Kur aizņemties?

Meklē ērtu, ātru, vienkāršu un izdevīgu veidu kā aizņemties? Izvēlies ātro kredītu – mūsdienās ātrais naudas aizdevums ir kļuvis īpaši populārs un iecienīts veids kā vairāki tūkstoši Latvijas iedzīvotāju atrisina finansiāla rakstura problēmas.


Ātrais kredīts ir naudas aizdevums, kas paredzēts, lai novērstu īslaicīga rakstura finansiālās problēmas. Šis aizdevums tiek saukts arī par aizdevumu līdz algai, jo nereti naudas maciņš tiek iztukšots jau pirms gaidāmajiem ienākumiem. Priekšlaicīgu naudas trūkumu var veicināt pēkšņi izdevumi. Ja arī Tev ir nepieciešama nauda, lai veiktu kādu iepriekš neplānotu maksājumu vai pirkumu, aizņemies pie ātro kredītu aizdevējiem internetā.

Ātrajam kredītam ir vairākas priekšrocības, kas to padara īpaši “pievilcīgu”:

 • Ātrais kredīts ir pieejams internetā;
 • Ātrais kredīts tiek izsniegts maksimāli ātri – 15 minūšu laikā;
 • Ātrais kredīts tiek izsniegts bez ķīlas un galvojuma;
 • Ātrais kredīts ir izdevīgs – pirmais kredīts bez maksas!

Ātrais kredīts ir pieejams Latvijas iedzīvotājiem no 18 līdz 75 gadu vecuma. Kredītu kompānijas ir noteikušas vecuma ierobežojumu, kas mēdz atšķirties. Ir aizdevēji, kas ātros kredītus izsniedz personām tikai no 19 vai 20 gadu vecuma, kā arī – ir aizdevēji, kas naudas aizdevumus piešķir personām līdz 65 gadu vecuma. Tas nozīmē, ka vecuma ierobezojumi ir dažādi – atrodi sev piemērotāko aizdevēju kredītu salīdzināšanas tabulā.


Ātrais kredīts ir salīdzinoši nelielas naudas summas aizdevums – pirmajā reizē tas ir vidēji 150 – 200 latus liels. Aizdevējs Tev varēs piedāvāt lielāku kredīta summu, ja izvēlēsies aizņemties atkārtoti. Maksimālā kredīta summa ir pieejama no trešās vai ceturtās aizņemšanās reizes. Internetā ir iespējams aizņemties arī salīdzinoši lielākus naudas aizdevumus, 1000 – 1500 latu apmērā, šādu naudas summu piedāvā vairāki aizdevēji – Vivus, Open credit un Credit24.

Ātrais kredīts ir aizdevums, kas neprasa daudz laika – Tev ir nepieciešamas vien pāris minūtes, lai veiktu reģistrāciju un pieteiktos naudas kredītam. Viss, ko Tev ir nepieciešams darīt:

1)      Izvēlies aizdevēju;

–          Kredītu salīdzināšanas tabulā ir apkopoti populārākie aizdevēji, kas ir saņēmuši speciālu atļauju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai.

2)      Reģistrējies aizdevēja mājas lapā un ieskaiti 1 santīmu aizdevēja bankas kontā;

–          1 santīma pārskaitījums ir drošības pasākums, lai pārliecinātos, ka šis tik tiešām ir Tavs bankas konts.

3)      Piesakies kredītam un saņem naudu savā bankas kontā!

–          Pēc Tava pieteikuma saņemšanas, aizdevējs izskatīs pieteikumu un pieņems lēmumu par kredīta piešķiršanu. Ja kredīts tiks piešķirts, tas Tavā bankas kontā var tikt ieskaitīts 15 minūšu laikā!


Ja vēlies aizņemties uz neilgu laika posmu – ātrais kredīts būs Tava pareizā izvēle. Ātrais kredīts tiek izsniegts īstermiņā – Tu vari aizņemties uz pāris dienām, vai nedēļām. Kredīta atmaksu kontrolē Tu pats! Ja būsi aizņēmies, piemēram, uz 30 dienām, bet šī atmaksas termiņā laikā Tavā rīcībā nav naudas summa, ko aizdevējam atmaksāt – neuztraucies! Ir iespējams kredīta atmaksas termiņu atlikt, veicot pagarinājuma maksājumu! Šo maksājumu ir iespējams veikt neierobežotu reižu skaitu – aizdevumu atmaksā brīdī, kad esi drošs par savu ekonomisko drošību!

Ātro kredītu kompānijas ņem vērā kredīta pieprasītāja vecumu, kredītvēsturi un kredītspēju. Vecuma ierobežojums nosaka, ka ātros kredītus var saņemt personas, kuras ir sasniegušas pilngadību. Kredītvēsture ir svarīgs kritērijs, ko aizdevēji ņem vēra, jo tā raksturo Tevi kā kredītsaistību pildītāju, vai gluži pretēji – nepildītāju. Kredītvēsture ietver visu informāciju par Tavu kredītu pieredzi un maksajumu veikšanu. Laikā neatmaksāti un iekavēti maksajumi var sabojāt kredītvēsturi. Gadījumā, ja kredītvēsture ir sabojāta, aizdevumu iegūt ir sarežģītāk, taču tas nav neiespējams. Persona ar sabojātu kredītvēsturi ātro kredītu var saņemt, taču tas var aizņemt ilgāku laiku un aizdevējs var piemērot, piemēram, lielāku procentu likmi. Ja Tava kredītvēsture ir slikta vai negatīva, lai uzzinātu, vai vari saņemt ātro kredītu, atliek vērsties pie aizdevēja! Apskati kredītu salīdzināšanas tabulu un izvēlies sev piemērotāko kredītu!


Atceries, ka situācijas, kad aizņemties ir dažādas, taču ir arī gadījumi, kad ātrais kredīts nav velams un ieteicams. Piemēram – neaizņemies gadījumā, ja skaidri nezini kad aizdevumu varēsi atmaksāt. Pirms aizņemšanās vienmēr apsver savas iespējas kredītu aizdevējam atdot, un, neaizņemies gadījumā, ja naudas trūkums Tevi piemeklē regulāri un ilgstoši. Aizņemies atbildīgi!

SMS credit

 • Pirmajā reizē aizņemies uz 30 dienām – bez maksas;
 • Pirmajā reizē aizņemies līdz 200 latiem;
 •  Maksimālā kredīta summa – līdz 400 latiem;
 • Aizņemies pie Sms credit, ja esi:

–          Latvijas iedzīvotājs sākot no 18 līdz 75 gadu vecuma;

–          Esi bez kavētiem kredīta maksājumiem un pārkāptām kredītsaistībām.

 • Pieteikties ātrajam naudas kredītam Tu vari jebkurā brīdī! Naudas pārskaitījumus Sms credit veic katru dienu no 7:00 līdz 24:00.

Open Credit

 • Kredīts līdz 1000 latiem;
 • Pirmajā reizē aizņemies uz 30 dienām – bez maksas;
 • Pirmajā reizē aizņemies līdz 200 latiem, ja esi 18 – 20 gadus vecs – pirmais kredīts līdz 50 latiem;
 • Aizņemies pie Open Credit, ja esi:

–          Latvijas iedzīvotājs sākot no 18 – 70 gadu vecuma;

–          Bez kavētiem kredīta maksājumiem un pārkāptām kredītsaistībām;

 • Pieteikties ātrajam naudas kredītam Tu vari jebkurā brīdī! Naudas aizdevumus Open Credit veic katru dienu no 8:00 līdz 22:00.

Soho Credit

 • Pirmajā reizē aizņemies uz 30 dienām – bez maksas!
 • Pirmajā reizē aizņemies līdz 150 latiem;
 • Maksimālā kredīta summa – līdz 350 latiem;
 • Aizņemies pie Soho Credit, ja esi:

–          Latvijas iedzīvotājs sākot no 20 līdz 65 gadu vecuma;

–          Esi ar regulāriem ienākumiem un bez kavētiem kredīta maksājumiem un pārkāptām kredītsaistībām;

 • Pieteikties ātrajam naudas kredītam Tu vari jebkurā brīdī! Naudas pārskaitījumus Soho Credit veic darba dienās no 8:00 līdz 22:00 un brīvdienās no 8:00 līdz 21:00.

Vivus

 • Naudas kredīts līdz 1000 latiem ar atmaksas termiņu no 1 – 24 mēnešiem;
 • Kredīta summa tiek noteikta katram klientam individuāli;
 • Aizņemies pie Vivus, ja esi:

–          Latvijas iedzīvotājs sākot no 19 – 70 gadu vecuma;

–          Tava kredītvēsture ir pozitīva.

 • Pieteikties ātrajam naudas kredītam Tu vari jebkurā brīdī! Naudas pārskaitījumus Vivus veic katru dienu no 7:00 līdz 24:00.

Credit24

 • Ātrais kredīts no 50 līdz 1500 latiem;
 • Aizdevuma summa ir atkarīga no kredītspējas;
 • Atmaksas termiņš sākot no 14 dienām līdz 24 mēnešiem;
 • Aizņemies pie Credit24, ja esi:

–          Latvijas iedzīvotājs sākot no 18 līdz 70 gadu vecuma;

–          Bez kavētiem kredīta maksājumiem un pārkāptām kredītsaistībām;

 • Pieteikties ātrajam naudas kredītam Tu vari jebkurā brīdī! Naudas pārskaitījumus Credit24 veic katru dienu no 8:00 – 22:00.

Kur aizņemties? Ja Tev tā ir nepieciešama steidzami un vēlies aizņemties droši un izdevīgi – aizdevumu saņem pie kāda no ātro kredītu izsniedzejiem. Ātros kredītus mūsdienās piedāvā salīdzinoši liels aizdevēju skaits – atliek vien izvēlēties sev piemērotāko variantu. Apskati kredītu salīdzināšanas tabulu un izvelies gudri! Aizņemies atbildīgi!

4.77 avg. rating (95% score) - 57 votes

Tavs komentārs