Patēriņa kredīts BIGBANK

BigBank piedāvā iespēju aizņemties vairāk kā 7000 latus savu sapņu un ieceru īstenošanai. Ja esi vismaz 18 gadus vecs Latvijas iedzīvotājs ar regulāriem ienākumiem, kuru apjoms ir vismaz 150 lati mēnesī – vari pretendēt uz Big Bank aizdevumu.

Big Bank aizdevumi, to apmērs un procentu limes atšķirās. Atmaksas termiņš ir 6 – 60 mēneši (BigBank esošajiem klientiem līdz 120 mēnešiem)

Aizdevums no 200 līdz 900 latiem ir noformējams bez ķilas un galvotāja. Aizdevuma summas apjomu noteiks aizdevuma pieprasītāja ikmēneša ienākumu apjoms. Procentu likme aizdevumam sākot no 25% gadā no aizdevuma summas. Pieteikties šim aizdevumam ir patiešām vienkārši, atliek vien aipildīt aizdevuma pieteikumu un ar Jums sazināsies Bik Bank kredīta speciālists!

Ja aizdevuma summa ir nepieciešama lielāka, ir iespējams aizņemties līdz 4500 latiem. Šajā gadījumā Jums būs nepieciešams galvotājs – vismaz 18 gadus vecs Latvijas iedzīvotājs, kura bankas kontā regulāri ienākumi ir ieskaitīti pēdējo sešu mēnešu laikā.

Gadījumos, ja Jums nav regulāru un pieteikamu ienākumu, kā arī nav persona, kas varētu būt galvotājs – Big Bank piedāvā pieteikties aizdevumam virs 1000 latiem pret nekustamā īpašuma ķīlu. Kā aizdevuma nodrošinājumu Big Bank pieņem apdrošinātu ēkas, dzīvokļus un mājas apbūvei izmantojamu zemi.

Līdzīgi kā aizdevumam līdz 4500 latiem, tiek piedāvāta iespēja aizņemties līdz 7000 un vairāk kā 7000 latiem!

Aizdevums vairāk kā 7000 latu vērtībā tiek piedāvāts pret nekustamā īpašuma ķīlu bez ikmēneša maksājumiem un kā aizdevums pret nekustamā īpašuma ķīlu ar ikmēneša maksājumiem. Atliek vien aizpildīt aizdevuma pieteikumu un iesniegt nepieciešamos dokumentus, Big Bank kredītu speciālists ar Jums sazināsies.

Aizpildi aizdevuma pieteikumu, lai pieteiktos Big Bank aizdevumam

 

BigBank patēriņa kredīts

4.81 avg. rating (95% score) - 59 votes

Tavs komentārs