Naudas aizdevums

Naudas aizdevums ir paredzēts, lai apmierinātu dažādas vajdzības – atkarībā no aizdevuma summas. Naudas aizdevums var kalpot kā “glābiņš” ārkārtas situācijās – piemēram, steidzami jāatmaksā svarīgs rēķins vai līdz algas dienai ir nepieciešami papildus finansiālie līdzekļi. Gan –  naudas aizdevums – ar mērķi īstenot kādu savu ieceri, piemēram, mājokļa remons, sadzīves tehnikas iegāde vai jau sen izsapņots atpūtas brauciens. 

Lai risinātu īslaicīgas finansiālās problēmas vai, ja nauda Tev nepieciešama steidzami, vispiemērotākais variants būs – ātrais naudas aizdevums (ātrais kredīts). Ātrā naudas aizdevuma apjoms ir salīdzinoši neliels, ar atdošanas termiņu – 30 dienas, bet šo termiņu, veicot pagarināšanas maksājumu, ir iespējams pagarināt. Kā arī aizdevuma apjoms būs atkarīgs no tā, vai Tu ātro kredītu izvēlies saņem pirmo reizi, vai jau atkārtoti.

Naudas aizdevēji, lai piesaistītu jaunus klientus, piedāvā pirmo kredītu bez maksas – bez procentiem– īpaši izdevīgi aizņemties! 

Komānijas, kas jaunajiem klientiem pirmo naudas aizdevumu piedavā bez maksas:

SMScreditpirmais aizdevums bez maksas līdz 150 latiem uz 30 dienām.

Kredītu var saņemt 19 līdz 70 gadus vecas personas, kuras nav parādnieku reģistros. Naudas aizdevumam vari pieteikties jebkurā brīdī! Pēc kredīta pieprasījuma izskatīšanas, ja Tev tiks piešķirts kredīts, nauda uz Jūsu konta tiks ieskaitīta 15 minūšu laikā!

VIAsms – pirmais aizdevumus līdz 150 latiem uz 30 dienām bez maksas.

Kredītu var saņemt 20 līdz 65 gadus vecas personas, var būt nenomaksāts aizdevums citā kredītiestādē, bet nevar būt kavēti maksājumi!

Open Credit – Kredītu var saņemt personas no 18 līdz 70 gadiem, bez kavētiem kredīta maksājumiem citās kompānijām, aizdevumus var tikt ieskaitīts Tavā bankas kontā 15 minūšu laikā.

Soho Creditpirmajā reizē tiek aizņemies līdz 150 latiem bez maksas.

Kredītu var saņemt 20 – 65 gadus vecas personas, kurām nav kavēti maksājumi un ir pozitīva kredītvēsture.

Pieprasījumu naudas aizdevumam visi ātro kredītu uzņēmumi pieņem visu diennakti!

Neuztraucies, ja atkārtoti vēlies ņemt aizdevumu, ātro kredītu kompānijas arī esošajiem klientiem piedāvā izdevīgus piedāvājumus.

Ātro kredītu Tu vari saņemt bez lieka laikas laika tērēšans – Tev nebūs nepieciešams pamest mājas, viss notiek internet vidē, vien aizpildi kredīta izsniedzēja mājas lapā pieprasījuma anketu. Ātro kredītu izsniedzēji nepieprasa nekādas liekas formalitātes, ķīlu vai galvotāju!  Piesakoties ātrajam naudas aizdevumam, nav nepieciešams norādīt aizdevuma mērķi un veidu kā tas tiks tērēts. Nauda tavā kontā – nauda tavā rīcībā!

Kaut arī kredītu kompānijas ir izstrādājušas dažādus priekšnoteikumus kredītu pieprasītājiem, ātrā kredīta priekšrocības ir tā salīdzinoši plašā pieejamība. Mūsdienās ātro kredītu kompānijas piedāvā aizdevumus Latvijas iedzīvotājiem vecumā sākot no 18 gadiem. Arī, ja esi bez oficiālas darba vietas, vari saņemt naudas aizdevumu. Personām bez darba vietas ātro kredītu varētu piešķirt –

Via Sms;

Sms Credit;

Credit on;

Ja esi izvēlējies ātro kredītu – nauda Tavā kontā tiks ieskaitīta pat 15 minūšu laikā. Apskati kredītu salīdzināšanas tabulu, lai tieši Tu atrastu sev vispiemērotāko!

Vienkārši, ērti un ātri! Aizņemies atbildīgi! 

4.79 avg. rating (95% score) - 56 votes

Tavs komentārs