, kas ir nepieciešams – dators ar internet pieslēgumu, aktīvs mobilā telefona numurs un bankas konts kādā no Latvijas bankām.

Sms kredīti tiek izsniegti īstermiņāaizņemies uz pāris dienām, nedēļām vai mēnešiem. Ja brīdī, kad aizdevums būs jāatmaksā, Tu nebūsi pārliecināts, ka aizdevumu vari atmaksāt – neuztraucies – atliec kredīta atmaksu uz vēlāku laiku. Kredīta atmaksu ir iespējams atlikt, veicot pagarinājuma maksājumu. Šo maksājumu ir iespējams veikt neierobežotu reižu skaitu.


Ātrā kredīta summa ir atkarīga no izvēlētā aizdevēja un no tā, vai aizņemsies pirmo reizi, vai jau atkārtoti. Pirmajā aizņemšanās reizē sms kredīti ir vidēji 150 – 200 latus lieli. Ja aizņemsies atkārtoti, Tev tiks piedāvāta lielāka kredīta summa. Maksimālā ātrā aizdevuma summa jeb kredītlimits tiek sasniegts trešajā vai ceturtajā aizņemšanās reizē. Ātrais kredīts internetā sniedz iespēju aizņemties pat līdz 1000 – 1500 latiem!

Cik lielu naudas kredītu ir iespējams saņemt?

  • Sms Credit – pirmajā reizē aizņemies līdz 200 latiem bez maksas – Sms credit ātrais kredīts personām no 18 gadu vecuma!
  • Open Credit – pirmajā reizē aizņemies līdz 200 latiem bez maksas – Open Credit ātrais kredīts personām no 18 gadu vecuma!
  • Credit24 – ātrais kredīts līdz 1500 latiem – Credit24 ātrais kredīts personām no 18 gadu vecuma!
  • Vivus – ātrais kredīts līdz 1000 latiem – Vivus ātrais kredīts personām no 19 gadu vecuma!
  • Soho Credit – pirmajā reizē aizņemies līdz 150 latiem bez maksas – Soho Credit ātrais kredīts personām no 20 gadu vecuma!
  • VIA Sms – pirmajā reizē aizņemies līdz 150 latiem bez maksas – VIA Sms ātrais kredīts personām no 20 gadu vecuma!


Kam ir pieejams ātrais kredīts?

  • Latvijas iedzīvotājiem no 18 līdz 75 gadu vecuma;

–          Bet ne visi aizdevēji izsniedz ātros kredītus tikko pilngadību sasniegušām personām, ir aizdevēji, kas nosaka, ka, klientiem ir jābūt vecumā no 19 vai 20 gadiem. Kā arī ne pie visiem aizdevējiem ir iespējams saņemt kredītu līdz 75 gadu vecumam, ir aizdevēji, kas aizdevumus izsniedz tikai līdz 65 gadu vecumam.

  • Personām bez kavētiem kredīta maksājumiem un pārkāptām kredītsaistībām.

Kas ir jādara, lai pieteiktos un saņemtu ātro kredītu?

1)      Izvēlies aizdevēju;

–          Ātros kredītus mūsdienās piedāvā liels skaits aizdevēju – iepazīsties ar plašo piedāvājumu kredītu salīdzināšanas tabulā.

2)      Reģistrējies izvēlētā aizdevēja mājas lapā;

–          Reģistrējoties sniedz visu nepieciešamo informāciju, ka sir nepieciešama aizdevējam, lai izvērtētu Tavas iespējas kredītu saņemt;

3)      Piesakies ātrajam kredītam;

4)      Saņem kredītu savā bankas kontā!

–          Ātrais kredīts Tavā bankas kontā tiks ieskaitīts maksimāli ātri – 10 līdz 15 minūšu laikā!


Sms kredīti var tikt piešķirti arī personām, kuru kredītvēsture ir sabojāta – gadījumā, ja visi iekavētie maksājumi ir “dzēsti”. Taču sabojāta kredītvēsture nozīmē to, ka saņemt aizdevumu būs krietni sarežģītāk. Ne visi aizdevēji vēlēsies uzticeties personai, kurai līdz šim ir bijušas grūtības ar kāda kredīta atmaksu. Ja Tava kredītvēsture ir sabojāta, lai uzzinātu, vai ātro kredītu vari saņemt, atliek vērsties pie kāda no aizdevējiem.

Sms kredīti var būt lielisks resurss gan cilvēkiem ar, gan bez oficiālas darba vietas. Tas nozīmē, ka ātrais kredīts ir pieejams arī personām, kuras nestrādā – ir bez darba. Galvenais, lai aizdevumu piešķirtu, ir nepieciešami regulāri ienākumi. Izvērtējot Tavus ienākumus, aizdevējs sniegs atbildi – piešķirts, vai atteikts naudas kredīts.

Apskati kredītu salīdzināšanas tabulu un izvēlies sev piemērotāko kredītu!

4.74 avg. rating (95% score) - 58 votes

Tavs komentārs