Pirmais aizdevums bez maksas

Tev ir steidzami nepieciešama nauda, to varētu aizņemties, bet nevēlies pārmaksāt? Neuztraucies, ātro kredītu kompānijas jaunajiem klientiem piedāvā bez maksas! Pirmais aizdevums bez maksas – bez procentiem! Ātrais kredīts ir paredzēts, lai cīnītos ar īslaicīgām finansiālām problēmām. Uzsāc savu cīņu jau tagad!

Ja naudas maks un bankas konts ir tukšs, un, Tu zini, ka pēc neilga laika Tavā rīcībā būs nauda, kas spētu nosegt kredīta apjomu – aizņemies! Tu vari aizņemties, ja ir nepieciešams atmaksāt kādu svarīgu ikmēneša rēķinu – neatliec svarīgus maksājumus uz vēlāku laiku. Kā arī, neatliec kādu izdevīgu pirkumu, ja preces izdevīgā cena ir tikai kā īslaicīga akcija, izmanto šo iespēju, iegādājies preci par īpaši zemu cenu! 

Pirmais aizdevums bez maksas tiek piedāvāts vairākās ātro kredītu kompānijās. Izdevīgi aizņemties! Lai saņemtu ātro kredītu kādā no ātro kredītu kompānijām, Tev ir jābūt:

 • Vismaz 18 gadus vecam Latvijas valsts iedzīvotājam.

Taču lielākā daļa kompāniju izsniedz kredītu personām no 19 vai 20 gadu vecuma;

 • „Nesabojāta” kredītvēsture, vai vismaz dzēsti visi iepriekš iekavētie maksājumi. Rūpējies par savu kredītvēsturi! Negatīva vai slikta kredītvēsture var pazemināt Tavas iespējas tikt pie kārotā aizdevuma! Tava kredītvēsture ir viens no svarīgākajiem kritērijiem, ko ņem vērā kredīta izsniedzēji. Ja iepriekš tev ir bijuši aizņēmumi, kurus neesi laicīgi atdevis, vai neesi laicīgi veicis visus maksājumus – tas neliecina neko labu par Tevi kā potenciālo kredīta ņēmēju. Esi atbildīgs!

Pirmais aizdevums tiek piedāvāts ne tikai bez maksas, bet arī bez ķīlas! Tas nozīmē, ka, lai saņemtu aizdevumu nav nepieciešams riskēt ar kādu sev svarīgu lietu, ko nepieciešamības gadījumā varētu ieķīlāt. Dzīvo brīvāk, neveido ķīlas saistības, tas ļaus izvairīties no lieka stresa par Tev piederošas lietas pāriešanu aizdevēja rokās.

Lai pieteiktos ātrajam kredītam, Tev ir nepieciešams vien – dators ar interneta pieslēgumu, bankas konts un mobilais telefons! Tās ir pāris lietas, kas Tev palīdzēs tikt pie nepieciešamā aizdevuma! Tev nav nepieciešamas pamest savu dzīves vietu, paliec tepat, un, piesakies aizdevumam internetā no mājām! Kas jādara tālāk? Turpinājumā aplūkosim pāris soļus, kas Tevi šķir no ātrā aizdevuma:

Pirmkārt, Izvēlies! Tev ir jāizvēlas ātro kredītu kompāniju, kas būtu Tev vispiemērotākā! Izskati vairākus variantus un izvēlies. Ņem vērā savas vajadzības un kompānijas sniegtās iespējas. Piemēram, ja esi tikai 18 gadus vecs, mazāks skaits kompāniju vēlēsies izsniegt aizdevumu, bet ir arī kompānijas, kas šo darījumu vēlēsies veikt. Atrodi savu! Kā arī, tas, vai tu oficiāli strādā vai nē ir svarīgs kritērijs vairākām kompānijām. Ja tev nav darbs, meklē kompāniju, kurai nav svarīgi, vai kredīta ņēmējs ir vai nav stājies darba attiecībās. 

Otrkārt, reģistrējies! Kas esi veicis savu izvēli, atliek reģistrēties aizdevēja mājas lapā. Reģistrējoties sniedz visu nepieciešamo informāciju. Svarīgi ir sniegt tikai patiesu informāciju, jo tā ir nepieciešama aizdevējam, lai spētu izvērtēt, vai Tev piešķirt vai atteikt aizdevumu. Esi atklāts!

Treškārt, piesakies aizdevumam! Piesakies aizdevumam un gaidi atbildi – pozitīvu vai negatīvu. Atceries, ka kompānija var Tev arī atteikt kredītu, ja Tu nebūsi piemērots kādam no prasību punktiem. Iespējams, ka atteikts kredīts nozīmē, ka Tu neesi atbilstošs tikai konkrētajai kompānijai. Ja nauda nepieciešama steidzami – vērsies pie citas ātro kredītu kompānijas. Atrodi savējo!

Saņem naudu savā bankas kontā mazāk kā 20 minūšu laikā! Ātra nauda, kas būs tavā rīcībā vien pāris minūtēs.

Aizdevums tiek izsniegts uz 30 dienām. Taču šo atmaksas termiņu ir iespējams vienkārši pagarināt – veic tikai pagarināšanas maksājumu. Katrai kompānijai ir noteikta atšķirīga pagarinājuma maksājuma summa. Ja zini, ka maksājumu vēlēsies atlikt, atrodi kompāniju, kas piedāvā iespēju pagarināt maksājumu par īpaši izdevīgu maksu! 

Apskatisim populārākās ātro kredītu kompānijas, kas jaunajiem klientiem piedāvā aizņemties bez maksas:

SMScredit:

 • Pirmais aizdevums līdz 200 latiem uz 30 dienām – bez maksas;
 • Izdevīga kredīta atmaksas termiņa pagarināšanas maksa!
 • Kredītu var saņemt 19 līdz 70 gadus vecas personas bez kavētiem maksājumiem citās kompānijas;
 • Kredītam pieteikties Tu varat jebkurā brīdī! Naudas pārskaitījumu Sms Credit veic katru dienu no 7:00 līdz 24:00.

Open Credit:

 • Pirmais aizdevums līdz 200 latiem uz 30 dienām – bez maksas;
 • Kredītu var saņemt 18 līdz 70 gadus vecas personas bez kavētiem kredīta maksājumiem citās kompānijās;
 • Pieprasi kredītu jebkurā brīdī, kredītus izsniedz katru dienu no 8:00 līdz 22:00;

VIA Sms:

 • Pirmais aizdevums līdz 150 latiem uz 30 dienām – bez maksas;
 • Kredītu var saņemt 20 līdz 65 gadus vecas personas;
 • Lai saņemtu kredītu, Tev var būt kāds vēl nenomaksāts aizdevums citā kredītiestādē, bet Tev nedrīkst būt kavēti maksājumi!
 • VIAsms naudas pārskaitījumus veic darba dienās no 8:00 līdz 22:00, brīvdienās no 10:00 – 20:00.

Soho Credit:

 • Pirmais naudas kredīts līdz 150 latiem – bez maksas!
 • Kedītu piešķir personām no 20 līdz 65 gadu vecumā „nesabojātu” kredītvēsturi;
 • Naudas pārskaitījumus veic no 8:00 līdz 22:00, brīvdienās no 8:00 līdz 21:00.

 

Pirmais aizdevums bez maksas būs paredzēts situācijām, kad steidzami nepieciešama nauda, bet līdz algai vēl jāgaida. Ja zini, ka pēc neilga laika Tavā rīcībā būs naudas summa, kas būs pietiekama, lai atmaksātu aizdevumu – Tu vari arizņemties no atro kredītu kompānijām! Apskati kredītu kompāniju salīdzinājumu – kredītu salīdzināšanas tabula Tev palīdzēs veikt pareizo izvēli. Aizņemšanās process ir vienkāršs un aizņems vien pāris minūtes! Nauda ir tikai pāris soļu attālumā. Aiznemies gudri un atbildīgi! 

4.85 avg. rating (96% score) - 53 votes

Tavs komentārs