Pirmais ātrais kredīts bez maksas no 18 gadiem

Arvien vairākiem cilvēkiem, uzdodot jautājumu – “kur aizņemties naudu?”, pirmā doma, kas ienāk prātā, ir par ātro kredītu kompānijām. Jo kāpēc gan neizmantot iespēju aizņemties – ātri un ērti? Aizdevums 10 līdz 15 minūtēs, un, lai aizņemtos, ir nepieciešamas tikai pāris lietas – piekļuve internetam, mobilā tālruņa numurs un bankas konts.


Pirmais ātrais kredīts bez maksas no 18 gadiem – tas ir naudas aizdevums, kas ir vidēji līdz 150 – 200 latus liels. Pieejamo kredīta summu noteiks gan aizdevējs, gan kredīta ņēmēja iespējas – ienākumi un kredītvēsture. Pirms aizņemšanās ir nepieciešams izvērtēt savas iespējas aizdevumu atmaksāt – izvēlēties sev piemērotu kredīta summu un atmaksas laiku.

Pirmais ātrais kredīts bez maksas no 18 gadiem – šāds naudas aizdevums tiek piedāvāts Latvijas jauniešiem, kuru rīcībā ir ienākumi, kas būtu piemēroti, lai aizdevumu atmaksātu. Bezmaksas ātrais kredīts ir pieejams tikai tad, ja pie viena aizdevēja aizņemas pirmo reizi. Pēc pirmā kredīta atmaksas, otrajā aizņemšanās reizē šāds piedāvājums vairs nebūs aktuāls, taču būs kāds cits ieguvums – pieejamā kredīta summa tiks palielināta. Ar katru nākamo aizņemšanās reizi, līdz trešajai vai ceturtajai reizei, pieejamā kredīta summa tiek palielināta. Maksimālā kredīta summa ir atkarīga no katra aizdevēja noteiktā kredītlimita.


Pirmais ātrais kredīts bez maksas no 18 gadiem pie:

SMS CREDIT

 • Pirmajā reizē aizņemies līdz 200 latiem;
 • Kredīta atmaksa – līdz 30 dienām;
 • Kredīta atmaksu ir iespējams atlikt uz vēlāku laiku;
 • Maksimālā kredīta summa – līdz 400 latiem.

SOHO CREDIT

 • Pirmajā reizē aizņemies līdz 150 latiem;
 • Kredīta atmaksas laiks – līdz 30 dienām;
 • Kredīta atmaksas laiku ir iespējams pagarināt;
 • Maksimālā kredīta summa – līdz 350 latiem.         

Aizņemoties pie kompānijas, kuras piedāvājumā ir pirmais bezmaksas kredīts – nebūs jāpārmaksā ne santīms. Aizņemoties 100 latus, būs jāatmaksā tieši tik pat! Tas nozīmē, ka aizdevēju piedāvājumā ir ne tikai ātri aizdevumi, bet arī izdevīgi.


Kas ir jādara, lai saņemtu bezmaksas ātro kredītu?

 • Izvēlies izdevīgu aizdevumu no sev piemērotas kredītu kompānijas;
 • Reģistrējies šī aizdevēja mājas lapā. Registrējoties sniedz nepieciešamo informāciju un veic viena santīma reģistrācijas maksājumu – lai aizdevējs identificētu Tavu bankas kontu;
 • Piesaki sev nepieciešamo kredītu – izvēlies naudas summu un atmaksas termiņu! Tas arī viss – tuvāko minūšu laikā aizdevējs Tevi informēs par pieņemto lēmumu.

Ātro kredītu mērķis ir palīdzēt novērst īslaicīga rakstura finansiālās problēmas. Īslaicīgas – aizņemšanās ir vēlama tikai tad, ja šim naudas trūkumam ir redzams arī “gals”. Tādā ziņā, ka kredīta saņēmējs skaidri zina, kad un kā aizdevumu atmaksās. Piemēram – aizdevums tiek izmantots, lai veiktu visdažādākos pirkumus un maksājumus neilgu laiku pirms algas dienas, un, brīdī, kad bankas kontā ienāks gaidītie ienākumi – kredīts tiks veiksmīgi atmaksāts.

Arī jaunieši, kas tikai tagad ir sasnieguši pilngadības vecumu, var tikt pakļauti finansiālo resursu trūkumam, kad ir nepieciešams lielāks vai mazāks naudas aizdevums. Naudas aizdevums var tikt izmantots dažadi, jo vajadzības šajā vecumā netrūkst. Bet – vienmēr pirms aizņemšanās, šis solis ir rūpīgi jāapsver. Aizņemies tikai tad, ja zini, ka kredītu varēsi atmaksāt, un, tā atmaksa neradīs papildus naudas resursu trūkumu. Esi atbildīgs – aizņemies gudri!


Kredītu salīdzināšanas tabulā atradīsi populārākos aizdevējus, to salīdzinājumu. Aizņemies pie aizdeveja, kas spēj nodrošināt kvalitatīvu un drošu pakalpojumu sniegšanu. Kredītam vari pieteikties jebkurā brīdī – negaidot aizdevēja darba laika sākumu. Aizdevumam pieteikties vari jebkurā diennakts stundā. Aizņemies ar atbildību!

4.65 avg. rating (94% score) - 40 votes

Tavs komentārs