Pirmais aizdevums internetā bez maksas

Ja tieši tas, kas tev ir nepieciešams ir mazāks vai lielāks naudas aizdevums – iepazīsties ar interneta kreditētāju piedāvājumu. Starp vairāku ātro aizdevēju piedāvājumiem var atrast ko īpaši izdevīgu – pirmais aizdevums internetā bez maksas! Bezmaksas kredīts ir pieejams pie vairākiem aizdevējiem – izmanto iespēju un aizņemies ne tikai ātri, bet arī izdevīgi!


Pirmais aizdevums internetā bez maksas ir SMS CREDIT piedāvājumā. Tieši Sms Credit ir viens no pirmajiem ātro kredītu aizdevējiem, kas iekarojis Latvijas iedzīvotāju uzticību. Pirmais kredīts līdz 200 latiem bez maksas tiek piedāvāts visiem jaunajiem klientiem – atmaksas laiks šim kredītam ir līdz 30 dienām. Atmaksas termiņu, veicot pagarinājuma maksājumu, ir iespējams ātri un vienkārši atlikt. Uz Sms Credit ātro kredītu var pretendēt Latvijas iedzīvotāji, kuri ir vecumā no 18 līdz 75 gadiem. Ātrais kredīts pie šī aizdevēja – tikai 15 minūšu laikā!

Ja vēlies saņemt aizdevumu bez maksas, vari vēl vērsties pie SOHO CREDIT, kredītu kompānijas piedāvājumā ir ātrais kredīts, kas pirmajā reizē ir līdz 150 latiem. Šo kredītu var saņemt Latvijas iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 65 gadiem, personas, kurām ir regulāri ienākumi, kas aizdevumu spētu atmaksāt.


Tāpat kā Sms Credit, arī FERRATUM piedāvā pirmo kredītu līdz 100 latiem bez maksas! Pirmais kredīts bez maksas ir pieejams Latvijas iedzīvotājiem vecumā no 21 gadu vecuma. Pie šī aizdevēja atmaksas termiņš kredītam ir līdz 45 dienām, un, šo termiņu ir iespējams pagarināt. Tikai pie Ferratum – pirmais un piektais kredīts bez maksas!

Vēl bez iepriekš minētajām kredītu kompānijām, pirmo bezmaksas aizdevumu piedāvā MINICREDIT – līdz 100 latiem un GREENCREDIT – līdz 100 latiem.

Kredītu kompānijas akciju veidā piedāvā izdevīgus aizņemšanās nosacījumus – piemēram – bezprocentu kredītus, zemākus komisijas maksājumus un dažādus citus pārsteigumus. Šīs priekšrocības bauda ne tikai jaunie kredītu kompāniju klienti, jo netiek aizmirsti arī esošie.


Apskati un izvēlies sev piemērotāko – kredītu salīdzināšanas tabulā ir apkopotas populārākās kredītu kompānijas, gan tās, kas piedāvā pirmo kredītu bez maksas, gan aizdevēji, kas šādu priekšrocību nepiedāvā. Ātrais kredīts var palīdzēt visdažādākajos gadījumos, bet vienmēr pirms aizņemies – izvērtē savas iespējas kredītu atmaksāt. Aizņemies gudri un atbildīgi!

4.80 avg. rating (95% score) - 44 votes

Tavs komentārs