Minicredit

Ātrais kredīts internetā – naudas aizdevums, kas kļūst arvien populārāks. Minicredit piedāvājumā ir naudas aizdevumi internetā – bez ķīlas un galvojuma. Pirmais ātrais kredīts līdz 100 latiem – bez maksas, bez procentiem!

Izvēlies sev piemērotāko aizdevuma summu un laiku – pirmajā aizņemšanās reize līdz 100 latiem, ar atmaksas laiku no 5 līdz 30 dienām! Kad pirmo aizdevumu būsi atmaksājis, otrajā reizē varēsi saņemt naudas aizdevumu līdz 150 latiem. Bez pārkāpumiem atmaksāti kredīti sniegs iespeju aizņemties arī vairak – līdz pat 300 latiem ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām!

Kas var saņemt naudas aizdevumu Minicredit?

  • Latvijas pastāvīgie iedzīvotāji;
  • Personas vecumā no 20 līdz 73 gadiem;
  • Personas bez kavētiem kredītu maksājumiem un pārkāptām kredītsaistībām;
  • Personas ar regulāriem ienākumiem, kas ļautu aizdevumu atmaksāt;
  • Personas ar bankas kontu kādā no Latvijas bankām un mobilā tālruņa numuru

Kas ir jādara, lai saņemtu ātro kredītu Minicredit?

Ja Tu esi vismaz 20 gadus veca persona ar regulāriem ienākumiem, Tavā rīcībā ir bankas konts un mobilā tālruņa numurs, Tu vari pieteikties sev nepieciešamajam naudas aizdevumam ātri un vienkārši. Ir nepieciešams veikt vien 3 soļus:

1)      Reģistrejies aizdevēja mājas lapā;

–          Aizpildi reģistrācijas anketu – sniedz visu nepieciešamo informāciju. Pēc nepieciešamās informācijas sniegšanas, savā e-pasta adresē saņemsi saiti reģistrācijas apstiprināšanai – uzspied uz tās un pabeidz reģistrāciju. Pēc tam būs nepieciešams reģistrēt arī savu bankas kontu – pārskaiti aizdevējam 0,01 Ls no sava bankas konta. Viena santīma maksājums ir nepieciešams, lai aizdevējs identificētu Tavu bankas kontu – tas ir jāveic tikai vienu reizi.

2)      Piesakies kredītam Minicredit;

–          Izvēlies sev nepieciešamo kredīta summu un atmaksas laiku. Atceries, ka pirmajā aizņemšanās reizē vari aizņemties līdz 100 latiem bez maksas – cik aizņemsies, tik būs arī jāatmaksā! Turpinājumā – spied “Saņemt kredītu”!

3)      Saņem aizdevumu savā bankas kontā!

–          Ja aizdevējs pieņems pozitīvu lēmumu – piešķirts kredīts – tad nauda Tavā bankas kontā nonāks tuvākajā laikā – tas atkarīgs no bankas, kurā Tev ir atvērts konts. Ja Tavs bankas konts ir Swedbank vai DNB banka – nauda tuvākās stundas laikā, ja citā bankā – tuvākās dienas laikā.

Aizdevuma atmaksas laiku – no 5 līdz 30 dienām – Tu vari gan noteikt, gan arī  kontrolēt, jo Minicredit piedavā iespeju kredīta atmaksu atlikt uz vēlāku laiku. Lai maksājumu atliktu ir javeic pagarinājuma maksājums. Viss, kas ir jādara, lai kredīta atmaksu atliktu – jāpārsaita komisijas maksa Minicredit. Komisijas maksa būs atkarīga no esošā kredīta apmēra – sīkāku informāciju varēsi iegūt savā Minicredit lietotāja profilā.

Kredīts var palīdzēt gan novērst īslaicīgas finansiālās problēmas, gan arī – tas var būt kā papildus resurss, lai iegādātos vērtīgas preces. Aizņemies tad, kad kāda sava plāna īstenošanai pietrūkst finansiālie resursi – “Nedzīvo bez naudas!”

Naudas aizdevums var būt nepieciešams ikvienam. Ja naudas maciņš un bankas konts ir iztukšoti, pēc mazaka vai lielaka kredīta vari vērsties pie aizdevējiem, kas savus pakalpojumus piedavā internetā. Interneta aizdevumi sniedz neskaitāmas priekšrocības, interneta kredītiem piemīt ātrums, ērtums, vienkāršība un arī izdevīgums! Uz šo pakalpojumu paļaujies tikai tad, ja zini, ka Tavi ienākumi ir pietiekami un piemēroti, lai kredītu atmaksātu. Esi atbildīgs un aizņemies gudri!

Kredītam Tu vari pieteikties jebkurā brīdī. Jebkurā diennakts stundā, kad vien esi nolēmis, ka ātrais naudas aizdevums tik tiešām ir nepieciešams. Minicredit darba laiks – darba dienās no 8:00 līdz 22:00, brīvdienās – no 10:00 līdz 18:00.

Aizņemies no Minicredit šeit – Minicredit mājas lapā!

4.77 avg. rating (95% score) - 52 votes

Tavs komentārs