Kur un kā aizņemties

Uz jautājumu – kur un kā aizņemties, varētu sniegt vairākas atbildes. Pirmkārt, ja esam nonākuši situācijā, kad nepieciešama papildus naudas summa, varam vērsties pēc palīdzības pie tuvākajiem cilvēkiem – ģimenes un draugiem. Ja nepieciešamo palīdzību paziņu loks piedāvāt nevar, atliek vērsties pie kredītu kompānijām, kas izsniedz mazākus un lielākus aizdevumus.


Ātrais kredīts ir aizdevums, kas ir pieejams internetā. Naudas kredīta summa būs atkarīga no vairākiem faktoriem:

 • Izvēlētās kredītu kompānijas;
 • Tava vecuma, kredītvēstures un kredītspējas;
 • Aizņemšanās reizes (aizņemoties atkārtoti, tiek palielināta pieejamā kredīta summa).

Pirmajā reizē ātrais kredīts ir vidēji 150 līdz 200 latus liels. Ja no viena aizdevēja aizņemsies atkārtoti, Tev tiks piedāvāta lielāka aizdevuma summa. Maksimālā ātrā kredīta summa, kas ir pieejama internetā – līdz pat 1000 vai 1500 latiem.

Ātrais kredīts tiek saukts arī par īstermiņa aizdevumu, jo aizņemties ir iespējams uz pāris dienām vai nedēļām. Bet, ja būsi aizņēmies salīdzinoši lielāku naudas summu – aizdevums var tikt noformēts ar atmaksas termiņu līdz 24 mēnešiem.

Pirmais kredīts pie vairākām kredītu kompānijām tiek piedāvāts bez maksas. Jaunie klienti aizņemas ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Šī termiņa laikā naudas kredītu var atmaksāt ātrāk, vai arī – atlikt kredīta atmaksu. Lai atliktu kredīta atmaksu ir jāveic pagarinājuma maksājums. Šo maksājumu ir iespējams atlikt tik reizes, cik nepieciešams, tātad – neierobežotu reižu skaitu.


Ātrais kredīts tiek izsniegts ātri – nav nepieciešams ieguldīt laiku, lai, piemēram, nokārtotu dažādas formalitātes. Nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums! Nav nepieciešama arī izziņa no darba vietas – tas nozīmē, ka šo aizdevumu var saņemt arī personas, kuras nav stājušās darba attiecībās.

Ātro kredītu kompānijas naudas aizdevumus piedāvā personām no 18 gadu vecuma. Citi aizdevēji kredītus izsniedz personām tikai no 19 vai 20 gadu vecuma.

Lai saņemtu ātro kredītu, nav nepieciešama obligāta darba vieta, bet personai ir jābūt ar ienākumiem, kas spētu aizdevumu atmaksāt. Tas nozīmē, ka aizdevējs izvērtē kredīta pieprasītāja kredītspēju – ienākumu apmēru. Izvērtējot gan ienākumus, gan kredītvēsturi aizdevējs var pieņemt lēmumu par kredīta izsniegšanu.

SMS Credit

 • Ja aizņemsies pirmo reizi – kredīts līdz 200 latiem būs bez maksas!
 • Kredīts tiek izsniegts ar atmaksas termiņu – 30 kalendārās dienas. Šo termiņu pie Sms Credit ir iespējams pagarināt par salīdzinoši izdevīgu maksu;
 • No trešās aizņemšanās reizes varēsi aizņemties kredītu līdz 400 latiem;
 • Sms Credit ātros kredītus piedāvā Latvijas iedzīvotājiem no 18 līdz 75 gadus vecuma;
 • Pie Sms Credit naudas aizdevumus var saņemt arī personas, kurām jau ir kāds ātrais kredīts pie cita aizdevēja;


Soho Credit

 • Ja būsi kompānijas jaunais klients, Tev būs pieejams kredīts bez maksas līdz 150 latiem;
 • Kredīts tiek izsniegts ar atmaksas termiņu – 30 kalendārās dienas. Šo termiņu pie Sms Credit ir iespējams pagarināt par salīdzinoši izdevīgu maksu;
 • Maksimālā aizdevuma summa Tev būs pieejama no ceturtās aizņemšanās reizes – 350 lati;
 • Soho Credit kredītus piešķir 18 līdz 65 gadus veciem Latvijas iedzīvotājiem.


Credit24

 • Naudas kredīts no 50 līdz 1500 latiem ar atmaksas termiņu no 14 dienām līdz 24 mēnešiem;
 • Kredīts tiek piešķirts 18 līdz 70 gadus vecām personām.


Vivus

 • Kredīts līdz 1000 latiem ar atmaksas termiņu no 1 līdz 24 mēnešiem;
 • Ātrais kredīts Vivus tiek piešķirts 19 līdz 70 gadus vecām personām ar pozitīvu kredītvēsturi.


Kā aizņemties?

1)      Izvēlies kredītu kompāniju;

2)      Reģistrējies kredītu kompānijas mājas lapā;

3)      Piesaki sev nepieciešamo naudas kredītu;

4)      Saņem kredītu kompānijas atbildi – piešķirts vai atteikts kredīts.

Reģistrācijas process ir vienkāršs un ilgst vien dažas minūtes. Sniedz nepieciešamo informāciju, un, noslēgumā reģistrē savu bankas kontu – pārskaiti 1 santīmu aizdevējam. Pēc veiksmīgas reģistrācijas, aizdevējs Tevi informēs par to, vai kredīts tiks piešķirts. Gadījumā, ja saņemsi atteikumu, tā pamatā būs neatbilstība kādā no kredītu kompānijas noteiktajām prasībām. Ja saņemsi pozitīvu lēmumu, ka kredīts tiks piešķirts – nauda Tavā kontā ienāks 10 līdz 15 minūšu laikā! Aizņemies gudri un atbildīgi!


Ātros kredītus Latvijā izsniedz vairākas kredītu kompānijas – populārākās no tām ir apkopotas kredītu salīdzināšanas tabulā. Vairs nav nepieciešams uzdot jautājumu: “Kur un kā aizņemties?”, jo atliek vien izvēlēties! Izvēlies aizdevēju, kura noteiktajām prasībām esi atbilstošs.

 kur un kā aizņemties

4.90 avg. rating (96% score) - 39 votes

Tavs komentārs