SMS CREDIT īpašais piedāvājums – 2 biļetes uz Valentīndienas koncertu

Vai Tev jau ir plāns kā nosvinēt Valentīndienu? Kā to atzīmēt un padarīt īpašu? Ja, nē, iepazīsties ar jauno Sms Credit īpašo piedāvājumu – aizņemies no 150 latiem un saņem divas biļetes uz lielāko Valentīndienas koncertu „Mīlestība īstajā brīdi” Arēnā Rīga.

Koncertā, kas notiks 18. februārī plkst. 20:00, tajā uzstāsies populāri Latvijas mūziķi – Intars Busulis, Musiqq, Aija Andrejeva, Latvijas radio Bigbands ar Maestro Raimondu Paulu. Pasākuma vadītāja lomu būs uzņēmies Lauris Reiniks.


Dziesmu repertuārs – visu laiku skaistākās mīlas dziesmas no Latvijas un pārējās pasaules – dažādās valodās. Koncerta ietvaros būs iespējams fotogrāfēties īpaši izveidotā Valentīndienas foto salonā.

SMS CREDIT īpašais piedāvājums – 2 biļetes uz Valentīndienas koncertu – šī akcija tiek piedāvāta kā jaunajiem, tā jau esošajiem klientiem. Tas nozīme, ka pie biļetem var tikt visi, kuri aizņemas kredītu no 150 latiem. Lielākais Valantīndienas koncerts – tikai Sms Credit klientiem!

SMS CREDIT īpašais piedāvājums - 2 biļetes uz Valentīndienas koncertu

Lai saņemtu divas biļetes uz koncertu, Tev ir:

  • Jāaizņemas no www.smscredit.lv – kredīts no 150 latiem;
  • Tu saņemsi pieprasīto kredītu savā bankas kontā;
  • Stundas laikā iegūsi arī kodu divu biļešu saņemšanai – tas tiks nosūtīts uz Tavu reģistrēto e-pasta adresi un mobīlo tālruni;
  • Kodu apmaini pret biļetēm! To ir iespējams izdarīt divos veidos – „Biļešu serviss” mājas lapā vai kāda no „Biļešu serviss” tirdzniecības vietām;
  • Valentīndienas akcijas kods ir spēkā no 05.01.2013. līdz 18.02.2013.;
  • Izmanto savu akcijas kodu laicīgi, jo biļešu skaits ir ierobežots!


Smscredit.lv joprojām piedāvā iespēju saņemt pirmo kredītu BEZ MAKSAS – šis piedāvājums attiecas uz jaunajiem klientiem – tie, cik aizņemas, arī atmaksā! Pirmais bezprocentu kredīts var būt no 5 līdz 200 latiem. Kad tas ir atmaksāts, Sms Credit var piedāvāt lielāku aizdevuma summu – no 5 līdz 300 latiem. Bet, kad otrais aizdevums veiksmīgi atmaksāts, piedāvāta tiek maksimālā kredīta summa – 400 lati.

Pirmais bezmaksas kredīts nav mainījis savus nosacījumus, arī kredīta atmaksas laiks joprojām ir ierastais – līdz 30 dienām. Kredītu ir iespējams saņemt arī uz īsāku laiku – to noteikt un mainīt jeb atlikt vari Tu pats! Kredīta atmaksas laiku ir iespējams pagarināt neierobežotu reižu skaitu – tik ilgi, cik vien nepieciešams.

SMS CREDIT īpašais piedāvājums – 2 biļetes uz Valentīndienas koncertu – ir viens no variantiem kā patīkami atzīmēt Valentīndienu. Atpūties, iepriecinu mīļoto cilvēku vai vienkārši dodies uz lielāko svētku koncertu, lai baudītu romantisku mūziku.

Pirms aizņemies, esi pārliecināts, ka kredīta atmaksai Tava ekonomiskā situācija ir atbilstoša. Aizņemies ar atbildību – un – tiksimies gada sirsnīgākajā koncertā!


3.51 avg. rating (82% score) - 43 votes

Tavs komentārs