Sms credit jaunais rudens piedāvājums

Viens no vadošajiem un populārakajiem ātro kredītu aizdevējiem SMS CREDIT nak klajā ar jaunu akciju – šoreiz kredītu kompānijas klientiem ir iespējams tikt pie kāda no izdevniecības “Rīgas Viļņi” žurnālu 3 mēnešu abonementiem.

Aizņemoties pie Sms Credit virs 150 latiem, varēsi izvelēties kādu no trim piedāvātajiem žurnālu abonementiem:

  • Kasjauns;
  • Открыто;
  • OK


Piedāvājums attiecas gan uz esošajiem, gan jaunajiem klientiem, kuri aizņemas naudas kredītu virs 150 latiem. Pēc kredīta saņemšanas savā bankas kontā, stundas laikā uz mobilā telefona numuru un e-pasta adresi tiek nosūtīts žurnāla abonamenta kods. Šo saņemto kodu ir nepieciešams reģistrēt mājas lapā, kuru aizdevējs norādīs. Saņemto abonenta kodu ir iespējams izmantot no 15. oktobra līdz 15. decembrim.

Atgādināsim, ka pirmais kredīts pie Sms Credit ir bez maksas – atmaksā tik, cik aizņēmies – ne santīmu vairāk! Pirmais bezmaksas kredīts tiek izsniegts ar atmaksu līdz 30 dienām. Kredītu ir iespējams atmaksāt pirms noteiktā termiņa, kā arī – ir iespējams kredīta atmaksu atlikt uz vēlāku laiku. Kredīta atmaksas pagarināšana ir maksas pakalpojums, kas tieši pie Sms credit ir salīdzinoši izdevīgs.

Pie Sms Credit var aizņemties Latvijas pastāvīgie iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 75 gadiem. Kredīti tiek piešķirti personām, kurām nav kavēti kredīta maksājumi un pārkāptas kredītsaistības. Aizņemties var arī personas, kuras ir bez darba vietas – ja vien tām ir regulāri ienākumi, kas kredītu spētu atmaksāt.

Ātrais kredīts pie Sms Credit – ir ātrs, jo bankas kontā var tikt ieskaitīts tikai 15 minūtēs. Tas ir arī vienkāršs un ērts – nav nepieciešams liekas formalitātesne ķīla, ne galvojums, ne dažādas izziņas un citi dokumenti. Ietaupi gan savu laiku, gan enerģiju – aizņemies ātri un ērti!


Sms Credit jaunais rudens piedāvājums spēj iepriecināt gan esošos, gan jaunos kompānijas klientus – jo ieguvēji ir visi! Tieši Sms Credit ir viens no aizdevējiem, kas par savu klientu labsajūtu rūpējas regulāri. Dažādas akcijas, dāvanas un īpašas atlaides – šīs lietas raksturo Sms Credit kredītu kompāniju.

4.16 avg. rating (89% score) - 43 votes

Tavs komentārs