Mogo.lv atsauksmes

Mogo.lv zina, ka Tu mīli savu automašīnu, tādēļ, lai saņemtu naudas aizdevumu pret auto ķīlu, tā netiek paturēta, lai novietotu kādā klusā autoparkā, bet gan – to Tu vari lietot kā līdz šim. Mogo.lv aizdevums ir izdevīgs tiem, kuriem naudas aizdevums ir nepieciešams bez liekas kavēšanās – to iespējams saņemt vienas dienas laikā – un – tas ir ērtāk kā vēršoties pie citām finanšu iestādēm.

Mogo.lv atsauksmes


Iespējams cilvēki izmanto Mogo.lv sniegtos pakalpojumus izmanto tieši iepriekš minētā iemeslu dēļ – jo saņemot naudas aizdevumu, nav jāšķiras no sava auto, un, aizdevumu iespējams saņemt tikai vienas dienas laikā. Taču ir arī vēl kāds svarīgs faktors, kas aizņemšanos pie Mogo.lv padara pievilcīgu –– situācijām, kad nauda nepieciešama steidzami – nav nepieciešamas liekas formalitātes.

Aizņemties pie Mogo.lv var tie auto īpašnieki, kuri sasnieguši vismaz 18 gadu vecumu. Mogo.lv atsauksmes liecina, ka aizdevuma saņēmējiem tiešām nav nepieciešams lieki tērēt savu laiku, piemēram, iesniedzot dažādus dokumentus un  izziņas. Kā arī – aizdevumu var saņemt personas, kurām jau ir kāds cits, vēl neatmaksāts, naudas kredīts.

Aizņemšanās liekus pārpratumus neizraisa, tā ir maksimāli vienkārša, taču domas var dalīties tad, kad tiek novērtēts pats auto. Mogo.lv atsauksmes liecina, ka sava automašīna, vairāku īpašnieku acīs, nereti krietni pārsniedz tā patieso tirgus vērtību. Tādēļ arī Mogo.lv ekspertu auto vērības novērtējums var radīt tajos neapmierinātību.  


Par Mogo.lv aizdevumu pret auto ķīlu:

  • Aizdevuma summa: no 200 līdz 10000 latiem;
  • Procentu likme: tiek noteikta individuāli;
  • Aizdevuma noformēšanas maksa: 1 santīms – ko būs nepieciešams pārskaitīt Mogo.lv, lai tas būtu kā apstiprinājums, ka Tu piekrīti aizdevuma saņemšanai.
  • Nepieciešamie dokumenti, lai pieteiktos kredītam: savi rekvizīti – vārds, uzvārds, personas kods, tālruņa numurs, auto reģistrācijas nr.

Nav nepieciešamas izziņas par ikmēneša ienākumiem un kredītvēsturi! Dodoties uz CSDD būs nepieciešama pase vai eID.

Citi noteikumi:

  • Aizdevuma summa, ko iespējams aizņemties – atkarīga no Tava auto vērtības;
  • Iespējams aizņemties līdz 90%  no auto vērtības;
  • Aizdevums tiek izsniegts uz laiku no 1 līdz 60 mēnešiem – atmaksas termiņu nosaki Tu pats;
  • Auto ir jābūt ar OCTA apdrošināšanu;
  • Auto jābūt izietai TA;
  • Automašīnai jābūt reģistrētai uz Tava vārda.


Mogo.lv kredītam pieteikties internetā ir ļoti vienkārši un ērti, jo to var izdarīt jebkurā diennakts stundā, un, no jebkuras atrašanās vietas. Mogo.lv darba laiks – darba dienās no 8:00 līdz 20:00. Brīvdienās – 10:00 līdz 17:00.

Kredītam pieteikties www.mogo.lv vari jebkurā laikā – jo līdz ar darba laika uzsākšanu, Tavu pieteikumu aizdevējs izskatīs, un, ja vien būs nepieciešams, ar Tevi personīgi sazināsies kāds no Mogo.lv konsultantiem.

Mogo.lv atsauksmes un pakalpojumu pārskats cilvēkiem palīdz ne tikai orientēties aizdevuma saņemšanas procesā, bet arī garantē to, ka pakalpojums būs drošs. Citu cilvēku pieredze var noderēt kā vadlīnijas, lai aizņemšanās nestu tikai un vienīgi pozitīvas sekas. Aizņemies ar atbildību un gudri!

Mogo.lv atsauksmes

4.67 avg. rating (94% score) - 54 votes

Tavs komentārs