Seko mūsu blogam Diena.lv

ātrais kredīts

Portālā Diena.lv Creditpro blogā blogā ir publicēts rakts – „Ātrais kredīts – glābiņš vai posts?” Aizdevuma rezultatu – pozitīvu vai negatīvu – noteiks vairāki apstākļi. Pirmkārt, tas, vai kredīts tik tiešām ir nepieciešams, un, vai šī aizņemšanās ir atbildīga. Atbildīga tādā ziņā, ka vienmēr pirms šī soļa speršanas, ir nepieciešams izvērtēt savas iespējas aizdevumu atmaksāt.

Gadījumā, ja aizņemšanās ir bijusi vieglprātīga, kredīts ne vienmēr var būt kā glābiņš, bet gan kā posts. Ātrais kredīts – tā ir iespēja novērst finansiālās problēmas un īstenot visdažādākās ieceres un plānus, kā arī – iespēja nonākt situācijā, kas aizdevuma slogs ir pārāk smags un pat nepanesams. Gadījumos, kad naudas kredītu atmaksāt ir grūtāk kā bija domāts – kredīts tiek uzskatīts par lielu ļaunumu – par kuru ir jābrīdina arī pārējie sabiedrības locekļi.

Ātro aizdevumu ietekmi uz kredītu ņēmejiem noteiks arī tas, vai izvēlētais aidevums ir ņemts pie piemērota aizdevēja. Kredītus piedāvā liels skaits kredītu kompāniju – to plašajā piedāvājumā var apjukt, un, apjukuma rezultātā ir iespējams izvēlēties sev neizdevīgu aizdevumu.

Tatad – glābiņš vai posts? Viss ir atkarīgs no paša cilvēka – tas, vai viņš pieņems pareizo lēmumu – aizņemsies atbilstošā laikā un no sev piemērota aizdevēja. 

Pilnu rakstu lasi šeit

3.28 avg. rating (79% score) - 46 votes

Tavs komentārs