Kredīts uz 12 mēnešiem

Ja nepieciešams kredīts uz 12 mēnešiem, pastāv iespēja to saņemt ātri, ērti un vienkārši – bez jebkādiem dokumentiem. Tad, ja izvēlēsies ātro kredītu internetā. Šis naudas aizdevums ir pieejams pilngadīgiem Latvijas valsts iedzīvotājiem, kuri atbilst katra konkrētā aizdevēja prasībām – atbilstošs vecums, pietiekami ienākumi un piemērota kredītvēsture.


Vairums ātro kredītu aizdevēji, kas piedāvā naudu saņemt 15 minūšu laikā, tos izsniedz īstermiņā – tos var saņemt tikai uz pāris dienām vai nedēļām. Šos aizdevumus izvēlas tad, ja cilvēku finansiālās problēmas ir īslaicīgas – piemēram, kredīts tiek ņemts tikai pāris dienas pirms gaidāmajiem ienākumiem.

Bet, ja nepieciešams aizdevumu saņemt uz ilgāku laiku, piemēram, vienu gadu jeb 12 mēnešiem, šie lielākā daļa no ātrajiem kredītiem nepalīdzēs, jo to atmaksas termiņa pagarināšana nav diezko izdevīga. Taču ir ātrie aizdevēji, kas piedāvā kredītu saņemt pāris minūtēs, un, iespējams to noformēt uz ilgāku laiku – atmaksu veikt vairākos maksājumos.

Situācijās, kad nepieciešams kredīts ar atmaksas laiku uz vairākiem mēnešiem – izvēlies piemērotu kredītu kompāniju. „Pareizais” aizdevējs sniegs iespēju neko nepārmaksāt, un, aizņemšanās var būt izdevīga – ja tiek sastādīts piemērots atmaksas grafiks – ar ikmēneša maksājumu, kas ir piemērots ienākumiem.


Nepieciešams kredīts uz 12 mēnešiem? Creditpro.lv piedāvā iepazīties ar TOP ātro kredītu aizdevēju – Vivus:

  • Naudas aizdevumi pie Vivus ir no 50 līdz 1000 latiem;
  • Šī naudas aizdevuma atmaksas laiks – no 1 līdz 24 mēnešiem;
  • Iespējams kredītam izvēlēties sev piemērotāko ikmēneša maksājuma lielumu – kombinējot nepieciešamo atmaksas termiņu ar summu, ko ik mēnesi būtu iespējams at
  • maksāt aizdevējam;
  • Šos aizdevumus var saņemt personas no 20 līdz 75 gadu vecumam;
  • Kredītu saņēmēji ir ne tikai personas atbilstošā vecumā, bet arī to kredītvēsture ir pozitīva, un, nepieciešams – savs bankas konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā telefona numurs;
  • Aizdevēja mājas lapa uzzini vairāk, reģistrējies un piesakies kredītam – www.vivus.lv!


Lai gan aizdevums pie Vivus var sasniegt pat 1000 latus, tā noformēšanai nav nepieciešami nekādi dokumenti. Vivus kredīts pieejams bez ķīlas un galvojuma.

Kas ir jādara, lai šim kredītam pieteiktos? To var darīt no jebkuras vietas – internetā. Kredīts uz 12 mēnešiem – apmeklē aizdevēja mājas lapu, reģistrējies, veic 1 santīma maksājumu, un, piesakies kredītam! Pēc Tava pieteikuma izskatīšanas Vivus sniegs atbildi par to, vai kredītu savā bankas kontā tuvāko 15 minūšu laikā būs iespējams sagaidīt.

Kredīts uz 12 mēnešiem Vivus – naudas aizdevumi tiek izsniegti katru dienu no 7:00 līdz 24:00. Taču aizdevumam, ja vien nepieciešams, vari pieteikties arī pēc šī noteiktā darba laika – jebkurā brīdī – mājas lapā www.vivus.lv. Aizdevuma pieteikums, ja tam pieteiksies, piemēram, naktī, tiks izskatīts darba laika sākumā – jau no septiņiem rītā.

Populārākos aizdevējus vari apskatīt Creditpro.lv kredītu salīdzināšanas tabulā – lai aizņemšanās gala rezultāts būtu pozitīvs – izvēlies drošu un atbildīgu aizdevēju! Aizņemies gudri – rūpīgi izvērtē savu maksātspēju, savas atmaksas iespējas! 


Kredīts uz 12 mēnešiem

4.86 avg. rating (96% score) - 28 votes

Tavs komentārs