Kur aizņemties naudu visizdevīgāk

Laika posmu, kad visi iztikas līdzekļi ir beigušies, jo, piemēram, kavējas alga vai darbs tiek tikai meklēts, cilvēks var palikt bez jebkādiem ienākumiem, un, ir nepieciešams atrast veidu kā šo problēmu atrisināt. Viens no potenciālajiem īslaicīga naudas trūkuma risinājumiem – ātrais kredīts internetā.

Ja tiek nolemts, ka pēc palīdzības ir jāvēršas pie ātro aizdevumu kompānijām, ir nepieciešams iepazīties ar vairākiem variantiem, kur kredītu saņemt, un, izdarīt izvēli. Kur aizņemties naudu visizdevīgāk? Nav iespējams noteikt tikai vienu kredītu kompāniju, jo visu cilvēka vēlmes un iespējas nav vienādas. Katra aizdevēja piedāvājumā ir savi plusi, piemēram, pirmais kredīts bez maksas, vai kredīta atmaksa pēc atmaksas grafika.


Neatejot no datora, iepazīsties ar populārākajiem TOP aizdevējiem un izvēlies sev piemērotāko jeb – kur aizņemties naudu visizdevīgāk:

No 18 gadiem: SMS CREDIT – Ātro kredītu kompānija, ko varētu dēvēt par iedzīvotāju „pārbaudītu vērtību”. Šī aizdevēja klientu loks ir sasniedzis vairākus tūkstošus, un, tas nestāv uz vietas – turpina palielināties. Pirmais kredīts no 5 līdz 200 latiem – bez komisijas maksas jeb bez maksas! Šī aizdevuma atmaksas laiks ir līdz 30 dienām, taču par salīdzinoši pieņemamu maksu, atmaksas laiku var pagarināt uz laiku vēl līdz 30 dienām – pagarināt atmaksas laiku var neierobežotu reižu skaitu.

No 18 gadiem: SOHO CREDIT – Ja vēl pie Soho Credit neesi ne reizi aizņēmies, ir iespējam pirmo kredītu saņemt bez komisijas maksas – bez maksas! Bez maksas kredīts ir no 50 līdz 150 latiem – pirmajā aizņemšanās reizē. Arī šeit – kredīta atmaksas laiks tiek dots līdz 30 dienām. Tāpat kā pie SmsCredit.lv – kredīta atmaksu, veicot maksājumu, atlikt var neierobežotu reižu skaitu.

No 21 gadu vecuma: FERRATUM – ātro kredītu kompānija, kas ne visiem šķiet tik pazīstama, taču tā ir tik pat droša un izdevīga kā abas iepriekš apskatītās. Pirmais kredīts pie Ferratum līdz 100 latiem ir bez komisijas maksas. Aizņemties kredītu līdz 100 latiem var uz laiku līdz 45 dienām! Arī šeit – vienmēr aizdevuma atmaksas laiku ir iespējams pagarināt.

No 20 gadiem: MINICREDIT – Arī šeit – kredīts pirmajā reizē līdz 100 latiem ir bez maksas! Kredīta atmaksas laiks ir no 5 līdz 30 dienām. Par maksu Tu varēsi atmaksas termiņu pagarināt uz laiku – 5, 15 vai 30 dienām. Aizdevuma pagarināšana – neierobežotu reižu skaitu.


Kur aizņemties naudu visizdevīgāk – gadījumā, ja ir nepieciešams aizdevums, kas pārsniedz 100 – 200 latus?

No 18 gadiem: CREDIT24 – Kredīts internetā – no 50 līdz 1500 latiem atmaksa ar ikmēneša atmaksas grafikulaiks no 1 mēneša līdz pat 2 gadiem. Lielāka naudas summa, taču izsniegšanas laiks nemainās – maksimāli ātrs – tikai 15 minūtes!

No 19 gadiem: VIVUS – Kredīts no 50 līdz 1000 latiem – arī tikai 15 minūtēs! Atmaksas laiks tāpat kā pie Credit24 ir pēc iepriekš sastādīta atmaksas grafika – atmaksas termiņš no 1 līdz 24 mēnešiem.

Kur aizņemties naudu visizdevīgāk? Jautājums, kas varētu nomākt daudzus prātus. Taču vairs galva par to nav jālauza – ar drošiem un izdevīgiem aizdevējiem iepazīsties kredītu salīdzināšanas tabulā. Aizņemies ar atbildību!


4.86 avg. rating (96% score) - 37 votes

Tavs komentārs