Naudas kredīts

Naudas kredīts ir iespēja saņemt papildus finansiālos līdzekļus, lai īstenotu kādu savu ieceri vai mērķi. Naudas aizdevums – Ātrais kredīts – paredzēts ārkārtas situācijās, kad steidzami nepieciešama nauda. Ātrais aizdevums nav ieteicams ilgstošu finansiālu problēmu gadījumā, ir jāaizņemas atbildīgi! 

Naudas kredīts – ātrais kredīts – ir pieejams personām sākot no 18 gadu vecuma. Vecuma ierobežojumi atšķiras, ir kompānijas, kas kredītu piešķir personām tikai no 20 gadu vecuma. Citas kompānijas aizdevumu piešķir personām ar darba vietu, citām darba vietas esamība nav svarīga. Kā arī, ja Jūs esat ar “sabojātu” kredītvēsturi, taču visi parādi ir dzēsti, jums ir iespeja saņemt naudas aizdevumu. Turpinājumā tiks aplūkotas populārākās Ātro kredītu kompānijas:

SMScredit piedāvā iespēju pirmo aizdevumu jaunajiem klientiem līdz 150 latiem uz 30 dienām saņemt bez maksas. Kredītu ir tiesīgi saņemt saņemt no 19 līdz 70 gadus vecas personas, kurām nav kavēti maksājumi citās kompānijas. Kredītam pieteikties vari jebkurā brīdī – naudas pārskaitījumu Sms Credit veic katru dienu no 7:00 līdz 24:00. Ja Jums tiks piešķirts kredīts, nauda uz Jūsu konta būs pat 15 minūšu laikā! Ātri, ērti, vienkārši un izdevīgi!

Open Credit kredītu piešķir personām no 18 līdz 70 gadus vecām personām bez kavētiem kredīta maksājumiem citās kompānijās. Pieprasi kredītu jebkurā brīdī, kredītus izsniedz katru dienu no 8:00 līdz 22:00. Naudas kredīts Jūsu kontā 15 minūšu laikā!

VIAsms kredītu piešķir personām no 20 līdz 65 gadu vecumā. Pirmais aizdevumu līdz 150 latiem uz 30 dienām – bez maksas, bez procentiem! Lai kredītu saņemtu, Jums var būt kāds vēl nenomaksāts aizdevums citā kredītiestādē, bet Jums nevar būt kavēti maksājumi. VIAsms naudas pārskaitījumus veic darba dienās no 8:00 līdz 22:00, brīvdienās no 10:00 – 20:00. Nauda vienā acu mirklī!

Soho Credit piešķir personām no 20 līdz 65 gadu vecumā ar nesabojātu kredītvēsturi. Naudas pārskaitījumus uzņēmums veic no 8:00 līdz 22:00, brīvdienās no 8:00 līdz 21:00. Jaunajiem klientiem pirmais naudas kredīts līdz 150 latiem tiek piedāvāts bez maksas. 20 līdz 30 minūšu laikā nauda būs Jūsu rīcībā! 

Aizdevuma pieteikumi tiek pieņem visu diennakti! Jāprot atrast īstā kredītu kompānija, kurai Jūsu vajadzību apmierināšana ir pirmajā vietā, izvelies drošu aizdevēju no Creditpro.lv kredītu salīdzināšanas tabulas. Aizņemies atbildīgi!

4.81 avg. rating (95% score) - 53 votes

Tavs komentārs