Naudas aizdevumi ar sliktu kredītvēsturi

Virkne kredītu kompānijas piedāvā ātrus, ērtus un vienkāršus naudas aizdevumus internetā. Taču, ja tiek meklēts ātrais kredīts, ko ir iespējams saņemt ar sliktu kredītvēsturi, iespējamie aizņemšanās varianti, kur to saņemt –  nav daudzi. Naudas aizdevumi ar sliktu kredītvēsturi ir pieejams vien pie pāris aizdevējiem interneta vidē.


Ātro kredītu kompānijas no saviem klientiem sagaida to, lai tās atbilstu noteiktiem kritērijiem – vecums, kredītspēja un kredītvēsture. Vairums aizdevēju nosaka, ka personām ir jābūt ar piemērotām iespējām – nepieciešams, lai kredīta saņēmējs būtu vecumā, kas visbiežāk ir noteikts no 20 līdz 75 gadiem, tai ir regulāri ienākumi, un, kredītvēsture – pozitīva.

Ja kredītvēsture nav pozitīva, bet gan slikta – aizdevumu kāda no kredītu kompānijām varētu izsniegt, ar nosacījumu, ka atmaksas iespējas personai ir piemērotas – tai ir regulāri ienākumi, kas spēs un ļaus noteiktajā laikā veikt pilnu kredīta summas atmaksu.

Lai uzzinātu, vai ātro kredītu aizdevējs izsniegs – jāreģistrējas tā mājas lapā un jāpiesakās kredītam. Pieteikšanās aizņem tikai dažas minūtes, tās laikā ir nepieciešamas sekojošās lietas – bankas konts, mobilais telefons un e-pasta adrese. Piesakies – un – tikai 15 minūšu laikā naudas aizdevums var tikt ieskaitīts jau Tavā bankas kontā!


Naudas aizdevumi ar sliktu kredītvēsturi – ja nav kavēti maksājumi izvēlies kādu no populārākajiem aizdevējiem:

Ātrais kredīts – CREDIT24 –

 • Naudas aizdevumi ar sliktu kredītvēsturi varētu tikt piešķirti personām no 18 gadu vecuma, ja to ienākumi ir pietiekami un regulāri;
 • Sava aizdevuma summu iespējams izvēlēties – no 50 līdz 1500 latiem;
 • Kredīta summu jāizvēlas uzmanīgi – tādu, ko būs iespējams arī atmaksāt;
 • Atmaksas laiks – no 14 dienām – 24 mēnešiem – arī to nepieciešams rūpīgi izvēlēties;
 • Aizdevumu iespējams atmaksāt „pa daļām” – ikmēneša maksājumi;
 • Izvēloties kredīta summu un atmaksas laiku iespējams uzzināt, cik liels būs kredīta maksājums ik mēnesi;
 • Naudas aizdevumi ar sliktu kredītvēsturi tiek izsniegti visu cauru gadu – no 8 rītā līdz 10 vakarā – www.credit24.lv!

Ātrais aizdevums – SOHO CREDIT –

 • Soho Credit kredītu var saņemt no 20 gadu vecuma, ja ienākumi ir regulāri, un, ja nav kavēti kredītu maksājumi;
 • Naudas aizdevumi ar sliktu kredītvēsturi – pirmajā aizņemšanās reizē ir bez maksas;
 • Bezmaksas kredīts Soho Credit – no 50 līdz 150 latiem;
 • Atmaksas laiku iespējams izvēlēties no 7 līdz 30 dienām – to Soho Credit piedāvā arī pagarināt;
 • Naudas aizdevumi ar sliktu kredītvēsturi pie Soho Credit darba dienās no 8 rītā līdz 10 vakarā, brīvdienās no 9 rītā līdz 9 vakarā – www.sohocredit.lv!


Ātros kredītus izvēlas ik dienu – tie ir palīdzējuši neskaitāmās situācijās, kad svarīgi ir saņemt steidzamu, maksimāli ātru, naudas aizdevumu. Izvēlies drošu aizdevēju – apskatot kredītu salīdzināšanas tabulu. Aizņemies ar atbildību, izvērtējot savas atmaksas iespējas! 

Naudas aizdevumi ar sliktu kredītvēsturi

4.94 avg. rating (96% score) - 35 votes

Tavs komentārs