Lēts aizdevums

Situācijās, kad naudas maka saturs un visi iekrājumi ir beigušies, lēts aizdevums var palīdzēt – it īpaši tad, ja tā noformēšana nav ilgāka par 15 minūtēm, un, ja nav nepieciešamas pilnīgi nekādas formalitātes.


Lēts aizdevums, kas ir maksimāli ātrs un ērts, tam nav nepieciešama ķīla, galvojums un citi dokumenti – ātrais kredīts internetā. Ātrais kredīts ir lēts jeb izdevīgs – ja aizņemas pirmo reizi! Tieši pirmajā aizņemšanās reizē to iespējams saņemt bez maksas – kredīta atmaksas brīdī būs jāatmaksā tieši tik pat, cik aizņēmies – pirmā bezmaksas aizdevuma summa nav lielāka par 100 – 200 latiem.

Naudas līdzekļu  iztrūku ieplānot mēs nevaram, un, kā zināms, tas var piemeklēt ne vienu reizi vien – tāpēc arī aizņemties izdevīgi ir iespējams atkārtoti. Bezmaksas kredītu ir iespējams saņemt ne tikai vienu reizi – ja pie viena aizdevēja savas kredītsaistības būsi noslēdzis, un, jau tuvākajā laikā nepieciešams atkārtots aizdevums – izvēlies citu kredītu kompāniju un aizņemies bez maksas!

Bezmaksas kredīts tik tiešām ir bezmaksas, ja to atmaksā līguma noteiktajā termiņā – visbiežāk laikā līdz 30 vai 45 dienām. Ja laiku, lai veiktu maksājumu, būs nepieciešams pagarināt – no savas kabatas būs jāsedz tā atmaksas pagarināšana – maksājums, kas termiņu pagarinās uz 7, 14 vai 30 dienām. Kredīta atmaksas pagarinājumu piedāvā visi aizdevēji – taču pagarināšanas nosacījumi ir atšķirīgi.


Lēts aizdevums – populārākās kredītu kompānijas, kas pirmajā aizņemšanās reizē piedāvā izdevīgu ātro kredītu – bezmaksas!

Ferratum

 • Kredītu kompānijas klienti var aizņemties līdz pat 400 latiem, bet, ja aizņemas pirmo reizi, ir pieejams kredīts tikai no 10 līdz 100 latiem – tas ir bez maksas!
 • Bezmaksas aizdevums ir jāatmaksā 45 dienu laikā – tā atmaksas termiņu nav iespējams pagarināt!
 • Ja aizņemas otru, trešo vai visas turpmākās reizes, kredīta atmaksas laiku iespējams pagarināt līdz pat piecām reizēm;
 • Aizņemties Tu vari, ja esi vecumā no 21 gadiem – ja atmaksas iespējas ir atbilstošas jeb reālas;
 • Piesakies kredītam, reģistrējies mājas lapā – www.ferratum.lv!

Latcredit

 • Aizņemties iespējams līdz 350 latiem, bet lēts aizdevums kredītu kompānijas jaunajiem klientiem – no 50 līdz 150 latiem – bez maksas!
 • Kredīts, ko izsniedz bez maksas, ir jāatmaksā termiņā līdz 30 dienām, vai tā atmaksu var pagarināt;
 • Aizņemties vari arī Tu, ja esi vecumā no 20 gadiem, ja kredītvēsture ir laba, un, ienākumi ir regulāri;
 • Lai pieteiktos aizdevumam, registrējies mājas lapā – www.latcredit.lv!

Soho Credit

 • Piedāvājumā ātrie kredīti līdz 350 latiem, taču, ja aizņemas pirmo reizi, pieejamais kredīts no 50 līdz 150 latiem – bez maksas!
 • Kredīts, ko saņemt iespējams bez komisijas maksas, ir jāatmaksā tuvāko 30 dienu laikā, bet, ja, nē, tā atmaksas termiņš jāpagarina;
 • Aizņemies, ja zini, ka kredītsaistības ir Tev „pa spēkam”, ja esi vecumā no 20 gadiem, Tavi ienākumi ir regulāri;
 • Reģistrācija aizdevēja mājas lapā – www.sohocredit.lv!


Lēts aizdevums, kas noformēts pie ātro kredītu kompānijām, ir tikai un vienīgi īstermiņa risinājums – situācijās, kad nespējam sagaidīt algas dienu, jo radušies steidzami izdevumi. Šis kredīts var noderēt ļoti dažādiem mērķiem jeb izdevumiem – taču vienmēr pirms aizņemies, izvērtē aizņemšanās nepieciešamību, un, to vai kredītu varēsi atmaksāt. Aizņemies ar atbildību! 

Lēts aizdevums

5.00 avg. rating (96% score) - 17 votes

Tavs komentārs