SMS CREDIT esošajiem klientiem dāvina 2 kino biļetes

Sms Credit jūlija mēnesī atkārtoti priecē savus klientus, šoreiz jau esošos klientus – dāvinot 2 kino biļetes klientiem, kuri atkārtoti izmantos kompānijas pakalpojumus. Akcija laikā tiek piedāvātas 3000 Rīgas kinoteātra Forumcinemas biļetes. Ar iegūto bezmaksas biļeti apmeklē jebkuru filmu no kinoteātra repertuāra, arī 3D, jebkura seansa laikā. Biļetes izmantojamas līdz jūlija mēneša beigām.Lai saņemtu Sms Credit dāvinātās kino biļetes, Tev jāpiesakās atkārtotam ātrajam kredītam no 200 līdz 350 latu apmēra. Kad aizdevums tiks ieskaitīts Tavā bankas konta, stundas laikā uz savu mobilā telefona numuru un e-pasta adresi saņemsi kino biļešu kodus. Saņemtos kodus, pirms izraudzītās filmas, apmaini pret biļetem kinoteātra kasē.

Izvēlies kādu no kinoteātra piedāvātajām filmām un viesojies kādā no 14 kinozālēm, apmeklē bāru “Jameson Lounge”, kafejnīcu “Casa Blanca”, un, iepriecini sevi ar gardiem ēdieniem un dzērieniem no popkorna un saldumu bufetēm. Esi drošs, ka laiku pavadīsi patīkami! Izmanto iespēju un aizņemies tieši pie Sms Credit.

Ja tieši šobrīd esi nonācis situācijā, kad nepieciešami papildus finansiālie līdzekļi, nekavējies un izvelies ātro kredītu. Tu būsi ieguvējs, jo nepieciešamo naudas summu iegūsi vien 15 minūšu laikā, kā arī Tavā rīcībā nonāks bezmaksas kino biļetes, kas Tev sniegs patīkamu iespēju noskatīties kādu no kinoteātru gravējiem. Pasteidzies un esi viens no tiem, kas izmantojot Sms Credit pakalpojumus atrisina savas finansiālās problēmas, kā arī lieliski pavada laiku kinoteātrī, kas atrodas pašā Rīgas centrā.Jaunajiem klientiem joprojām pirmais ātrais kredīts tiek piedāvāts bez maksas, bez procentiem. Tas nozīmē, ka aizņemoties no Sms Credit aizņemšanās tik tiešām kļūst izdevīga, jo naudas summu kādu aizņemsies būs arī jāatmaksā – bez jebkādas pārmaksas! Kā arī kompānija piedāvā izdevīgu kredīta atmaksas pagarināšanas maksu. Atliec sava kredīta atmaksu uz brīdi, kad būsi drošs, ka kredīta atmaksa būs labvēlīga Tavam naudas maciņam. Apskati kredītu salīdzināšanas tabulu un izvelies sev piemērotāko kredītu kompāniju. Aizņemies gudri un atbildīgi!

3.25 avg. rating (79% score) - 44 votes

Tavs komentārs