Labākais ātrais kredīts

Tiem, kuri vēlas aizņemties internetā, un, vēlas darīt to izdevīgi, noteikti, ka interesēs tas, kur ir iespējams aizņemties bez maksas. Izdevīgos naudas aizdevumus internetā piedāvā ne tikai viens vienīgs aizdevējs, tieši tāpēc nepieciešams iepazīsties ar populārākajām un visbiezāk izvēlētajām ātro kredītu kompānijām.


Labākais ātrais kredīts – izdevīgākais aizdevums – ir tāds, kas tiek izsniegts bez maksas – 1. aizņemšanās reizē. Pie viena aizdevēja, klienti bezmaksas aizdevumu var saņemt tikai vienu reizi. Atkārtota aizņemšanās iespēja būs tiem, kuri par jauno klientu kļūs pie cita aizdevēja.

Labākais ātrais kredīts, kas tiek izsniegts pirmajā aizņemšanās reizē, nav lielāks par 100 – 200 latiem. Jaunajiem klientiem šis kredītlimits ir noteikts, lai būtu iespējams tos pārbaudīt, un, lieki neriskēt ar maksimālo naudas summu, ko ir iespējams piedāvāt. Kad jaunais klients kredītu veiksmīgi atmaksas – viņa kredītlimits tiks palielināts, un, nākamajā aizņemšanās reizē būs iespējams aizņemties jau nedaudz vairāk.

Maksimālā ātrā kredīta summa ir 300 – 400 lati. Šis kredītlimits ir dažāds, bet atšķirības nav būtisks – aizdevuma summas atšķiras vidēji par 50 līdz 100 latiem.

Labākais ātrais kredīts, izdevīgākais naudas aizdevums, jeb kredīts bez komisijas maksas tiek izsniegts uz īsu laiku – visbiežāk ātrā aizdevuma atmaksas termiņš ir 30 dienas. 30 dienu ilgā aizdevums ir jāatmaksā – to var darīt arī ātrāk, vai vēlāk – ja laicīgi tiek pagarināts termiņš, vienkārši veicot atbilstošu pagarinājuma maksājumu. Pagarinājuma maksājumu veikt piedāvā visi ātro kredītu aizdevēji – taču to izmaksas pie tiem ir atšķirīgas.


Labākais ātrais kredīts – aizdevums bez maksas, ja aizņemas 1. reizi:

Latcredit:

 • Bezmaksas aizdevums no 50 līdz 150 latiem – Latvijas valsts iedzīvotājiem vecumā no 20 gadiem, ar nosacījumu, ka personas ienākumi spēs kredītu atmaksāt;
 • Maksimālā aizdevuma summa, ko ir iespējams saņemt pie Latcredit ir 350 lati;
 • Ātrais kredīts var nonākt Tavā rīcībā jebkurā dienā – aizdevējs strādā bez brīvdienām. Piesakies kredītam – www.latcredit.lv!

Soho Credit:

 • Kredīts bez maksas no 50 līdz 150 latiem – tas tiek piešķirts personām no 20 gadu vecuma, ar svarīgu nosacījumu – nepieciešami regulāri ienākumi, kas ir pietiekami, lai bez problēmām veiktu aizdevuma atmaksu;
 • Maksimālā Soho Credit aizdevuma summa – 350 lati;
 • Saņem ātro kredītu arī svētku dienās un brīvdienās, piesakies jebkurā laikā – www.sohocredit.lv!

Ferratum:

 • Aizdevums bez jebkādas komisijas maksas – no 10 līdz 100 latiem – tas tiek piedāvāts personām no 21 gadu vecuma;
 • Ferratum var piedāvāt ātro kredītu līdz pat 400 latiem – bet šī aizdevuma summa ir pieejama tikai klientiem, kuri aizņemas jau atkārtoti;
 • Saņem kredītu ātri un vienkārši – piesakies tam jebkurā laikā – www.ferratum.lv!

Sms Credit:

 • Aizdevums internetā bez maksas – no 5 līdz 200 latiem – tikai jaunajiem klientiem, to pirmajam aizdevumam;
 • Klienti – personas no 20 gadiem, ar nosacījumu, ka to ienākumi spēs segt aizdevuma atmaksu;
 • Lielākā kredīta summa, ko Sms Credit piedāvā saviem jau uzticamajiem klientiem – 400 lati;
 • Internetā pieteikties aizdevumam var jebkurā brīdī, tie tiek izsniegti katru dienu – www.smscredit.lv!

Labākais ātrais kredīts – lai Tava aizņemšanās būtu izdevīga! Top kredītkompāniju sarakstu atradīsi arī Creditpro.lv kredītu salīdzināšanas tabulā. Izvelies kādu no šiem populārākajiem aizdevējiem un aizņemies gudri – un – tikai ar atbildību!


Labākais ātrais kredīts

4.80 avg. rating (95% score) - 30 votes

Tavs komentārs