Mogo.lv

Mogo.lv var palīdzēt gan auto īpašniekiem, kuriem ir nepieciešams steidzams naudas aizdevums, gan tiem, kuri tikai sapņo tikt pie automašīnas. Mogo piedāvājumā ir gan naudas aizdevums pret auto ķīlu, gan aizdevums automašīnas iegādei.

Pie Mogo kredītu var saņemt personas, kuru īpašumā ir sava automašīna – šis naudas aizdevums var būt līdz 90% no auto tirgus vērtības. Kā arī – kredītu var saņemt personas, kuras kāro pēc jauna auto – Mogo var izsniegt naudas aizdevumu, kas ir līdz 90% no noskatītās automašīnas vērtības.


Pie Mogo Tu vari saņemt:

Naudas aizdevums pret auto ķīlu

 • Kredīts pret ķīlu – līdz 90% no Tavas automašīnas tirgus vērtības;
 • Kredīts pret auto ķīlu – no 250 līdz 15 000 latiem;
 • Kredīta pret auto ķīlu atmaksas laiks – no 1 mēneša līdz 5 gadiem;

Tava automašīna var nodrošināt naudas aizdevumu, un, to pēc kredīta saņemšanas ir iespējams izmantot kā jau ierasts – sēsties tajā un braukt, nedomājot par to, ka aizdevējs to varētu pārņemt savā īpašumā un paturēt kā ķīlu.

Kad var saņemt naudas aizdevumu pret auto ķīlu? Ja Tev pieder automašīna, kura ir ne vecāka par 20 gadiem, tai ir izieta tehniskā apskate, tai ir OCTA apdrošināšana – vari pieteikties naudas kredītam, kas varēs būt līdz 90% no Tava auto vērtības. Kredīta summu un arī atmaksas termiņu nosaki Tu pats.


Aizdevums automašīnas iegādei

 • Saņem Mogo.lv kredītu, lai iegādātos sev jaunu auto – līdz 90% no vērtības.
 • Aizdevums automašīnas iegādei – Tava noskatītā auto vērtība var būt no 500 līdz 10000 latiem;
 • Kredīta atmaksas termiņš – no 1 mēneša līdz 5 gadiem;

Mogo.lv kredīts var palīdzēt tikt gan pie pavisam jauna auto no tirdzniecības dīlera, vai lietota – no līdzšinējā īpašnieka. Mogo nauda auto iegādei var būt 90% apmērā no šīs automašīnas cenas. Tev būs jāsamaksā atlikušie 10% kā pirmā iemaksa līdzšinējam auto īpašniekam.

Mogo.lv sniegtās priekšrocības:

 • Pieteikties aizdevumam ir iespējams internetā – Tu to vari darīt no jebkuras atrašanās vietas, kur vien ir pieejams interneta pieslēgums – ātri un ērti;
 • Mogo var izsniegt naudas aizdevumu, kas  ir līdz pat 90% no automašīnas tirgus vērtības (gan kredīts pret auto ķīlu 90% apmērā, gan naudas aizdevums auto iegādei – 90% no noskatītās mašīnas vērtības);
 • Aizdevuma atmaksa ir līdz pat 5 gadiem – izvēloties ilgāku laika periodu, ikmēneša kredīta maksājums būs mazāks, taču ir jāatcerās, ka tādā gadījumā aizdevuma procentu likme būs augstāka;
 • Aizdevumu ir iespējams atmaksāt arī pirms noteiktā atmaksas termiņa – bez jebkādām soda sankcijām;
 • Aizņemšanās nosacījumi ir skaidri un droši;
 • Aizdevumu var saņemt arī personas, kurām jau ir kāds cits naudas aizdevums – citā kredītu kompānijā.


Mogo.lv piedāvājums var palīdzēt gan saņemt patēriņa kredītu, gan naudu, lai iegādātos jaunu automašīnu. Auto īpašnieki var saņemt steidzamu naudas kredītu, kuru var izmantot pēc saviem ieskatiem. Kā arī – Mogo kredīts personām, kuras vēlas saņemt naudu vienam mērķim – jaunam auto. Lai arī kāds būtu Tavs nolūks – aizņemies gudri un atbildīgi!

4.84 avg. rating (96% score) - 51 votes

Tavs komentārs