Naudas aizdevums ar sliktu kredītvēsturi

Cilvēkiem, kuru iepriekšējo kredītu pieredze ir bijusi tikai pozitīva, saņemt naudas aizdevumu mūsdienās ir pavisam vienkārši – tas tik tiešām ir tā, ka kredītu iespējams saņemt, vienkārši nosūtot vienu sms. Bet, ja šī kredītvēsture ir sabojāta – situācija ir mazliet sarežģītāka, jo ne visi aizdevēji piekritīs palīdzēt.


Naudas aizdevums ar sliktu kredītvēsturi –  to ir iespējams saņemt, taču nepastāv tik liela izvēle kāda tā būtu personai ar pozitīvu kredītvēsturi. Creditpro.lv piedāvā divus populārākos aizdevējus, kas varētu palīdzēt arī sliktas kredītvēstures gadījumā – tad, ja persona ir „brīva” no kavētiem kredītu maksājumiem.

Slikta kredītvēsture nav tik vienkārši un viegli novēršama – nepietiks ar to, ka kavētie maksājumi tiks dzēsti. Aizdevējiem pieejama informācija par katras personas pieredzi ar maksājumu veikšanu laika periodā līdz 10 gadiem. Tas nozīmē, ka sabojātas kredītvēstures gadījumā, arī tad, kad visi parādi ir nokārtoti, pastāv šaubas par to, vai izvēlētais aizdevējs spēs palīdzēt.


Naudas aizdevums ar sliktu kredītvēsturi – kuru aizdevēju izvēlēties?

Ja Tev nepieciešams salīdzinoši neliels kredīts – no 50 līdz 150 latiem- izvēlies SOHO CREDIT kredītu kompāniju:

  • Pirmais kredīts ir bez maksas!
  • Bezmaksas kredīts no 50 līdz 150 latiem;
  • Naudas aizdevums ar sliktu kredītvēsturi ar termiņu no 7 līdz 30 dienām;
  • Kredīta saņēmēji – personas no 20 gadu vecuma, ar regulāriem un pietiekamiem ienākumiem;
  • Kredītam pieteikties var jebkurā brīdī – tos izsniedz darba dienās no 8:00 līdz 22:00, brīvdienās no 9:00 līdz 21:00 – www.sohocredit.lv!

Ja Tev nepieciešams lielāks aizdevums, un, to velies saņemt uz ilgāku laiku – atmaksu veikt daļās – ikmēneša maksājumos – izvēlies CREDIT24 kredītu kompāniju:

  • Kredīts no 50 līdz 1500 latiem!
  • Naudas aizdevums ar sliktu kredītvēsturi – tā summa – pēc katras personas iespējām;
  • Atmaksas laiks – no 14 dienām līdz 2 gadiem;
  • Credit24 ātrā kredīta saņēmēji ir personas no 18 gadu vecuma – ar bankas kontu un mobilā telefona numuru – ar regulāriem un pietiekamiem ienākumiem;
  • Aizdevumu iespējams saņemt visu gadu – aizdevējs kredītus izsniedz ik dienu no 8:00 līdz 22:00 – www.credit24.lv!


Naudas aizdevums ar sliktu kredītvēsturi – aizņemies tad, ja zini, ka kredītu spēsi atmaksāt. Aizņemies ar pārliecību, ka šīs kredītsaistības spēsi pildīt, un, atkārtoti netiks apdraudēta kredītvēsture.

Ja ātro aizdevumu Tev piešķir, tā atmaksu veic laicīgi – priekšzīmīgi pildot kredītsaistības, Tev būs iespējams saņemt naudas aizdevumu ne tikai vienu reizi vien – bet ikreiz, kad saskarsies ar nepieciešamības pēc steidzama un maksimāli vienkārša naudas kredīta. Creditpro.lv kredītu salīdzināšanas tabulā atradīsi vadošos aizdevējus, tos cilvēki izvēlas ik dienu – aizņemies gudri un ar atbildību! 

Naudas aizdevums ar sliktu kredītvēsturi

4.94 avg. rating (96% score) - 34 votes

Tavs komentārs