Pirmais bezmaksas aizdevums

Pirmais bezmaksas aizdevums šķiet īpaši pievilcīgs cilvēkiem, kas vēlas aizņemties nepārmaksājot ne santīmu – jo kurš gan nevēlas aizņemties izdevīgi? Un, kāpēc gan būtu jāmaksā par lietām, kas ir pieejamas arī bez maksas?


Viena no bezmaksas lietām mūsdienās ir arī ātrais kredīts. Bezmaksas kredītu aizdevēji piedāvā pirmajā aizņemšanās reizē – saviem jaunajiem klientiem. Aizdevēji, kas piedāvā pirmo bezmaksas aizdevumu, nenoliedzami turpina papildināt savu klientu loku. Arvien vairāk iedzīvotāji brīdī, kad ir nepieciešams naudas aizdevums, dod priekšroku kādam no ātrajiem kredītiem. Jo – kādēļ gan neizvēlēties kredītu, kas ir ātrs, ērts, vienkāršs un vēl izdevīgs?

Pirmais bezmaksas aizdevums ir pieejams pie:

–          SMS CREDIT – personām no 18 gadu vecuma; 

–          OPEN CREDIT – personām no 18 gadu vecuma;

–          SOHO CREDIT – personām no 20 gadu vecuma;

–          VIA SMS – personām no 20 gadu vecuma.


Kredīts pie šiem aizdevējiem ir pieejams bez maksas un bez liekām formalitātēm – bez ķīlas, bez galvjuma un bez citiem dokumentiem! Ātrais kredīts bez darba vietas – arī tas ir iespējams – ja vien ienākumi ir pietiekami, lai kredītu atmaksātu.

Pirmais bezmaksas aizdevums parasti tiek izsniegts ar atmaksas laiku līdz 30 dienām. 30 kalendāro dienu laikā aizdevumu ir iespējams atmaksāt arī ātrāk. Vai – ja Tavā rīcībā šo 30 dienu laikā nebūs nauda, ko aizdevējam atdot – pastāv vēl iespēja kredīta atmaksas termiņu pagarināt. Atmaksas brīdi atlikt uz vēlāku laiku var neierobežotu reižu skaitu. Tas ir maksas pakalpojums, kas var būt noderīgs gadījumā, ja kredīta ņēmēja naudas maciņš nespēj atmaksāt visu kredīta summu noteiktā atmaksas termiņa laikā.

Pirmais bezmaksas aizdevums ir naudas summa, kas nepārsniedz 150 līdz 200 latus. Pirmajā aizņemšanās reizē ir noteikts zemākais kredītlimits, tas tiek palielināts, ja aizņemšanās notiek atkārtoti. Jau otrajā aizņemšanās reizē, kad pirmais kredīts ir atmaksāts, aizdevējs var piedāvāt lielāku kredīta summu. Maksimālā kredīta summa jeb kredītlimits tiek sasniegts vidēji trešajā vai ceturtajā aizņemšanās reizē. Pieejamā ātrā kredīta summa būs atkarīga ne tikai no aizņemšanās reizes, bet gan kredīta pieprasītāja ienākumiem un kredītvēstures.


Personas ienākumi un kredītvēsture ir noteicošie faktori, kurus aizdevējs ņem vērā, lemjot par aizdevuma saņēmēja iespējām to atmaksāt. Ja ienākumi ir regulāri, stabili un pieteikami, lai kredītu atmaksātu – kredītu var piešķirt. Tāpat tiek analizēta arī kredītvēsture – visu iepriekšējo kredītsaistību vēsture, pārskats par to kā persona veic dažādus maksājumus. Aizdevējam ir svarīgi, lai kredītu saņēmēji būtu personas ar atbildības sajūtu un iespējām saņemto aizdevumu veiksmīgi atmaksāt.

Kredītu salīdzināšanas tabula – populārāko ātro kredītu apkopojums, lai atvieglotu izvēli un ietaupītu laiku. Aizņemies gudri un atbildīgi!

4.82 avg. rating (95% score) - 55 votes

Tavs komentārs