Naudas aizdevumi

Naudas azdevumi ir paredzēti, lai palīdzētu cilvēkiem realizēt savus plānus un ieceres. Aizdevuma mērķi var būt dažādi – citiem nepieciešama papildus naudas summa, jo ir radušās finansiālas problēmas. Citiem aizdevums var palīdzēt iegādāties kādu preci vai pakalpojumu, piemēram, automašīnu, dzīvokli vai doties atpūtas braucienā uz ārzemēm. Ir dažādas vajadzības un ir dažādi risinājumi! Aizdevumi atšķiras no to apjoma, aizdošanas termiņa un noformēšanas veida, ātruma un vietas. 

Ja tev nepieciešama salīdzinoši neliela naudas summa, izvēlies – ātro kredītu. Ātrais kredīts ir veids kā iegūt trūkstošo un nepieciešamo naudas summu vien pāris minūtēs. Lai aizņemtos Tev pat nav jāpamet mājas, ātrais kredīts ir pieejams tepat – internetā! Turklāt, lai saņemtu aizdevumu nav nepieciešamas liekas formalitātes – ne ķīla, ne galvojums, nekādas izziņas. Tas nozīmē, ka Tev nebūs nepieciešams kavēt savu dārgo laiku un riskēt ar kādu sev svarīgu un nozīmīgu lietu, kuru varētu ieķīlāt. Ātrais kredīts ir vien pāris soļu attālumā! Viss, kas Tev ir jādara:

1)      Izvēlies ātro kredītu kompāniju, kura Tev ir vispiemērotākā!

2)      Reģistrējies aizdevēja mājas lapā un piesakies aizdevumam;

3)      Saņem aizdevumu savā bankas kontā mazāk kā 20 minūšu laikā!

Ātrais kredīts īstermiņa aizdevums, ar 30 dienu atmaksas termiņu. Bet – šo atmaksas termiņu, par attiecīgu samasksu, var pagarināt. Lai atliktu maksājumu, uz aizdevēja bankas konta jāpārskaita pagarinājuma maksa. Atlikt maksājumu par vienu pagarināšanas maksu var līdz 30 dienām. Taču maksājumu atlikt varēsi tik reizes, cik vien pats vēlēsies. Tu esi noteicējs par savu finansiālo situāciju, arī par to, kad būsi “spējīgs” aizdevumu atmaksāt. 

Ātrā kredīta maksimālais apjoms vidēji ir 200 lati, gadījumā, ja vēlies aizņemties pirmo reizi. Ar katru nākamo aizņemšanās reizi kredīta apjoms pieaugs.

Piemēram, Sms Credit piedāvā pirmajā reizē aizņemties līdz 200 latiem, otrajā, ja pirmo kredītu būsi veiksmīgi atmaksājis, varēsi aizņemties līdz 250 latiem. Trešajā reizē Tev būs pieejama 300 latus liels naudas aizdevums.

Soho Credit kompānija, ja aizņemies pirmo reizi, izsniegs Tev aizdevumu līdz 150 latiem. Ja kredītu vēlēsies saņemt atkārtoti, Tev būs pieejama naudas summa līdz 250 latiem. Bet trešajā reizē – līdz 350 latiem!

Daudzi cilvēki ātro kredītu izvēlas ne tikai tāpēc, ka tā atdošanas termiņu paši lielā mērā var ietekmēt, bet arī fakts, ka daudzas ātro kredītu kompānijas pirmajā reizē piedāvā aizņemties bez maksas, bez procentiem! Tas nozīmē, ka Tev nebūs jāpārmaksā – cik aizņemsies, tik arī atdosi! 

Populārākās atro kredītu kompānijas, kas pirmo aizdevumu izsniedz bez maksas:

SMScredit:

 • Pirmais aizdevums līdz 200 latiem uz 30 dienām – bez maksas;
 • Izdevīga un zema kredīta atmaksas termiņa pagarināšanas maksa;
 • Kredītu var saņemt 19 līdz 70 gadus vecas personas bez kavētiem maksājumiem citās kompānijas;
 • Kredītam pieteikties Jūs varat jebkurā brīdī – naudas pārskaitījumu Sms Credit veic katru dienu no 7:00 līdz 24:00.

Open Credit:

 • Pirmais aizdevums līdz 200 latiem uz 30 dienām – bez maksas;
 • Kredītu var saņemt 18 līdz 70 gadus vecas personas bez kavētiem kredīta maksājumiem citās kompānijās;
 • Pieprasi kredītu jebkurā brīdī, kredītus izsniedz katru dienu no 8:00 līdz 22:00;

VIA Sms:

 • Pirmais aizdevums līdz 150 latiem uz 30 dienām – bez maksas;
 • Kredītu var saņemt 20 līdz 65 gadus vecas personas;
 • Lai saņemtu kredītu, Jums var būt kāds vēl nenomaksāts aizdevums citā kredītiestādē, bet Jums nedrīkst būt kavēti maksājumi!
 • VIAsms naudas pārskaitījumus veic darba dienās no 8:00 līdz 22:00, brīvdienās no 10:00 – 20:00.

Soho Credit:

 • Pirmais naudas kredīts līdz 150 latiem – bez maksas!
 • Kedītu piešķir personām no 20 līdz 65 gadu vecumā „nesabojātu” kredītvēsturi;
 • Naudas pārskaitījumus veic no 8:00 līdz 22:00, brīvdienās no 8:00 līdz 21:00.

 

 

 

Un vēl, izdevīga vieta, kur aizņemties:

Naudas kredīts – piesakies internetā, saņem naudu kādā no InCREDIT kredītu nodaļām.

InCREDIT GROUP kredīts ir pieejams:

 • No 18 gadu vecuma ir pieejams aizdevums līdz 500 latiem;
 • Personām ar regulāriem ienākumiem;
 • Ļoti zema procentu likme, tikai – 3,5%!

  

Katrs no mums var saskarties ar naudas trūkumu laikā, kad tā visvairāk ir nepieciešama. Tad atliek izvēlēties – vai savas ieceres un plānus realizēt, vai atlikt uz vēlāku laiku. Neatliec savus plānus, dzīvo nevis izdzīvo! Ja nepieciešami papildus finansiālie līdzekļi un, ja zini, ka drīzuma nauda būs tavā rīcībā – aizņemies! Apskati kredītu salīdzināšanas tabulu un atrodi sev vispiemērotāko kredītu! Aizņemies atbildīgi!

4.78 avg. rating (95% score) - 60 votes

Tavs komentārs