Kredīts pret auto ķīlu – Mogo.lv

Vai Tev ir nepieciešams naudas aizdevums? Un, vai Tev pieder automašīna? Vai esi dzirdējis par aizdevēju piedāvāto – kredīts pret auto ķīlu? Mogo.lv piedāvā iespēju saņemt naudu – līdz pat 90% no Tava auto tirgus vērtības.

Tu vari aizņemties no auto vērtības tik, cik vien uzskati par nepieciešamu – izvēlies sev nepieciešamo kredīta summu. Aizdevums tiek izsniegts ar atmaksas termiņu no 1 līdz 60 mēnešiem. Tāpat kā aizdevuma summu, arī atmaksas laiku nosaki Tu pats. Izvelies atmaksas termiņu, kas būs piemērots un “draudzīgs” arī kredīta atmaksai.

Aizdevuma iespejamā summa būs atkarīga no Tava auto izlaiduma gada un modeļa.


Tavas automašīnas – marka, modelis un krāsa – nav svarīga, galvenais, lai:

  • Tā nav vecaka par 20 gadiem;
  • Tai ir jābūt izietai tehniskajai apskatei – jābūt derīgai vēl vismaz 1 mēnesi;
  •  Ir OCTA apdrošināšana;
  • Tā ir reģistrēta uz Tava vārda;
  • Par to nav jāturpina maksāt līzinga maksājumi.

Aizņemoties pie Mogo Tev tiek sniegtas divas svarīgas priekšrocības:

1)      Kredīts pret auto ķīlu Mogo.lv – un Tu varēsi turpināt lietot savu automašīnu – auto netiks paturēta kā ķīla!

2)      Kredīts pret auto ķīlu Mogo.lv – un naudas aizdevums ir viegli atmaksājams! Atmaksa pēc iepriekš sastādīta maksājumu grafika. Aizdevumu varēsi atmaksat arī ātrāk – bez līgumsoda! Ja Tavā rīcībā ir naudas summa, ko aizdevējam atmaksat, negaidi atmaksas termiņa beigas, bet gan atdot to bez liekas kavēšanās.


Soļi ceļā uz naudas aizdevumu pie Mogo.lv:

1)      Tu esi automašīnas īpašnieks, kurš vēlas saņemt naudas aizdevumu;

2)      Piesakies aizdevumam Mogo.lv – tas prasīs tikai dažas minūtes Tava laika;

3)      Tavs pieteikums tiks izskatīts un 30 minūšu laikā pieņemts lēmums;

4)      Elektroniski paraksti aizdevuma līgumu;

5)      Ar kurjeru Tev tiks nosūtīta pilnvara priekš CSDD, kuru ņemsi līdz uz CSDD, lai reģistrētu savu auto kā nodrošinājumu aizdevuma saņemšanai;

6)      Tas arī viss – turpinājumā saņemsi naudas aizdevumu, kas var būt līdz 90% no Tava auto tirgus vērtības! Nauda Tavā rīcībā – tajā pašā dienā!


Aizdevums tiek izsniegts tikai balstoties uz auto vērtību. Netiek ņemta vērā aizdevuma pieprasītāja kredītvēsture vai ikmēneša ienākumi. Tas nozīmē, ka šī ir iespēja aizņemties arī cilvēkiem, kuriem sabojātas kredītvēstures dēļ citi aizdevēji izsniegt naudas kredītu atsaka, vai arī personām, kuras nestrādā oficiālā darba vietā, un, to ienākumu avots nav samaksa par darbu.

Tu vari aizņemties arī tad, ja Tev jau ir kāds cits aizdevums citā kredītu kompānijā. Vienīgais šķērslis ceļā uz kredītu pret auto ķīlu – ja par Tavu automašīnu ir jāturpina veikt līzinga maksājumi.

Lielāks vai mazāks naudas aizdevums var būt nepieciešams gan, lai novērstu īslaicīga rakstura finansiālās problēmas, gan, lai piepildītu kādu senu ieceri, kuras realizēšanai ir nepieciešama papildus naudas summa. Ja nauda ir nepieciešami steidzami – ir jārīkojas bez liekas kavēšanās. Kredīts pret auto ķīlu – Mogo.lv ir Tava iespēja saņemt naudas aizdevumu tikai vienas dienas laikā.

Ja velies saņemt naudas aizdevumu, kas nepakļaus riskam kādu sev piederošu lietu, piemēram, automašīnu, vērsies pie Mogo. Tā ir Tava iespēja saņemt naudas aizdevumu, un, turpināt lietot savu auto. Ka arī – Mogo pieņem ne tikai automašīnas, bet arī motociklus un citu tehniku. Aizņemies gudri un atbildīgi!


4.69 avg. rating (94% score) - 65 votes

Tavs komentārs