Pirmais kredīts bez maksas – atdod tik cik aizņēmies

Ātrais kredīts internetā ir kliedējis un mazinājis tūkstošiem rūpju. Tas ir palīdzējis Latvijas iedzīvotāju novērst finansiālās problēmas, kurām ir īslaicīgs raksturs – piemēram – tie ir pēkšņi izdevumi – kāds neatliekams pirkums vai maksājums. Par šo negaidīto tēriņu eksistenci iepriekš nav bijusi ne mazākā nojausma, tādēļ arī naudas līdzekļi tiem netika atvēlēti, un, ir nepieciešams naudas aizdevums.


Ātro kredītu cilvēki iecienījuši vairāku iemeslu dēļ – gan tādēļ, ka tas tiek izsniegts internetā – dažu minūšu laikā, gan tas, ka tam nav nepieciešama ķīla, galvojums vai jebkādi citi dokumenti. Kā arī – kredīts ar 0% likmi jeb pirmais kredīts bez maksas neatstāj vienaldzīgus tos cilvēkus, kuri vēlas aizņemties. „Ātri, izdevīgi un ērti” – tieši tā, kā par šo aizdevumu izsakās pašas kredītu kompānijas.


Nenoliedzami, ka termins – bezmaksas – tiek lietots, lai pievērstu jaunu klientu uzmanību, tā tas izmantots visdažādākajās dzīves jomās. Arī ātros kredītus internetā bez maksas piedāvā vairākas kredītiestādes. Bezmaksas kredīti ir šo aizdevēju iespēja piesaistīt arvien jaunus klientus, kas aizņemas ar sev izdevīgiem nosacījumiem, un, kļūst par kompāniju klientiem.

Ātro kredītu kompānijas, kuras piedāvā pirmo kredītu bez maksas var dēvēt par iedzīvotājiem izdevīgām un draudzīgām. Kredītu bez maksas izsniedz kā pirmo kredītu, tas nozīmē – tādu naudas summu, kādu aizņemies, nāksies arī atdot. Pirmajā reizē šī aizdevuma summa ir vidēji līdz 100, 150 vai 200 latiem – kā katras kredītu kompānijas piedāvājumā ir noteikts.

Pirmais kredīts BEZ MAKSAS:

SMS CREDIT – ātrais kredīts personām no 18 gadiem:

 • Cik daudz naudas var aizņemties? Pirmais kredīts bez maksas no 5 līdz 200 latiem; Aizņemoties atkārtoti pie SmsCredit, kredīta summa palielinās;
 • Aizdevums uz 1 līdz 30 dienām; Kredīts bez maksas arī cilvekiem, kuri nestrādā – ja vien to ienākumi būs spējīgi aizdevumu veiksmīgi atmaksāt;
 • Kredītam pieteikties var jebkurā dienā, jebkurā laikā – arī brīvdienās un svētku dienās;
 • Darba laiks, kad naudas kredīti tiek piešķirti – katru dienu no 7:00 līdz 24:00.

SOHO CREDIT – ātrs kredīts personām no 18 gadiem:

 • Cik daudz naudas ir iespējams saņemt? Pirmais kredīts bez maksas ir no 50 līdz 150 latiem;
 • Atkārtotiem aizdevumiem – pieejamā kredīta summa tiek palielināta;
 • Aizdevuma atmaksa no 7 līdz 30 dienām; Sev nepieciešamo aizdevumu pieteikt vari jebkurā laikā – arī svētku dienās un brīvdienās;
 • Soho Credit darba laiks, kad kredītu varēsi saņemt savā bankas kontā – darba dienās no 8:00 līdz 22:00, brīvdienās no 9:00 līdz 21:00.

FERRATUM – ātrs aizdevums no 21 gadu vecuma:

 • Cik daudz ir iespējams aizņemties? Pirmais kredīts bez maksas – līdz 100 latiem; Aizņemoties jau atkārtoti, būs pieejama lielāka aizdevuma summa;
 • Kredīta atmaksa no 10 līdz 45 dienām; Kredīta pieteikumus aizdevējs gaida visu cauru diennakti – arī brīvdienās un svētku dienās;
 • Ferratum darba laiks: no pirmdienas līdz piektdienas 8:00 – 22:00, sestdien 9:00 – 18:00, svētdien 10:00 – 18:00.

 


Kredītiestādēm bezmaksas kredīta piedāvājums sniedz iespēju piesaistīt jaunus kredītņēmējus, kuru interesēs ir aizņemties naudu bez papildus komisijas maksas ar iespēju kredītu atmaksāt 30 dienu laikā vai maksājuma termiņu pagarināt. Atmaksas termiņa pagarināšana ir iespēja kredītu aizdevējam atdot vēlāk, tad, kad personas rīcībā būs nepieciešamie naudas līdzekļi.

Pirmais kredīts bez maksas jeb bezmaksas ātrais kredīts būs ne tikai glābiņš bezizejas situācijās, bet arī lieliska iespēja naudu aizņemties izdevīgi. Bez papildus komisijas maksājumiem un procentiem ir iespējams aizņemties nepieciešamo naudas summu līdz 200 latiem – atmaksā tik, cik aizņēmies!


Izmanto ātro kredītu salīdzināšanas tabulu, izvēlieties rūpīgi sev vispiemērotāko aizdevēju. Neļauj, lai tavus plānus un ieceres izjauc finansiāla rakstura problēmas. Aizņemies atbildīgi!

Pirmais kredīts bez maksa, bezprocentu kredīts

4.80 avg. rating (95% score) - 55 votes

Tavs komentārs