Naudas kredīts bez ķīlas

Naudas kredīts bez ķīlas? Ja meklē tieši šādu aizdevumu, izvēlies ātro kredītu! Ātrais kredīts ir naudas aizdevums, kas neprasa ne ilgu laiku, ne lielus resursus! Viss, kas Tev būs nepieciešams – piekļuve internetam, bankas konts kādā no Latvijas bankām un mobilā tālruņa numurs. Tas arī viss – naudas kredīts bez ķīlas, bez galvojuma un bez citām formalitātēm!


Ātrais kredīts ir izpelnījies visērtākā un visātrākā aizdevuma titulu, jo – tas ir pieejams internetā – nav nepieciešams pamest savas mājas, pat piecelties no datorkrēsla, un, tas var tikt piešķirts tikai 10 – 15 minūšu laikā.

Naudas kredīts bez ķīlas var būt arī īpaši izdevīgs, gadījumā, ja aizņemsies pie aizdevēja, kas izsniedz pirmo kredītu bez maksas. Jaunajiem klientiem pirmajā aizņemšanās reizē ir iespējams aizņemties vidēji līdz 150 – 200 latiem. Aizņemoties atkārtoti, ātro kredītu kompānijas palielina pieejamo kredīta limitu. Maksimālā kredīta summa – no trešās vai ceturtās aizņemšanās reizes, tās apmērs ir atkarīgs no konkrētā aizdevējs.

Kredītus internetā piedāvā salīdzinoši liels skaits kredītu kompāniju – tas nozīmē, ka pastāv iespēja izvelēties. Kredītu salīdzināšanas tabulā ir apkopoti populārakie aizdevēji, kas piedāvā ātros kredītus – ātri, ērti, droši un izdevīgi. Atrodi sev piemērotāko bez liekas laika tērēšanas!


Naudas kredīts bez ķīlas pieejams pie:
SMS CREDIT

  • Pirmais kredīts bez maksas – līdz 200 latiem;
  • Kredīts personām no 18 – 75 gadu vecuma.

SOHO CREDIT

  • Pirmais kredīts bez maksas – līdz 150 latiem;
  • Kredīts personām no 18 – 65 gadu vecuma.

VIVUS

  • Netiek piedāvāts pirmais kredīts bez maksas;
  • Kredīts personām no 19 – 70 gadu vecuma;
  • Kredīts līdz 1000 latiem!

CREDIT24

  • Netiek piedāvāts pirmais kredīts bez maksas;
  • Kredīts personām no 18 – 70 gadu vecuma;
  • Kredīts līdz 1500 latiem!


Ātrais kredīts ir pieejams personām, kuras ir sasniegušas pilngadību. Kredīti tiek piešķirti no 18, vai no 19, vai no 20 gadu vecuma – atkarīgs no kredītu kompānijas. Maksimālasi personas vecums, kurai tiek piešķirts ātrais kredīts variē no 60 – 75 gadiem. Aizdevējiem svarīgs kritērijs ir ne tikai personas vecums, bet arī kredītspēja un kredītvēsture.

Naudas kredīts bez ķīlas ir pieejams arī personām, kuras ir bez darba. Tā ir lieliska iespēja saņemt naudas aizdevumu bez jebkādām izziņām no darba vietas. Šādu iespēju piedāvā ātro kredītu kompānijas gadījumā, ja persona, kura nestrādā ir ar regulāriem ienākumiem.

Kredītu salīdzināšanas tabulā atradīsi kredītu kompānijas, kuru piedāvātos pakalpojumus izmanto visbiežāk. Šo aizdevēju klientu skaits pieaug ar katru dienu, jo ātrais kredīts pie tiem ir ātrs, ērts, vienkāršs, drošs un izdevīgs! Aizņemies gudri un atbildīgi!


4.77 avg. rating (95% score) - 56 votes

Tavs komentārs