Kur aizņemties internetā

Vai, Tavuprāt, naudas aizņemšanās process ir sarežģīts? Tas ir vienkāršāk kā varētu likties, jo mūsdienās naudas aizņemšanās vairs nepieprasa dažādas formalitātes un ilgu laika tērēšanu. Viss, kas ir nepieciešams, lai aizņemtos internetā – dators vai telefons ar interneta pieslēgumu, bankas konts un mobilā tālruņa numurs.


Uz jautājumu “Kur aizņemties internetā?” atbild ikdienā tik bieži dzirdētie saukļi gan televīzijā, gan interneta portālos. Ātro kredītu piedāvājums ir plašs – salīdzinoši daudzas kredītu kompānijas sola ātrus aizdevumus, kas ir vienkārši, droši un izdevīgi.

Iespēju aizņemties internetā var Latvijas iedzīvotāji sākot no 18 gadu vecuma. Kredītu saņēmējam ir jābūt personai bez kavētiem maksājumiem un pārkāptām kredītsaistībām. Kredītu kompanijas izvērtē kredīta pieprasītāja iespēju kredītu atmaksāt – ņem vērā personas ienākumus un iepriekšējo kredītu vēsturi. Uz kādu no aizdevumiem internetā var paļauties arī personas, kuras nestrādā, ja vien tās bankas kontu un naudas maciņu papildina citi ienākumu avoti.

Piedāvājot īpaši izdevīgus aizņemšanās nosacījumus, kredīti internetā vairo savu popularitāti. Klasiskākais piemērs kā aizdevēji papildina savu klientu loku – pirmais kredīts bez maksas. Nenoliedzami, tieši šī ir viena no ātro aizdevumu priekšrocībām, kas nepaliek neievērota, jo kurš gan nevēlas aizņemties izdevīgi!


Pirmo kredītu bez maksas piedāvā:

SMS CREDIT

  • Pirmais bezmaksas aizdevums līdz 200 latiem;
  • Kredīts no 18 gadiem.

SOHO CREDIT

  • Pirmais bezmaksas kredīts līdz 150 latiem;
  • Kredīts no 18 gadiem.

Salīdzinoši lielākus naudas kredītus var piedāvāt:

VIVUS

  • Kredīts līdz 1000 latiem;
  • Kredīts no 19 gadiem.

CREDIT24

  • Kredīts līdz 1500 latiem;
  • Kredīts no 18 gadiem.


Kur aizņemties internetā – uz šo jautājumu atbildi ilgi nav jāmeklē, jo ātros kredītus piedāvā ne viens veien aizdevējs. Ātrie kredīti ir pieejami bez jebkādām formalitātēm – bez izziņām, bez ķīlas un bez galvojuma! Kredītu salīdzināšanas tabulā ir apkopoti populārākie aizdevēji, kuru sniegtie pakalpojumu var būt noderīgi arī Tev.

Aizņemies savai ekonomiskai situācijai atbilstošu kredīta summu – aizņemies tik, cik spēsi arī atmaksāt! Aizņemies gudri un atbildīgi!

4.78 avg. rating (95% score) - 54 votes

Tavs komentārs