Patēriņa kredīts

Patēriņa kredīts ir īstermiņa aizdevums, kas paredzēts kāda konkrēta pirkuma vai pakalpojumu apmaksai. Patēriņa kredītu mērķi ir dažādi – sākot no sadzīves tehnikas iegādes un mājokļa remonta līdz smalkam atpūtas ceļojumam.

Tāpat kā ātro kredītu, patēriņa kredītu piešķir bez ķīlas, bet kredīts tiek nodrošināts ņemot vērā kredīta pieprasītāja ikmēneša ienākumu apjomu un stabilitāti. Patēriņa kredīts paredzēts personām ar stabiliem ienākumiem, vismaz sešu mēnešu ilgā laika periodā. Regulāro ienakumu apjoms diktēs procentu un aizdevuma apjomu.

 

Tātad, svarīgi kritēriji patēriņa kredīta saņemšanai:

  • Regulāri ienākumi;
  • Pozitīva kredītvēsture;
  • Patēriņa kredīta bankas klients;

Latvijā bankas patēriņa kredītus piedāvā no 100 līdz 8500 latu apjoma. Ar atmaksas termiņu no 3 līdz 60 mēnešiem. Bigbank patēriņa kredīts piedāvā iespēju aizņemties no 200 līdz 7000 latiem ar gada procentu likmi – 25%. Bigbank piedāvā no 6 līdz 60 mēnešus ilgu atdošanas termiņu, bet jau esošiem Bigbank klientiem –  līdz pat 120 mēnešiem

Vairak par Bigbank patēriņa kredītu – kredītu salīdzināšanas tabula

Izdevīgu patēriņa kredītu bez ķīlas piedāvā InCREDIT GROUP, kas sniedz iespēju kredītu nokārtot visā Latvijā – kredītu nodaļā vai pie sadarbības partnera. InCREDIT patēriņa kredītu dažādām precēm un pakalpojumiem piedāvā gan uzņēmumiem, gan privātpersonām. Kredīta pieprasīšanas mērķis var būt ļoti dažāds – sākot no sadzīves tehnikas, ceļojuma līdz medicīnas iekārtojuma iegādes.

 

Patēriņa kredīta saņemšanas noteikumi:
 

  • Patēriņa kredītu var saņemt jebkurš Latvijas Republikas iedzīvotājs.
  • Kredīta ņēmēja vecums: no 18 līdz 70 gadiem*.
  • Aizdevuma summa: no 50 LVL līdz 3000 LVL.
  • Patēriņa kredīta termiņš: līdz 3 gadiem.

*līdz 70 gadiem kredīta termiņa beigās

*no 18 gadiem maksimālā kredīta summa 500 Ls

Lai pieteiktos patēriņa kredītam, jāizpilda pieteikums InCREDIT māja lapā. Ja tiks piešķirts kredīts – jādodas uz kredītu nodaļu, lai parakstītu kredīta līgumu un saņemtu aizdevumu.

InCREDIT kompānija kopā ar saviem sadarbības partneriem piedāvā bezprocentu kredītu akcijas – patēriņa kredīts bez kredītprocentiem līdz gadam! Izdevīgs priekšnosacījums, lai būtu soli tuvāk savam mērķim!

Arī personām ar regulāriem ienākumiem, pirms ņemt kredītu, ir nepieciešams izvērtēt nepieciešamību un iespēju kredītu atmaksāt. Taču kādēļ gan neizmantot iespēju, lai īstenotu savas ieceres un sapņus jau tagad?

Patēriņa kredīts | Labakais patēriņa kredīts

4.82 avg. rating (95% score) - 57 votes

Tavs komentārs