Lēts ātrais kredīts

Lēts ātrais kredīts ir bezmaksas aizdevums – Tu aizņemies, piemēram, 100 latus, un, aizdevējam, līguma noteiktajā laikā, atmaksā tieši tik pat, cik aizņēmies – 100 latus! Šāds aizņemšanās variants pie katra aizdevēja tiek piedāvāts tikai pirmajā reizē – tad, kad tiek noformēts pirmais ātrais kredīts.

Izdevīgais kredīts, kas tiek izsniegts bez papildus maksas, ir īstermiņa aizdevums – to izsniedz tikai uz neilgu laiku. Kredītu atmaksāt var kaut vai pēc vienas dienas, vai atmaksas laiks var ilgt 30 līdz 45 dienas. Atmaksas termiņš ir atkarīgs no aizdevēja – to piedāvājums atšķiras.

Bezmaksas aizdevumu Tu vari saņemt arī atkārtoti – ja katru reizi, kad vēlēsies aizņemties, izvēlēsies citu kredītu kompāniju. Aizņemšanās iespējas mūsdienās ir ļoti plašas – ātros kredītus piedāvā ne viens vien aizdevējs, tieši tāpēc arī lieliskā aizņemšanās iespēja, lēts ātrais kredīts, ir pieejams atkārtoti.


Lēts ātrais kredīts – pirmais ātrais kredīts bez maksas:

SOHO CREDIT – ātrs, ērts un izdevīgs kredīts bez procentiem – ja aizņemsies pirmo reizi:

  • Bezmaksas aizdevums no 50 līdz 150 latiem – Tev, ja esi vecumā no 20 gadiem, un, Tavi ienākumi ir regulāri;
  • Atmaksa kredītam no 7 līdz 30 dienām – atmaksā aizdevumu tad, kad vēlies, jo termiņu var arī pagarināt;
  • Soho Credit aizdevumam iespējams pieteikties 24 stundas diennaktī – piesakies ērti, jebkurā laikā – www.sohocredit.lv!

LATCREDIT – ātrais kredīts bez procentiem, ja aizņemsies pirmo reizi:

  • Bezmaksas kredīts no 50 līdz 150 latiem – saņemt to vari, ja esi vecumā no 20 gadiem, Tev ir atbilstoši ienākumi;
  • Atmaksas laiks kredītam no 7 līdz 30 dienām – atmaksā kredītu vēlāk, ja pagarināsi termiņu;
  • Latcredit aizdevumi internetā ir ērti un ātri – piesakies tam jebkurā brīdī – www.latcredit.lv

FERRATUM – lēts ātrais kredīts, ja aizņemsies pirmo reizi:

  • Kredīts bez maksas no 10 līdz 100 latiem – saņemt to vari, ja Tu esi vecumā no 21 gadiem;
  • Ātrajam kredītam atmaksas laiks ir nedaudz ilgāks – to aizdevēja bankas kontā vari atmaksāt laikā līdz 45 dienām, taču ievēro, ka šī kredītu kompānija nepiedāvā iespēju atmaksas termiņu pagarināt;
  • Ja nepieciešama nauda, ja zini, ka kredītu spēsi atmaksāt – www.ferratum.lv!


Ātrs naudas aizdevums var būt lielisks palīgs, lai izkļūtu no riska nonākt parādnieku sarakstos, jo tas var palīdzēt segt neatliekamos maksājumus un rēķinus. Ātrais kredīts var palīdzēt piepildīt arī kādu citu Tavu ieceri, kuras realizēšanai nedaudz pietrūkst nauda.

Bez šaubām – lēts ātrais kredīts ir aizdevums, ko kāro saņemt ikviens, kas nonācis īslaicīgu finansiālo grūtību varā. Taču ir jāatceras, ka naudas aizņemšanās nav vēlama tad, ja nauda Tavā makā „izgaist” jau vairākus mēnešus pēc kārtas – finansiālo resursu trūkums ir jau ilglaicīgs.

Aizņemies ar atbildību – izvēlies labāko, ko piedāvā Creditpro.lv kredītu salīdzināšanas tabula. Izvēlies kredītu kompāniju, kas piedāvā tieši Tev piemērotu naudas aizdevumu. Aizņemies gudri! 

Lēts ātrais kredīts

5.00 avg. rating (96% score) - 22 votes

Tavs komentārs