Populārākie ātrie kredīti internetā

Negaidīti un pēkšņi izdevumi liek finansiālajiem līdzekļiem burtiski izgaist. Ja Tavs naudas maks un bankas konts ir tukši, līdz algai ir atlikušas vairākas dienas – ir nepieciešams meklēt veidu, kā un kur aizņemties naudu. Pirmsalgas periodā nauda var būt nepieciešama, ne tikai, lai veiktu ikdienišķus pirkumus, bet gan, piemēram, lai atmaksātu kādu svarīgu maksājumu. Kā arī, papildus naudas summa var būt noderīga, lai tieši brīdī, kad maciņš ir tukšs, Tu varētu iepirkties īpaši izdevīgi – jo kādai jau sen kārotai precei ir pazemināta cena.


Mūsdienās arvien populārāki kļūst ātrie kredīti, kurus mēdz dēvēt arī par aizdevumiem līdz algai. Šis naudas kredīts ir pieejams internetā un ir salīdzinoši neliels – pirmajā aizņemšanās reizē ir pieejama naudas summa līdz 150 – 200 latiem. Populārākie ātrie kredīti internetā sniedz vairakas priekšrocības:

–          Tas ir ērts veids kā aizņemties – nav nepieciešams pamest savas mājas, jo aiznemšanās norisinās internetā – nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums ne citas formalitātes;

–          Tas ir izdevīgs veids kā aizņemties – aizdevēji piedāvā pirmo kredītu bez maksas!

–          Tas ir drošs veids kā aizņemties – aizdevēji ir saņēmuši licensi kreditēšanas pakalpojumu sniegšanā.

Aizņemties tiek piedāvāts īstermiņā – atmaksas termiņu ir iespējams izvēlēties un kontrolēt pašam. Aizņemies uz pāris dienām, nedēļām vai mēnešiem. Ātrā kredīta viena no priekšrocībām – iespēja kontrolēt atmaksas termiņu. Ja ir nepieciešams, atmaksas termiņu ir iespējams atlikt – lai to izdarītu, ir jāveic pagarinājuma maksājums. Pagarinājuma maksājumu ir iespējams veikt neierobežotu reižu skaitu. Ātro kredītu atmaksā tad, kad būsi drošs, ka Tava ekonomiskā situācija ir stabila un aizdevuma atdošana to neapdraudēs.


Lai aiznemtos, Tev būs nepieciešams – piekļuve internetam, bankas konts kādā no Latvijas bankām un mobilā tālruņa numurs. Tas arī viss – vairs nebūs nepieciešami nekādi dokumenti un izziņās!

Ātrais kredīts internetā – pieejams bez ķīlas un galvojuma! Bez liekām formalitātēm un laika tērēšanas. Aizņemies internetā un ietaupi savu laiku! Ātrais kredīts Tavā bankas kontā var tikt ieskaitīts maksimāli ātri, vien 10 – 15 minūšu laikā!

Ātros kredītus piedāvā vairākas kredītu kompānijas – iedzīvotājiem ir salīdzinoši lielas izvēles iespējas. Plašajā piedāvājumā orientēties palīdz – kredītu salīdzināšanas tabula – tur vienkopus apkopoti aizdevēji, kas sabiedrības acīs ir kļuvušas par pārbaudītām vērtībām – droši, ērti, vienkārši un izdevīgi aizdevumi.

Ātro kredītu izsniedzēji pievērš uzmanību kredīta pieprasītāja – vecumam un kredītvēsturei. Vecuma ierobežojums atšķiras – ir aizdevēji, kas izsniedz kredītus no 18 gadiem, citviet – tikai no 19 vai 20 gadiem.


Populārākie ātrie kredīti internetā:

SMS Credit, kur tiek piedāvāts:

 • Pirmais ātrais kredīts līdz 200 latiem bez maksas;
 • Maksimālais kredīta apjoms sākot no trešās aizņemšanās reizes – līdz 400 latiem;
 • Naudas kredīts personām no 18 līdz 70 gadiem, bez kavētiem maksājumiem un pārkāptām parādsaistībām citās kompānijās.

Soho Credit, kur tiek piedāvāts:

 • Pirmais ātrais kredīts līdz 150 latiem bez maksas;
 • Maksimālais kredīta apjoms sākot no ceturtās aizņemšanās reizes – līdz 350 latiem;
 • Naudas kredīts personām no 20 līdz 65 gadiem, bez kavētiem maksājumiem un pārkāptām parādsaistībām citās kompānijās.

Open Credit, kur tiek piedāvāts:

 • Pirmais ātrais kredīts līdz 200 latiem bez maksas;
 • Maksimālais kredīta apjoms – līdz 1000 latiem;
 • Naudas kredīts personām no 18 līdz 70 gadiem, bez kavētiem maksājumiem un pārkāptām parādsaistībām citās kompānijās.

Credit24, kur tiek piedāvāts:

 • Maksimālais kredīta apjoms – līdz 1500 latiem;
 • Naudas kredīts personām no 18 līdz 70 gadiem, bez kavētiem maksājumiem un pārkāptām parādsaistībām citās kompānijās.

Populārākie ātrie kredīti internetā mēdz atšķirties – pie dažādajiem aizdevējiem ir jaušamas atšķirības aizdevumu apjomā un citos izsniegšanas priekšnoteikumos. Pirmkārt, viena no būtiskākajām atšķirībām – nepieciešamais personas vecums, kurai tiek izsniegts aizdevums. Ātrais kredīts ir pieejams personām, kuras sasniegušas pilngadību – 18 gadus, bet ir kredītu kompānijas, kas pieprasa, lai aizdevuma saņēmējs būtu 19 vai 20 gadus vecs.


Ātro kredītu izsniedzēji savās mājas lapās dalās ar informāciju, ka kredīti tiek piešķirti personām bez kavētiem maksājumiem un pārkāptām kredītsaistībām citās kompānijās. Tas nozīmē, ka svarīgs kritērijs ir personas kredītvēsture – tai ir jābūt pozitīvai. Taču arī personas ar sabojātu kredītvēsturi var pretendēt uz kādu no ātrajiem kredītiem – lai gan to iegūt būs sarežģītāk. Ja Tava kredītvēsture ir sabojāta, ir nepieciešams mēģināt un vērsties pie paša aizdevēja. To, vai aizdevumu izsniegs bez vēršanās pie kreditu kompānijas, nav iespējams uzzināt.

Atceries, ka ja nu gadījumā Tava kredītvēsture ir sabojāta, šis statuss saglabājās ilgu laika posmu – līdz pat 10 gadiem aizdevējam var būt pieejama kredītvēstures informācija. Taču, lai situāciju padarītu pozitīvāku, Tev visi iekavētie maksājumi un parādi ir “jādzēš”. Brīdī, kad parādsaistības būsi nokārtojis – Tu sagādāsi sev lielāku iespejamību tikt pie nepieciešamā naudas aizdevuma.

Pirms aizņemšanās ir nepieciešams izzināt plašo piedāvājumu. Ir nepieciešams atrast sev piemērotu aizdevēju – kompāniju, kuras piedāvājums sakrīt ar Tavām iespējām un vajadzībām. Meklējot sev piemērotāko variantu, vadies pēc svarīgākajiem kritērijiem – vecuma ierobežojums, pieejamā kredīta summa, izsniegšanas ilgums. Gadijumā, ja jau aiznemšanās brīdī zini, ka Tev būs nepieciešams naudas kredīts ar izdevīgu atmaksas termiņa pagarināšanas maksu, atrodi kompāniju, kas piedāvā to veikt visizdevīgāk.


Kredītu kompānijas var piedāvāt aizdevumu arī pesronām bez darba vietas. Darba vietas esamība nav uzstādīta kā obligāta prasība, taču ir nepieciešami regulāri ienākumi – lai kredītu varētu atmaksāt. Tas nozīmē, ka aizdevēji pievērš uzmanību Tavai maksātspējai – kredītspējai. Maksātspējai vienmēr ir nozimīga loma, jo tā parāda Tavu ienākumu apjomu un regularitāti, pamatojoties uz tiem, ir iespējams noteikt Tev piemērotu naudas aizdevuma summu.

Ātro kreditu aizdevēji strādā arī brīvdienās un svētku dienās. Tu uz šo aizdevumu vari paļauties jebkurā gada dienā! Iepazīsties ar kredītu kompāniju darba laiku – tas ir piemērots ikviena cilvēka vajadzībām, jo saņemt aizdevumu Tu vari no pat septiņiem rītā līdz vēlai stundai pusnaktī!

Pieteikties ātrajam kredītam Tu vari jebkurā diennakts stundā. Tavu kredīta pieteikumu izskaatīs un naudas pārskaitījumu aizdevējs veiks brīdī, kad tiks uzsākta darba diena. Aizdevēju darba laiki:

 • Naudas pārskaitījumus Sms Credit veic katru dienu no 7:00 līdz 24:00.
 • Naudas pārskaitījumus Soho Credit veic darba dienās no 8:00 līdz 22:00 un brīvdienās no 8:00 līdz 21:00.
 • Naudas pārskaitījumus VIA sms veic darba dienās no 8:00 līdz 22:00 un brīvdienās no 10:00 – 20:00.
 • Naudas pārskaitījumus Open Credit veic katru dienu no 8:00 līdz 22:00.
 • Naudas pārskaitījumus Credit24 veic katru dienu no 8:00 līdz 22:00.

Populārākie ātrie kredīti internetā sniedz iespēju aizņemties – ātri, ērti, vienkārši un arī izdevīgi! Izvēlies sev piemērotu ātro kredītu – kredītu salīdzināšanas tabulā. Aiznemies gudri un atbildīgi!

4.76 avg. rating (95% score) - 54 votes

Tavs komentārs