Pirmais ātrais kredīts bez maksas un ķīlas

Cik ilgs laiks, Tavuprāt, ir nepieciešams, lai saņemtu naudas aizdevumu? Gadījumā, ja izvēlēsies aizņemties internetā, pie kārotā kredīta vari tikt pat 15 minūšu laikā! Aizņemšanās internetā mūsdienās ir kļuvusi ļoti vienkārša un ērta – nav nepieciešams pamest savas mājas, jo viss process norisinās internet vidē!


Ātrais kredīts – tas ir mūsdienīgs naudas aizdevums, kas ir noformējams bez liekām formalitātēm – bez ķīlas un galvojuma! Lai saņemtu naudas aizdevumu, nav nepieciešamība iegūt un iesniegt nekādas izziņas vai citus dokumentus.

Ātrais kredīts internetā sniedz vairākas priekšrocības:

 • Tas ir ātrs veids kā aizņemties – ātrais kredīts var tikt ieskaitīts Tavā bankas kontā 10 līdz 15 minūšu laikā.
 • Tas ir ērts un vienkāršs veids kā aizņemties – lai aizņemtos nav jādodas ārpus mājām. Viss, kas Tev ir nepieciešams – dators ar interneta pieslēgumu, aktīvs mobilā tālruņa numurs un bankas konts kādā no Latvijas bankām.
 • Tas ir drošs veids kā aizņemties – ātrais kredīts nodrošina anonimitāti un drošus aizdevumus no aizdevējiem, kuri ir saņēmuši licesi kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai.
 • Tas ir izdevīgs veids kā aizņemties – ātrais kredīts jaunajiem klientiem vairākās kredītu kompānijās ir pieejams bez maksas!


Bezmaksas pirmais kredīts nozīmē, ka pirmajā aziņemšanās reizē Tu aizņemies, piemēram, 100 latus, un arī atmaksāsi tieši tik pat – 100 latus! Nepārmaksā ne santīmu – tas neko nemaksā! Bezmaksas kredīts ir pieejams pirmajā aizņemšanās reizē, nākamreiz, kad vēlēsies aizņemties, Tev tiks piemērota komisijas maksa par sniegto pakalpojumu – tā visiem aizdevējiem nav viena konkrēta. Iepazīsties ar plašo piedāvājumu un aizņemies izdevīgi – kredītu salīdzināšanas tabulā.

Pirmais ātrais kredīts bez maksas un ķīlas ir vidēji 150 – 200 latus liels. Salīdzinoši neliela naudas summa, bet tā lieliski var noderēt, lai novērstu īslaicīgas finansiālās problēmas. Ātro kredītu mēdz dēvēt arī par aizdevumu līdz algai – tas var palīdzēt veikt gan pavisam ikdienišķus, gan neatliekamus un svarīgus maksājumus. Ātrais kredīts nav piemērots situācijās, kad naudas trūkums piemeklē jau ilgstoši – aizņemies atbildīgi!

Pirmais ātrais kredīts bez maksas un ķīlas ir naudas aizdevums, ko var saņemt vien dažu minūšu laikā, un, tas ir noformējams īstermiņā – aizņemties Tu vari uz pāris dienām, nedēļām vai mēnešiem. Pirmais bezmaksas kredīts kredītu kompānijās tiek izsniegts uz 30 dienām. Šo 30 dienu laikā Tu aizdevumu kompānijai atmaksāsi, vai arī, ja būs tāda nepieciešamība – vari maksājuma termiņu arī pagarināt. Kredīta atmaksas termiņa pagarinājums ir maksas pakalpojums – šo iespēju varēsi izmantot neierobežotu reižu skaitu – līdz brīdim, kad spēsi kompānijai atdot visu kredīta summu. Aizdevumu atmaksā brīdī, kad ekonomiskā situācija ir kļuvusi stabile un droša.


Soļi, kas ir jāveic, lai pieteiktos un saņemtu ātro kredītu:

1)      Izvēlies aizdevēju – Tev var palīdzēt kredītu salīdzināšanas tabula, kur vienkopus apkopoti populārākie ātro kredītu izsniedzēji;

2)      Reģistrējies izvēlētā aizdevēja mājas lapā – sniedz visu nepieciešamo informāciju. Reģistrācijas noslēgumā ieskaiti 1 santīmu aizdevēja bankas kontā – tādā veidā Tu apstiprināsi, ka tas tik tiešām ir Tavs bankas konts. 1 santīma pārskaitījums ir nepieciešams, lai garantētu papildus drošību.

3)      Piesakies nepieciešamajam naudas aizdevumam savā lietotāja probfilā. Izvēlies savai ekonomiskajai situācijai atbilstošu naudas summu.

4)      Saņem ātro kredītu savā bankas kontā 10 līdz 15 minūšu laikā!

Lai saņemtu ātro kredītu, Tev ir jābūt:

 • Latvijas iedzīvotājām vecumā no 18 gadiem;

–          Tikko pilngadību sasniegušas personas aizdevums var saņemt ne visās kredītu kompānijās, ir aizdevēji, kuri kredītus izsniedz personām tikai no 19 vai 20 gadu vecuma.  Ātros kredītus no 18 gadiem izsniedz: SMS credit, Open credit, Credit24 (credit24 netiek piedāvāts pirmais kredīts bez maksas).

 • Tavai kredītvēsturei ir jāatbilst aizdevēja noteiktajām prasībām;

–          Aizdevēji nosaka, ka ātrais kredīts tiek piešķirts personām ar pozitīvu kredītvēsturi, taču arī tad, ja Tava kredītvēsture ir sabojāta, Tu vari pretendēt uz naudas aizdevumu, bet tā saņemšana var būt sarežģītāka, jo ne katra kredītu kompānija aizdevumu izsniegs. Lai uzzinātu, vai aizdevumu Tu vari saņemt – reģistrejies aizdevēja mājas lapā un tam piesakies.


Pirmais ātrais kredīts bez maksas un ķīlas ir pieejams:

SMS Credit piedāvā:

 • Pirmais ātrais kredīts jaunajiem klientiem līdz 200 latiem bez maksas!
 • Trešajā aizņemšanās reizē Tev būs pieejams maksimālais kredīta apjoms, Tu varēsi aizņemties līdz 400 latiem;

Lai saņemtu ātro kredītu SMS Credit, Tev ir jābūt:

–          18 līdz 70 gadus vecam Latvijas iedzīvotājam;

–          Bez kavētiem maksājumiem un pārkāptām parādsaistībām citās kompānijās;

–          Tu vari aizņemties arī tad, ja Tev jau ir kāds nenomaksāts aizdevums citā kredītu iestādē.

 • Atkārtoti var aizņemties pēc 7 dienām;
 • Izdevīga aizdevuma pagarināšanas maksa;
 • Pieteikties kredītam var jebkurā diennakts stundā! Naudas pārskaitījumus Sms Credit veic katru dienu no 7:00 līdz 24:00.

 

Soho Credit piedāvā:

 • Pirmais ātrais kredīts jaunajiem klientiem līdz 150 latiem bez maksas!
 • Ceturtajā aizņemšanās reizē Tev būs pieejams maksimālais kredīta apjoms, Tu varēsi aizņemties līdz 350 latiem;

Lai saņemtu ātro kredītu Soho Credit, Tev ir jābūt:

–          20 līdz 65 gadus vecam Latvijas iedzīvotājam,

–          Bez kavētiem maksājumiem un pārkāptām parādsaistībām citās kompānijās;

–          Ar regulāriem ienākumiem, kas aizdevumu spētu atmaksāt.

 • Piesakties kredītam var jebkurā diennakts stundā! Naudas pārskaitījumus Soho Credit veic darba dienās no 8:00 līdz 22:00 un brīvdienās no 8:00 līdz 21:00.

 

VIA Sms piedāvā:

 • Pirmais ātrais kredīts jaunajiem klientiem līdz 150 latiem bez maksas!
 • Trešajā aizņemšanās reizē Tev būs pieejams maksimālais kredīta apjoms, Tu varēsi aizņemties līdz 300 latiem;

Lai saņemtu ātro kredītu VIA Sms, Tev ir jābūt:

–          20 līdz 65 gadus vecam Latvijas iedzīvotājam;

–          Bez kavētiem maksājumiem vai pārkāptām parādsaistībām citās kompānijās;

–          Tu vari aizņemties arī tad, ja Tev jau ir kāds nenomaksāts aizdevums citā kredītu iestādē.

 • Pieteikties kredītam var jebkurā diennakts stundā! Naudas pārskaitījumus VIA sms veic darba dienās no 8:00 līdz 22:00 un brīvdienās no 10:00 – 20:00.

 

Open Credit kompānija piedāvā:

 • Pirmais ātrais kredīts jaunajiem klientiem līdz 200 latiem bez maksas!
 • Maksimālā kredīta summa līdz 1000 latiem;

Lai saņemtu ātro kredītu Open Credit kompānijā, Tev ir jābūt:

–          18 līdz 70 gadus vecam Latvijas iedzīvotājam;

–          Bez kavētiem maksājumiem un pārkāptām parādsaistībām citās kompānijās;

–          Ar regulāriem ienākumiem, kas spētu aizdevumu atmaksāt;

 • Pieteikties kredītam var jebkurā diennakts stundā! Naudas aizdevumus Open Credit veic katru dienu no 8:00 līdz 22:00.

Pirmais ātrais kredīts bez maksas un ķīlas ir lielisks veids kā aiznemties naudu brīžos, kad tā tik tiešām ir nepieciešama, turklāt – steidzami. Ātro kredītu izsniedzēji strādā katru dienu – arī brīvdienās! Kompāniju darba laiks ir piemērots visdažādākajām vajadzībām – aizdevumu Tev var piešķirt pat sākot no septiņiem rītā līdz pusnaktij. Apskati kredītu salīdzināšanas tabulu un izvēlies gudri! Aiznemies atbildīgi!

4.77 avg. rating (95% score) - 48 votes

Tavs komentārs