Naudas kredīts internetā

Interneta kredītu piekriteju skaits turpina palielināties. Arvien vairāk cilveki situācijās, kad ir nepieciešama papildus naudas summa, izvēlas aizņemties internetā. Kādēļ iedzīvotāji izvēlas tieši interneta kredītu jeb ātro kredītu?


Ātrā kredīta priekšrocības ir vairākas. Viena no tām ir saistītas ar ātrā kredīta izsniegšanas ātrumu – tas var tikt izsniegts tikai 10 – 15 minūšū laikā. Kā arī tas, ka aizņemšanās ir ērta un vienkārša, jo ātrais kredīts ir pieejams internetā!

Naudas kredīts internetā ļauj ietaupīt laiku – iedomājies, cik ilgstošs būtu aizņemšanās process, ja pēc naudas kredīta būtu jādodas uz banku – jākārto neskaitāmas formalitātes, izziņas un jāskaidro kredīta ņemšanas iemesli. Ātrais kredīts tiek izsniegts bez liekām formalitātēm – bez ķīlas, bez galvojuma, bez jebkādām izziņām. Lai saņemtu ātro kredītu, nav nepieciešams pat atiet no datora! Kā arī ātro kredītu aizdevējus nav nepieciešams informēt par to, kā kredītu izmantosi, kā tērēsi naudu. Viss, kas Tev ir jādara – jāizvēlas aizdevējs un jāreģistrējas tā mājas lapā.

Vēl svarīgs fakts par ātro kredītu – tas pie vairakiem aizdevējiem jaunajiem klientiem ir pieejams bez maksas! Šī aizdevuma priekšrocība ļauj aizņemties īpaši izdevīgi – cik aizņemsies, tik būs arī jāatmaksā. Aizņemies 100 latus uz 30 dienām, atmaksā ne par santīmu vairāk!


Populārākie ātrie kredītu Latvijā, kuriem uzticas vairāki tūkstoši Latvijas iedzīvotāju:

Aizdevēji, kas piedāvā pirmo kredītu bez maksas:

SMS Credit

 • ātrais kredīts personām no 18 līdz 75 gadiem;
 • ātrais kredīts pirmajā aizņemšanās reize līdz 200 latiem – bez maksas!

Soho Credit

 • ātrais kredīts personām no 20 līdz 65 gadiem;
 • ātrais kredīts pirmajā aizņemšanās reizē līdz 150 latiem – bez maksas!

VIA Sms

 • ātrais kredīts personām no 20 līdz 65 gadiem;
 • ātrais kredīts pirmajā aizņemšanās reizē līdz 150 latiem – bez maksas!

Open Credit

 • ātrais kredīts personām no 18 līdz 70 gadiem;
 • ātrais kredīts pirmajā aizņemšanās reizē līdz 200 latiem – bez maksas!
 • ātrais kredīts līdz 1000 latiem;


Aizdevēji, kas nepiedāvā pirmo kredītu bez maksas. Bet, kas piedāvā salīdzinoši lielākas ātrā kredīta summas:

Vivus

 • ātrais kredīts personām no 19 līdz 70 gadiem;
 • ātrais kredīts līdz 1000 latiem;

Credit24 –

 • ātrais kredīts personām no 18 līdz 70 gadiem;
 • ātrais kredīts līdz 1500 latiem.

Ātro kredītu cilveki izvēlas tad, ja ir nepieciešams naudas aizdevums īstermiņā. Aizņemties pie ātro kredītu aizdevējiem var uz pāris dienām, nedēļām vai mēnešiem. Pirmais bezmaksas kredīts tiek izsniegts uz 30 dienām.

Aizdevēji ir noteikuši priekšnosacījumus kredīta saņēmējiem. Kredītu ņēmējiem ir jāatbilst dažiem kritērijiem un prasībām. Lai saņemtu ātro kredītu, Tev:

1)      Jābūt Latvijas iedzīvotājam vecumā no 18 līdz 75 gadiem;

–          Šis vecuma ierobežojums aizdevēju vidū atšķiras. Ir aizdevēji, kas kredītus piešķir personām tikai no 19 vai 20 gadu vecuma. Kā arī ne visur aizdevumus var saņemt personas līdz 75 gadiem, bet gan tikai līdz 60 vai 65 gadu vecumam.

2)      Nedrīkst būt kavēti maksājumi un pārkāptas kredītsaistības;


Ātrie aizdevumi tiek piešķirti personām, kuru ienākumu spētu aizdevumu atmaksāt! Pirms lēmuma pieņemšanas aizdevējs izvērtē Tavas iespējas kredītu atmaksāt – svarīgi ir tas, lai kredīta saņēmējam būtu regulāri ienākumi. Naudas kredīts internetā ir pieejams arī personām, kuras ir bez darba vietas. Nav nepieciešamas nekādas izziņas, kas apliecinātu, ka esi stājies darba attiecībās – tas nozīmē, ka arī personas, kuras ir bez darba var paļauties uz šo ātro un ērto aizdevumu.

Ja arī Tev ir nepieciešams naudas aizdevums, ieskaties kredītu salīdzināšanas tabulā! Tabulā ir apkopoti populārākie aizdevēji, pie kuriem aizņemšanās ir ātra, ērta un droša – kredītu kompānijas ir saņēmušas atļauju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanā. Aizņemies gudri un atbildīgi!

4.81 avg. rating (95% score) - 54 votes

Tavs komentārs