Sms Credit klienti dodas uz festivālu PESTIVALS

Sms Credit vēlas iepriecināt ne tikai savus jaunos klientus, kuriem kā vienmēr ir iespēja  pirmo reizi aizņemties bez maksas, un šī brīža dāvana – bezmaksas ieejas biļetes uz vasaras mūzikas festivālu PESTIVĀLS, bet arī savus jau esošos klientus. Tagad arī esošajiem Sms Credit klientiem, kuri atkārtoti aizņemsies, ir iespējams sagādāt sev iespēju apmeklēt vienu no šīs vasaras karstākajiem festivāliem.Esošajiem klientiem, kuri atkārtoti aizņemsies no 150 – 350 latiem, ir iespēja LAIMĒT vienu no 1000 biļetēm uz festivālu PESTIVALS. Sms Credit piedāvājums ir spēkā līdz 26. jūlijam. Biļetes tiks izlozētas un laimīgie noskaidroti 27. jūlijā. Esi viens no laimīgajiem, aizņemies jau tagad!

Ja būsi viens no veiksminiekiem, bezmaksas ieejas kodu uz pasākumu Tu saņemsi 27. Jūlijā uz savu mobilā telefona numuru un e-pasta adresi.

Īsumā par Sms Credit piedāvāto iespēju alimēt ieejas biļetes uz festivālu PESTIVALS:

  • Piesakies aizdevumam Sms Credit no 150 līdz 350 latiem (Savu maksimālo kredīta summu noskaidro savā Sms Credit profilā);
  • Saņem nepieciešamo naudas aizdevumu vien 15 minūšu laikā;
  • 27. jūlijā, ja būsi viens no loterijas veiksminiekiem, ieejas kodu sajņemsi savā mobilajā telefonā un e-pasta adresē.Festivāls PESTIVALS norisināsies šī gada 28. jūlijā, Mežaparka Lielajā estrādē. Pasākuma ieeja sākot no pulkstens 15:00, noslēgums – 5:00 no rīta. Festivālā uzstāsies mākslinieki, kas atpazīstamību un slavu ieguvuši visā pasaulē. Kopumā festivāla laikā uzstāsies 13 grupas un mākslinieki. Tevi priecēs mūzikas zvaigznes no ASV, Rumānijas, Lielbritānijas, Igaunijas, Lietuvas, un, protams, no Latvijas. PESTIVALS pārstāvēs dažādus mūzikas stilu – hip-hops, R&B, poproks, pops, roks, dance – mūzika, kas paredzēta katrai gaumei!

Pasākuma galvenie mākslinieki: B.O.B., Lloyd un Vanilla Ninja. Tev tiek piedāvāta lieliska iespēja klātienē vērot šo mākslinieku uzstāšanos, kā ari patīkami pavadīt savu laiku vasarīgajā Mežaparka estrādē. Festivāla laikā būs iespējams piedalīties dažādās aktivitātēs, atrakcijās un baudīt gardus ēdienus un dzērienus. Esi viens no tiem, kas savu vasaru papildina ar košiem un interesantiem notikumiem. Dodies uz festivālu kopā ar Sms Credit – aizņemies gudri un atbildīgi!3.45 avg. rating (81% score) - 44 votes

Tavs komentārs