LatCredit.lv

Ātrais kredīts mūsdienās ir palīdzējis ne vienam vien iedzīvotājam, kad tā naudas resursi ir izsīkuši. Aizdevēji, kas šos kredītus piešķir, sevi piesaka skaļi un ar vērienu – piedāvājot pirmo kredītu bez maksas un aizņemšanās iespēju bez jebkādām formalitātēm.

latcredit.lv

LatCredit.lv kredīta saņemšana ir maksimāli ātra, vienkārša un ērta. Aizņemoties pirmo reizi – kredīts līdz 150 latiem ir bez maksas. Pirmā kredīta atmaksas laiks, ko vari noteikt un izvēlēties Tu pats – no 7 līdz 30 dienām.

Kā jau pie ātro kredītu aizdevējiem – arī pie LatCredit.lv nav nepieciešama ķīla vai galvojums. Nav nepieciešami nekādi dokumenti vai izziņas, kas apliecinātu Tavus ikmēneša ienākumus vai to, vai atrodies darba attiecībās, vai nē. Kredītu var saņemt arī tad, ja esi bez darba – bet tikai tad, ja Tavas iespējas šo aizdevumu atmaksāt ir reālas.


Kas var saņemt pirmo bezmaksas aizdevumu pie LatCredit.lv?

 • Latvijas iedzīvotāji vecumā no 20 līdz 65 gadiem;
 • Personas ar savu mobīlā tālruņa numuru un bankas kontu kādā no Latvijas bankām;
 • Personas ar regulāriem ienākumiem, kas būtu pietiekami, lai kredītu atmaksātu;
 • Personas, kuru kredītvēsture ir laba – bez kredītsaistību pārkāpumiem.

Kā saņemt kredītu?

 • Aizpildi reģistrācijas anketu www.latcredit.lv;
 • Piesaki bezmaksas kredītu – no 50 līdz 150 latiem;
 • Saņem naudu – nauda Tavā bankas kontā – laikā līdz 15 minūtēm.

Cik liels var būt LatvCredit.lv ātrais kredīts?

 • Pirmais kredīts – līdz 150 latiem BEZ MAKSAS;
 • Otrais kredīts – līdz 200 latiem;
 • Trešais kredīts – līdz 250 latiem;
 • Ceturtais un turpmākie kredīti – līdz 350 latiem.


Reģistrācijas anketas aizpildīšana būs maksimāli vienkārša un īsa, būs jānorāda tikai savs – vārds, uzvārds, personas kods, adrese un mobīlā tālruņa numurs. Kad būsi visu nepieciešamo informāciju sniedzis – no sava bankas konta Lat Credit bankas kontā jāieskaita 1 santīms. 1 santīms ļaus pārliecināties un būt drošiem, ka naudas aizdevums tiks ieskaitīts tā pieprasītājam – Tev.

LatCredit.lv ātrajiem kredītiem atmaksas laiks ir salīdzinoši īss – atmaksu iespējams veikt laikā līdz 30 dienām, taču kā jau ierasts pie interneta aizdevējiem, arī šeit iespējams atmaksas laiku pagarināt. Termiņa pagarināšana – uz 7, 14 vai 30 dienām ir maksas pakalpojums, ko būs iespējams veikt tik reizes, cik vien vēlies – ja vien maksājumu veic laicīgi un nepārkāp aizdevuma līguma nosacījumus.

Ātrais kredīts personai, kurai ir radusies nepieciešamība pēc naudas summas var palīdzētu segt izdevumus, bet ir jāatceras, ka šis aizdevums ir tikai īstermiņa risinājums. Bez ko darīt, ja ātro kredītu laikā nav iespējams atdot? Ja ātrā kredīta atmaksa noteiktajā termiņā – 30 dienu laikā – nav iespējama, ir jārod risinājums, un tādu aizdevējs arī piedāvā – kredīta atmaksas termiņa pagarināšana. Lai gan šis pakalpojums prasīs noteiktus naudas līdzekļus, tas palīdzēs kredītvēsturi saglabāt pozitīvu – bez pārkāptām kredītsaistībām un kavētiem maksājumiem.


Ātrie kredīti internetā – tie ir naudas aizdevumi, kas ļauj saņemt naudu tagad un tūlīt, bet to atmaksāt – vēlāk. Šos pakalpojumus var izmantot personas, kuras zina, ka šis – vēlāk – pienāks pavisam drīz, un, kredītsaistības būs iespējams veiksmīgi noslēgt, aizdevumu atmaksājot.

Kredītu pieteikumus Lat Credit pieņem visu cauru dienu – arī brīvdienās un visās svētku dienās. Aizdevumam ir iespējams pieteikties kaut vai naktī, taču naudas pārskaitījumus LatCredit veic darba laikā, kas darba dienās ir no 8:00 līdz 20:00, brīvdienās – no 10:00 līdz 18:00. Aizņemies atbildīgi un gudri – aizņemies izdevīgi!

latcredit.lv

4.79 avg. rating (95% score) - 39 votes

Tavs komentārs