Kur aizņemties ātro kredītu?

Ja vēlies aizņemties salīdzinoši nelielu naudas summu īstermiņā, izvelies ātro kredītu.

Ātrais kredīts ir naudas aizdevums internetā – tas Tavā bankas kontā var tikt ieskaitīts vien 15 minūšu laikā! Ātrais kredīts ir pieejams bez ķīlas un galvojuma – bez liekām formalitātēm – lai aizņemtos nav nepieciešams pamest savas mājas. Aizņemies neatejot no datora!


Lai saņemtu ātro kredītu, Tev ir nepieciešams:

 • Bankas konts kādā no Latvijas bankām;
 • Aktīvs mobilā tālruņa numurs.

Ātros aizdevumus mūsdienās piedāvā salīdzinoši liels aizdeveju skaits. Plašajā piedāvājumā ir jāatrod aizdevējs, kas atbilst Tavām vēlmēm un arī iespējām.

Par Tavām vēlmēm attiecībā uz ātro kredītu:

Pirmkārt – izvēlies aizdevēju, kas spēj piedāvāt Tev nepieciešamās naudas summas aizdevumu!

Pie ātro kredītu kompānijām, ja aizņemsies pirmo reizi, ir iespējams saņemt naudas aizdevumu vidēji 150 – 200 latu apmērā. Ja izvēlēsies aizņemties atkārtoti pie viena aizdevēja, Tev tiks piedāvāta lielāka ātrā kredīta summa. Maksimālā kredīta summa tiek sasniegta trešajā vai ceturtajā aizņemšanās reizē.


Sms credit – pirmais kredīts līdz 200 latiem – bez maksas!

Soho credit – pirmais kredīts līdz 150 latiem – bez maksas!

Open credit – pirmais kredīts līdz 200 latiem – bez maksas!

Salīdzinoši lielākas naudas summas arī ir pieejamas internetā! Lielākus nauds kredītus var iegūt, vēršoties pie: Vivus – līdz 1000 latu liels aizdevums, Open credit – līdz 1000 latu liels aizdevums, Credit24 – līdz 1500 latu liels aizdevums.

Vairāki aizdevēji saviem jaunajiem klientiem piedāvā pirmo ātro kredītu bez maksas. Pirmais kredīts bez maksas – bezprocentu kredīts jaunajiem klientiem ļauj aizņemties īpaši izdevīgi – tas neko nemaksā – cik aizņemsies, tik būs arī jāatmaksā! Pirmais bezmaksas kredīts tiek izsniegts ar atmaksas termiņu – 30 dienas.

Ātrais kredīts ir naudas aizdevums īstermiņā. Ja Tev ir nepieciešams nauda, aizņemies uz pāris dienām, nedēļām, vai mēnešiem. Kredīta ņēmējs pats kontrolē brīdi, kad aizdevumu atmaksāt jo – kredītu ir iespējams atdot pirms noteiktā atmaksas termiņa, kā arī – atmaksas termiņu ir iespējams atlikt. Kredīta atmaksas termiņa atlikšana ir maksas pakalpojums, ko ir iespējams veikt neierobežotu reižu skaitu. Bet – ja aizņemsies salīdzinoši lielu naudas summu pie aizdevēja, kas izsniedz naudas kredītus 1000 – 1500 latu apmērā, Tev tiks sastādīts atmaksas grafiks.


Ātrais kredīts tiek izsniegts maksimāli ātri! Ātrais kredīts var tikt ieskaitīts Tavā bankas kontā vien 15 minūšu laikā. Aizņemšanās process ir vienkāršs, ērts un neprasa ilgu laiku! Viss, kas Tev ir jādara, lai pieteiktos un saņemtu savu ātro kredītu:

1)      Izvēlies sev piemērotu ātro kredītu;

2)      Reģistrējies aizdevēja mājas lapā;

3)      Piesakies ātrajam kredītam.

 

Par Tavām iespējām saņemt ātro kredītu:

Izvēloties  ātro kredītu, iepazīsties ar aizdevēju noteiktajām prasībām. Aizdevēji, lemjot par to, vai aizdevumu piešķirt, vai atteikt, ņem vērā – vecumu, kredītvēsturi un kredītspēju – regulārus ienākumus.

Ātrais kredīts ir pieejams sākot no 18 līdz 75 gadu veciem Latvijas iedzīvotājiem. Iepazīsties ar aizdevēju noteiktajiem vecuma ierobežojumiem – ir kredītu kompānijas, kas kredītus piešķir personām, piemēram, tikai no 19 vai 20 gadu vecuma. Ja esi 18 gadus vecs, aizdevumu Tev var piedāvāt: Sms credit, Open credit, Credit24.


Kredītvēsture ir pārskats par Tavu iepriekšējo kredītu pieredzi un maksājumu veikšanas ieradumiem. Aizdevēji savās mājas lapās norāda, ka ātrais kredīts tiek piešķirts personām, kurām nav kavēti maksājumi un pārkāptas kredītsaistības – tas nozīmē, ka kredītvēsturei ir jābūt pozitīvai. Laicīgi neatmaksāti, kavēti maksājumi var būt par iemeslu tam, ka Tava kredītvēsture ir sabojāta – negatīva vai slikta. Taču realitātē ir tā, ka arī persona, kuras kredītvēsture ir sabojāta, bet ja tai nav kavēti maksājumi – visi parādi ir “dzēsti” – aizdevumi ir iespējams iegūt! Atliek vien vērsties pie aizdevēja – tas neprasa ne lielus materiālos, ne laika resursus – tikai tādā veidā ir iespējams uzzināt, vai kompānija kredītu var piešķirt.

Aizdevējiem ir svarīgi, lai kredītu saņēmēji būtu personas, kurām ir regulāri ienākumi, kas aizdevumu spētu atmaksāt. Ātrais kredīts ir pieejams arī personām, kuras ir bez darba, jo darba alga nav uzskatāma par vienīgo ienākumu avotu. Cilvēkiem regulārus ienākumus var nodrošināt arī, piemēram, sociālie pabalsti, alimentu maksājumi, studiju stipendija vai vecuma pensija. Ātrais var būt noderīgs personai, kura pēkšņi un negaidīti zaudējusi darbu – cilvekam, kurš nav veicis iekrājumus un ir nepieciešama papildus naudas summa, lai nomaksātu ikmēneša maksājumus un, lai uzsāktu jauna darba meklējumus.


Kur aizņemties ātro kredītu?

SMS credit

 • Pirmais bezmaksas ātrais kredīts līdz 200 latiem;
 • Maksimālā kredīta summa – līdz 400 latiem;
 • Ātrais kredīts personām no 18 līdz 75 gadu vecuma;
 • Ātrais kredīts personām bez kavētiem kredīta maksājumiem un pārkāptām kredītsaistībām;
 • Aizņemties pie Sms credit Tu vari arī tad, ja Tev jau ir kāds nenomaksāts aizdevums citā kredītiestādē!
 • Pieteikties ātrajam kredītam var jebkurā diennakts stundā! Naudas pārskaitījumus Sms credit veic katru dienu no 7:00 līdz 24:00.

Open Credit

 • Pirmais bezmaksas kredīts līdz 200 latiem uz 30 dienām;
 • Pirmais bezmaksas kredīts, ja es 18 – 20 gadus vecs – līdz 50 latiem;
 • Ātrā kredīta maksimālā summa – līdz 1000 latiem;
 • Ātrais kredīts pieejams personām no 18 līdz 70 gadu vecuma;
 • Ātrais kredīts pieejams personām bez kavētiem kredīta maksājumiem un pārkāptām kredītsaistībām;
 • Pieteikties kredītam var jebkurā diennakts stundā! Naudas aizdevumus Open Credit veic katru dienu no 8:00 līdz 22:00.

Credit24

 • Ātrais kredīts no 50 līdz 1500 latiem ar atmaksas termiņu no 14 dienām līdz 24 mēnešiem;
 • Aizdevuma summa ir atkarīga no kredīta pieprasītāja ienākumiem;
 • Ātrais kredīts pieejams personām no 18 līdz 70 gadu vecuma;
 • Ātrais kredīts pieejams personām bez kavētiem kredīta maksājumiem un pārkāptām kredītsaistībām;
 • Pieteikties kredītam var jebkurā diennakts stundā! Naudas pārskaitījumus Credit24 veic katru dienu no 8:00 – 22:00.

Soho Credit

 • Pirmais bezmaksas ātrais kredīts uz 30 dienām līdz 150 latiem;
 • Maksimālā kredīta summa – līdz 350 latiem;
 • Ātrais kredīts pieejams personām no 20 līdz 65 gadu vecuma;
 • Ātrais kredīts pieejams personām bez kavētiem kredīta maksājumiem un pārkāptām kredītsaistībām;
 • Pieteikties kredītam var jebkurā diennakts stundā! Naudas pārskaitījumus Soho Credit veic darba dienās no 8:00 līdz 22:00 un brīvdienās no 8:00 līdz 21:00.

Vivus

 • Ātrais kredīts līdz 1000 latiem ar atmaksas termiņu no 1 līdz 24 mēnešiem;
 • Kredīta summa tiek noteikta individuāli, tā atkarīga no kredīta pieprasītāja ienākumiem;
 • Kredīts pieejams personām no 19 – 70 gadiem;
 • Aizdevums personām ar pozitīvu kredītvēsturi;
 • Pieteikties kredītam var jebkurā diennakts stundā! Kredītus izsniedz katru dienu no 7:00 līdz 24:00.

Ātrais kredīts sniedz iespēju aizņemties ātri, ērti, droši un izdevīgi! Kur aizņemties ātro kredītu – varianti un iespējas netrūkst. Taču, lai atrastu sev piemērotāko aizdevēju apskati kredītu salīdzināšanas tabulu. Tabulā apkopoti populārākie aizdevēji, kas piedāvā ātros kredītus Latvijas iedzīvotājiem vecumā no 18 līdz 75 gadiem. Aizņemies gudri un atbildīgi!

 

4.75 avg. rating (95% score) - 57 votes

Tavs komentārs