Kur aizņemties naudu no 18 gadiem

Naudas aizdevums var būt nepieciešams jebkura vecuma cilvēkiem – arī tik tikko pilngadību sasniegušiem jauniešiem. Aizdevums var būt nepieciešams, lai noverstu īstermiņa naudas trūkumu neilgu laiku pirms algas, gan arī, lai veiktu kādu steidzamu un neatliekamu pirkumu.

Naudas aizdevumus jauniešiem no 18 gadu vecuma piedāvā vairakas ātro kredītu kompānijas. Aizdevumus piešķir personām, kuru ienākumi ir pietiekami, lai kredītu arī atmaksātu. Kredīta ņēmējam ir jābūt personai, kurai nav kavēti kredītu maksajumi un pārkāptas kredītsaistības. Ātro kredītu var saņemt arī jaunieši, kuri nestrādā – ir bez darba – svarīgakais, lai kredīta ņēmeja rīcībā būtu kāds cits finansiālo resursu avots, kas nodrošinātu regulārus ienākumus.


Ātrie kredīti no 18 gadiem tiek izsniegti bez ķīlas un bez galvojuma. Kredīts ir pieejams internetā – aizņemšanās var ilgt tikai dažas minūtes – izvelies kredītu kompaniju, reģistrējies tās mājas lapā un piesakies kredītam – tas arī viss!

Ātrais kredīts no 18 gadiem ir īstermiņa aizdevums. Tu vari aizņemties uz dažām dienām vai nedēļām. Pirmais kredīts bez maksas tiek izsniegts ar atmaksas termiņu – līdz 30 dienām. Atmaksas brīdi vari atlikt arī uz vēlāku laiku – piemēram – atliec kredīta atmaksu uz 7 vai 30 dienām. Ta sir maksas pakalpojums, ko var veikt tik reizes, cik nepieciešams.

Aizņemšanās ir vienkārša un ir nepieciešamas vien pāris lietas – piekļuve internetam, mobilā telefona numurs un/vai e-pasta adrese un bankas konts kādā no Latvijas bankām.


Kur aizņemties naudu no 18 gadiem:

SMS CREDIT

  • Pirmā kredīta summa no 5 līdz 200 latiem;
  • Pirmais kredīts ir bez maksas!
  • Maksimālā kredīta summa līdz 400 latiem;

SOHO CREDIT

  • Pirmā kredīta summa līdz 150 latiem;
  • Pirmais kredīts ir bezmaksas!
  • Maksimālā kredīta summa – 350 lati;

CREDIT24

  • Kredīta summa no 50 līdz 1500 latiem;
  • Kredīta summa ir atkarīga no Tavām iespējām – ienākumiem un kredītvēstures;
  • Netiek piedāvāts pirmais kredīts bez maksas.


Ātrā kredīta summa pirmajā reizē ir videji 150 – 200 latu apmēra, bet, ja aizņemsies atkārtoti – Tev būs pieejams lielāks naudas kredīts. Gadījumā – ja kredīta atmaksa tiks veikta laicīga un bez liekiem sarežģījumiem.

Ja savu pilngadības slieksni esi sasniedzis tikai tagad, pirms aizņemies – rūpīgi izvērtē savas iespējas aizdevumu atmaksāt! Esi atbildīgs – kredītsaistību pildīšana ir atbildīgs darbs. Nepārvērtē sava naudas maka biezumu – esi uzmanīgs, jo, ja laicīgi netiks veikti kredīta maksajumi, kredītvēsture var tikt apdraudēta. Sabojāta kredītvēsture – tas nozīmē, ka turpmāk naudas kredītu saņemt būs krietni sarežģītāk. Esi atbildīgs!

Kredītu salīdzināšanas tabulā atradīsi populārako aizdevēju salīdzinājumu – aizņemies gudri!

4.64 avg. rating (93% score) - 44 votes

Tavs komentārs