Kur aizņemties naudu bez maksas

Kur aizņemties naudu? Kur aizņemties naudu bez maksas? – Šādus un vēl citus jautājumus, kas saistīti ar naudas aizņemšanos uzdod cilvēki ik dienu. Naudas aizdevums var būt nepieciešams dažādu iemeslu dēļ – gan ārkārtas gadījumu risināšanai, gan, lai veiktu pavisam ikdienišķus pirkumus un maksājumus. Tieši šādiem mērķiem gluži kā radīts ir ātrais kredīts – ātrs naudas aizdevums, kas ir pieejams internetā.


Ātrais kredīts tiek dēvēts dažādi – gan online kredīts, gan aizdevums līdz algai, gan interneta kredīts. Šis aizdevumu veids ir pazīstams lielam iedzīvotāju lokam – klientu skaits, kas aizņemas pie kāda no aizdevējiem aug ar katru dienu. Turklāt – ir iespējams aizņemties arī tad, ja esi bez darba – kredīts bez darba vietas.

Iespēju aizņemties bez maksas piedāvā vairaki aizdevēji. To piedāvājumā ir – pirmais kredīts bez maksas. Tātad, aizņemties bez maksas ir iespejams tikai pirmajā reizē – jaunajiem klientiem. Bez maksas ir pieejams kredīts vidēji līdz 150 – 200 latiem – tāds ir pirmā aizdevuma kredītlimits. Ja pie viena aizdeveja aizņemas arī turpmāk, tiek palielināta pieejamā kredīta summa.

Ātrie kredīti tiek piešķirti personām vecumā no 18 līdz 75 gadiem. Kredīti tiek piešķirti personām, kuru ienākumi ir atbilstoši – tie spēs ātro kredītu arī atmaksāt. Lai saņemtu aizdevumu, personai ir jābūt bez kavētiem maksājumiem un pārkāptām kredītsaistībām citās kompānijās. Kredīta saņēmējs nevar būt persona, kas nonākusi parādnieku reģistros. Bet gadījumā, ja kredītvēsture ir sabojāta – atro kredītu saņemt būs sarežģītāk, jo ne visi aizdevēji to izsniegs.


Kur aizņemties naudu bez maksas? Pirmais kredīts bez maksas ir pieejams pie:

SMS CREDIT

  • Pirmais kredīts no 5 līdz 200 latiem;
  • Kredīts personām no 18 līdz 75 gadu vecuma.

SOHO CREDIT

  • Pirmais kredīts no 50 līdz 150 latiem;
  • Kredīts personām no 18 līdz 65 gadu vecuma.

OPEN CREDIT

  • Pirmais kredīts no 50 līdz 200 latiem;
  • Kredīti personām no 20 līdz 70 gadu vecuma.

VIA SMS

  • Pirmais kredīts līdz 150 latiem;
  • Kredīts personām no 20 līdz 60 gadu vecuma.

Pirmais kredīts bez maksas – ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Šo atmaksas termiņu, ja būs tāda nepieciešamība, ir iespējams arī atlikt. Lai atliktu kredīta atmaksu uz velāku laiku, ir jāveic pagarinājuma maksājums. Pagarinājuma maksājuma summa būs atkarīga gan no kredīta apmēra, gan no aizdevēja.


Maksimālā ātrā kredīta summa, ko ir iespējams aizņemties intrnetā ir dažāda. Ir aizdevēji, kuri par maksimālo kredīta summu ir nolikuši 350 – 400 latus, taču ir iespēja aizņemties arī vairāk! Salīdzinoši lielākus naudas kredītus līdz pat 1000 – 1500 latiem, tāpat kā mazākus aizdevumus, ir iespējams aizņemties ātri un vienkārši. Kredīta summa tiks piemērota katra iespējām – ienākumiem un kredītvēsturei.

Kur aizņemties naudu bez maksas? Kredītu salīdzināšanas tabulā ir apkopoti populārākie aizdevēji – gan aizdevēji, kas piedāvā pirmo kredītu bez maksas, gan kredītu kompānijas, kas piedāvā aizņemties salīdzinoši lielāku naudas summu – līdz pat 1500 latiem. Atrodi sev piemērotako aizdevēju – aizņemies gudri un atbildīgi!

4.77 avg. rating (95% score) - 60 votes

Tavs komentārs