Kredīts pret auto Mogo.lv

Kredīts pret auto Mogo.lv ir paredzēts cilvēkiem, kuriem steidzami ir nepieciešams mazāks vai lielāks naudas aizdevums, bet tie nevēlas patērēt ilgu laiku un daudz enerģijas, lai, piemēram, saņemtu naudas aizdevumu bankā vai citā kredītiestādē.

Kredīts pret auto ķīlu Mogo.lv nozīmē, ka Tu vari saņemt naudas aizdevumu un turpināt lietot savu automašīnu – tā netiks paturēta kā ķīla. Aizdevumu ir iespējams saņemt arī tad, ja Tev jau ir kāds cits aizdevums pie cita aizdevēja.


Kredīts pret auto ķīlu Mogo.lv – līdz pat 90% no automašīnas tirgus vērtības. Ja Tev pieder auto, Mogo tās tirgus vērtību novērtē, piemēram, uz 1000 latiem, tātad – maksimālā aizdevuma summa, kas būs pieejama ir līdz 900 latiem. Aizņemties varēsi arī mazāku naudas summu – tik, cik būs nepieciešams!

Naudas aizdevums ir ar atmaksas termiņu – no 1 līdz 60 mēnešiem. Atmaksas laiku Tu vari izvelēties pats. Kā arī – aizdevumu bez jebkāda līgumsoda ir iespējams atmaksāt ātrāk.

Lai aizņemtos pie Mogo, nav nepieciešams iesniegt dokumentus, kas apliecinātu Tavus ikmēneša ienākumus – tie nekādā mērā neietekmēs aizdevuma summu. To, cik daudz varēsi aizņemties noteikts Tava automašīnas vērtība – izlaiduma gads un modelis.

Kā arī – netiek pievērsta uzmanība Tavai kredītvēsturei. Lai aizņemtos, būs nepieciešams norādīt tikai savus rekvizītus – vārdu, uzvārdu un personas kodu. Bez liekiem jautājumiem un paskaidrojumiem – aizdevuma apjomu noteiks tikai un vienīgi Tava automašīnas vērtība.


Lai saņemtu naudas aizdevumu pret auto ķīlu, Tavai automašīnai ir jābūt:

  • Reģistrētai uz Tava vārda;
  • Ne vecākai par 20 gadiem;
  • Ar izietu tehnisko apskati, kas ir derīga vēl vismaz vienu mēnesi;
  • Ar OCTA apdrošināšanu;
  • Bez līzinga maksājumiem.

Kredīts pret auto Mogo.lv – kas ir jādara?

1)      Jāpiesakās naudas aizdevumam Mogo.lv;

2)      Pēc Tava pieteikuma saņemšanas, Mogo izskata pieteikumu un veic Tavas automašīnas novērtēšanu. Tiek pieņemts lēmums;

3)      Pozitīva lēmuma gadījumā – elektroniski jāparaksta aizdevuma līgums;

4)      Tev ar kurjeru tiks atsūtīta pilnvara, kas būs nepieciešama CSDD. Dodies uz CSDD, lai reģistrētu automašīnu kā nodrošinājumu aizdevuma saņemšanai;

5)      Saņem nepieciešamo naudas aizdevumu tajā pašā dienā, un, turpini braukt ar savu automašīnu!


Par aizdevuma noformēšanu būs nepieciešams aizdevēja bankas kontā ieskaitīt 1 santīmu. Šis 1 santīma maksājums būs kā apstiprinājums, ka Tu piekrīti aizdevuma saņemšanai. Bet vēl, lai saņemtu aizdevumu, Tev būs nepieciešams šķirties no 21 Ls, kas ir CSDD noteiktā nodeva.

Kur vērsties, lai saņemtu naudas aizdevumu? Ja tuvinieku lokā nav neviens, kas spētu aizdot nepieciešamo naudas summu, vērsies pie kādas kredītu kompānijas. Šie aizdevumi mēdz būt izdevīgi, un, vēl būtiski – tie ir ātri, ērti un vienkārši!

Kredīts pret auto Mogo.lv var būt glābiņš dažādās dzīves situācijās, kad ir nepieciešams steidzams naudas aizdevums. Naudas aizdevums var būt nepieciešams dažādu mērķu realizēšanai – aizdevēju nav nepieciešams informēt par Taviem tālākajiem naudas izlietošanas nodomiem. Aizņemies atbildīgi!


4.76 avg. rating (95% score) - 63 votes

Tavs komentārs