Open Credit ātrais kredīts

Steidzami nepieciešama nauda, bet Tavs naudas maks un bankas konts ir jau iztukšoti? Līdz nākamajiem ienākumiem, algai vēl ir jāgaida? Neplānoti un steidzami maksājumi spēj izjaukt līdzsvaru ikviena ikmēneša naudas budžetā. Katrs var saskarties ar situāciju, kad ikmēneša izdevumi ir pārāki par ienākumiem – rodas naudas iztrūkums. Šādās situācijās ir nepieciešams atrast vedu kā iegūt papildus naudas summu, lai finansiālās problēmas uzveiktu. Neuztraucies – aizņemšanās ir viena no situācijas risinājumiem. Aizņemies pie ātro kredītu kompānijas – Open Credit. 
Īstermiņa finansiālu problēmu novēršanai lielisks palīgs var būt ātrais kredīts. Ātrais kredīts ir salīdzinoši nelielas naudas summas aizdevums, kas paredzēts, lai “cīnītos” ar finansiālām problēmām. Ātrais kredīts var būt noderīgs situācijās, kad steidzami nepieciešama nauda, bet līdz algai vēl ir jāgaida.

Izvēlies Open Credit ātro kredītu gadījumā, ja vēlies:

  • Aizņemties īstermiņā – uz pāris nedēļām vai dažiem mēnešiem;
  • Aizņemties salīdzinoši nelielu naudas summu;
  • Aizņemties bez lieka riska – bez ķīlas un galvojuma!

Open Credit ātrais kredīts sniedz iespēju aizņemties no 50 līdz 1000 latiem. Ātrais kredīts ir īstermiņa aizdevums – ar atmaksas termiņu līdz 12 mēnešiem. Naudas aizdevumu ir iespējams atmaksāt vienā reizē, vai – naudas kredītu sadalot pa vairākiem maksājumiem – pēc atmaksas grafika. Naudas kredīta apjoms būs atkarīgs no Taviem ienākumiem – Tavas maksātspējas.

Open Credit ātrajam kredītam ir vairākas priekšrocības:

  • Lai pieteiktos ātrajam kredītam, Tev nav jāiziet pat no savām mājām, viss, kas Tev ir nepieciešams  – dators ar interneta pieslēgumu, bankas konts kādā no Latvijas bankām un mobilais telefons. Reģistrējies aizdevēja mājas lapā un piesakies kredītam internetā –  ietaupi savu dārgo laiku!
  • Lai saņemtu Open Credit ātro kredītu Tev ir jābūt 18 līdz 70 gadus vecam Latvijas iedzīvotājam ar regulāriem ienākumiem un bez pārkāptām kredītsaistībām vai parādiem citās kompānijās. Open Credit ir viena no retajām kompānijām, kas piedāvā kredītus tikko pilngadību sasniegušām personām. Ja Tev ir tikai 18 gadi – šī ir Tava iespēja aizņemties, Tev piemērota kompānija, jo vairums aizdevēju vēlas izsniegt kredītus personām no 19 vai 20 gadu vecuma. Ja Tu esi 18 gadus vecs, pirmajā aizņemšanās reizē Tev būs pieejams naudas kredīts līdz 50 latiem;
  • Ātrais kredīts bez ķīlas un galvojuma! Bez liekām formalitātēm!
  • Ja kredīta atmaksas termiņa beigās nebūsi drošs par iespēju aizdevumu atmaksāt – neuztraucies! Ir iespējams kredīta atmaksas termiņu arī pagarināt. Pagarinājuma maksājuma apjoms ir atkarīgs no aizdevuma summas. Atliec atmaksu uz 14 vai 30 dienām. Atceries, ka arī pagarinājuma maksājumu ir jāveic laicīgi. Rūpējies par savu kredītvēsturi!
  • Ātrais kredīts ir izdevīgs veids kā aizņemties, jo pirmais aizdevums jaunajiem klientiem ir bez maksas – bez procentiem. Tas nozīmē, ka tādu naudas summu kā aizņemsies, nāksies arī amaksāt – ne santīmu vairāk. Pirmajā reize ir iespējams aizņemties lidz 200 latiem;
  • Nepieciešamā naudas summa var tikt ieskaitīta Tavā bankas kontā tikai 15 minūšu laikā;

 

Atceries, ka ātrais kredīts var būt Tavs palīgs situācijās, kad steidzami nepieciešama nauda, bet naudas maks un bankas konts ir tukšs. Aizņemies, lai atmaksātu kādu svarīgu rēķinu, vai, lai iegādātos kādu sen kārotu preci par akcijas cenu! Izvēlies izdevīgāko un Tev piemērotāko aizdevumu – salīdzino kredītu kompānijas kredītu salīdzināšanas tabulā.&nbsp

Aizņemies gudri un atbildīgi! Aizņemies, ka gadījumā, ja zini, ka kredītu tuvākajā laikā spēsi atmaksāt, kā arī tikai gadījumos, kad tas tik tiešām ir nepieciešams. Pirms aizņemies, izvērtē savu ekonomisko situāciju, neaizņemies gadījumā, ja finansiālas problēmas Tevi skar jau ilgu laika posmu.

4.77 avg. rating (95% score) - 43 votes

Tavs komentārs